320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Mulle ennustuse osas tulemus sobis. Carlo jõule Saksamaa pinnal ei veeda ja Hoffenheim saab hõbeda. Mäng oli jamps ja areneda on. Kuigi Carlo ajal pole see tiim kunagi minu arvates oma võimete ülempiire kompinud.
    Me vist mõlemad ennustasime, et Carlo saab kinga
    Kardan, et Hoffenheimil pink liiga lühikene, et hõbedale tulla tugeva RB või mesilaste ees aga eks kevadel paistab.
    Kõlab väga ennatlikult aga mina eelistaksin Tuchelit, juhul kui sinu prohvetlik ennustus peaks täituma Ibanez aka NõidNastja

    Kommentaar


      Poolakas on mures, et Bayern ei täienda meeskonda piisavalt ja kääritab sisekliimat.


      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Jupp tuleks oma eide külje alt ära meelitada uuesti. Poolakas võib aga lihtsalt perse minna.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Lewa võiks täna pinki nühkida.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Endiselt see kohutav 4-3-3 ja Robbery alustab... miks kül
            Ilmselt võidame aga mind vähemalt isiklikult hämmastab Carlo jäärapäisus.
            Kui talle see 4-3-3 nii väga meeldib, siis miks ei toodud suvel mängijaid, kes sinna süsteemi paremini sobivad.
            Ostud eeldasid, et hakkame mängima 4-2-3-1 nagu Saksamaa rahvuskoondis aga vägisi topitakse mehed valesse süsteemi.
            Tagajärjeks üksi ja teistest eraldatud poolakas ning suured vahed liinide vahel.
            Muidugi on mul hea kritiseerida aga Carlo kordab juba teist aastat samu vigu.

            Kommentaar


              Eks mängus näeb, aga tundub rohkem 4-2-3-1.


              ----------------Neuer----------------
              Kimmich--Süle---Martinez--Rafinha
              -----------Thiago-Tolisso------------
              Robben--------James----------Fränk
              ----------------Lewa------------------



              Mulle paberil meeldib!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                Eks mängus näeb, aga tundub rohkem 4-2-3-1.


                ----------------Neuer----------------
                Kimmich--Süle---Martinez--Rafinha
                -----------Thiago-Tolisso------------
                Robben--------James----------Fränk
                ----------------Lewa------------------



                Mulle paberil meeldib!
                Ehk tõesti, samas näitab tihti ka livescore Thiagot kõrgemal aga mängus on selgelt näha, et asetutakse 4-3-3 süsteemis.
                Samas James tõesti nii madalal ei mängi, seega ehk oli minu nutt ja hala sel korral ennatlik.

                Kommentaar


                  Ma peaaegu tahaks juba, et 10 meheline Anderlecht lööks selle viigivärava ära. Äkki siis hakkab midagi muutuma.
                  Seda ka, et penalti viga oli kastist väljas.

                  Kommentaar


                    Ilge vaatepilt.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Sulust veel Kimmich pani kolm null. Aga rõõmustavat polnud mängus midagi peale Boa naasmise.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Sulust veel Kimmich pani kolm null. Aga rõõmustavat polnud mängus midagi peale Boa naasmise.
                        Tuleb olle päri, paberil kena 3:0 võit aga mäng ise oli ilgelt kole punnitamine.
                        Õhtu muutis tõesti positiivseks Boatengi naasmine.
                        Carlo, sa krdi topis... palun mine ise minema, sest tegelikult on savi, kes seal pingil nätsu närib, sest hullemaks ikka asja ei anna keerata. Olen olnud kannatlik ja seda inetut jalgpalli juba terve aasta vaadanud, end lohutades ja tegelikust eidates... no ei saa koostööst asja.
                        Eelmine aasta toppis ta Alonsot, kel jalad enam tervet mängu ei kannatanud pea iga mäng platsile, sel aastal on ta oma veidrused viinud uuele tasemele.
                        Võta kordki vastutus.... ja pista persse vastused stiilis "Hoffenheimi vastu said määravaks detailid"
                        Ausalt aitab!

                        Kommentaar


                          Jälgisin alates 40. minutist, kui tuli meelde, et täna ju võimalik Jamest aktsioonis näha.

                          Poolakal paistab keskendumisega pisut probleeme olevat, päris mitmel juhul oleks saanud oluliselt tulemuslikumalt tegutseda, kuidagi laisavõitu tundus nii mitmeski olukorras. Kas tema vasak jalg on nii kohutav, et äärelt sööt täiesti vabale Robbenile värava alla isegi ei mõttesse ei tulnud?

                          Bayerni positsioonirünnakud olid nürimast nürimad. Pall liigub kohutavalt aeglaselt ning äärel Ribery ja Robben kohati siblisid aga mingeid kolmnurki ja harjutatud liikumisi tehti ikka haruharva. Meeskondlikku mängu rünnakul just väga tihti ei täheldanud, enamasti üritati üsna individuaalselt. Atletico-suguste meeskondade jaoks oleks palli ära võtmine ja kontrasse jooksmine ilmselt üsna lihtne.

                          Süle jättis väga sümpaatse mulje, üsna õrna puute tõttu jäeti tema värav lugemata. Teisel korrusel võimas, samas ei paista ta ka liiga aeglane olevat. Kaitseoskusi täna näha ei olnud eriti võimalik. '

                          Arvestades, et viimased mängud eriti hästi pole õnnestunud, siis oleks ehk mõistlik olnud katsetada mingisugust rivistust, mis ka tugevamate meeskondade vastu kasutada kõlbab. Samas eelmise aasta lõpupoole mängiti ju üsna hästi, Reali vastu peeti nii mõnelgi pool Bayernit suisa favoriidiks.

                          Kommentaar


                            Poolakas on mõlema jalaga väga tugev, lihtsalt isetses.
                            Meeskonnas käärib hetkel korralikult ja kui miskit ei muudeta, siis lõppeb see veel halvasti.

                            Kommentaar


                              Ribery on küll ikka totaalseks klouniks muutunud viimasel ajal. Kujutab ette, et on Ronaldo või Messi, keda ei tohiks välja vahetada. On ta mõnd vahetust viimasel ajal aksepteerinud ka üldse? Tüüp võetakse 78. minutil välja ja käitub nagu oleks 25-ndal minutil vahetatud. Pidev särgiloopimine ja eidena käitumine on ainult silma jäänud. Mis teil toimub seal?

                              Kommentaar


                                Bayern oligi eelmine aasta tugevam Realist, lihtsalt kohtunikud tassisid Hispaania vennad edasi.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X