320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kerge ärevus hakkab juba tekkima.
    Loodetavasti pääsevad James ja Müller taas koos platsile ning Martineze asemel alustab Boateng või Süle.
    Kahtlen, et Alaba täna juba alustab, seega peame lootma, et Rafinha kinni ei kiilu.
    Saab näha, kas Carlo on mõistnud, et Vidal-Tolisso paar ei tööta, sest emb-kumb vajab enda kõrvale ka loovat mängijat nagu Thiago (positsioonil 6 või 8) või Rudy (regista).
    Ka Ribery hetkel ei tohiks Comani asemel alustada ning peaks leppima supersubi rolliga.

    Kommentaar


      Sooviks näha midagi sellist.

      --------------Lewandowski---------------
      --------Coman---James---Müller---------
      -------------Vidal-------Rudy-------------
      Rafinha--Hummels--Boateng--Kimmich
      -----------------Ulreich-------------------

      Vahetusest saaksid sekkuda Robben, Ribery, Tolisso, Süle, Martinez, Alaba või Thiago (kes veel pole 100% vormis) Sõltuvalt seisust siis.

      Kommentaar


        FUCK YEA!!!!!! Vägev alg11 va Martinez ja Ulreich aga muidu tip-top


        -------------------------Robert Lewandowski-----------------------

        ---James Rodriguez-----Thiago Alcantara-------Thomas Müller---

        ------------------Arturo Vidal------Corentin Tolisso-----------------

        ---David Alaba--Javier Martinez--Niklas Süle--Joshua Kimmich---

        ----------------------------Sven Ulreich------------------------------

        Kommentaar


          Pole kedagi väravas... Aga kokku võtta kogu lugu, siis aidaa Carlo. Igasugune mõtestatud tegevus väravani jõudmiseks puudub.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            nu väravat me vaevalt lööme,äärelt pole kes sisse tuleks ok 10 nurgalööki pole ju paha aga nendest 10 st oli 1 pool momenti ja muidugi PSG kontrad on jube mõrvarlikud. Kurb tõdeda see mäng on kaotatud,pigem loodame,et asjad väga taga käest ära ei lähe ja inetuks. 0-2 juba võõrsil poolajaks on iseenesest inetu.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Mina usun, et siit võib veel miskit päästa.
              Pikemat juttu esmaste emotsioonide pealt ei kirjuta, pärast piinlik lugeda

              Kommentaar


                Miks ei löö James nurgalööke? Vähemalt Reali ajal andis ta neid peaaegu sama hästi kui Kroos.

                Kommentaar


                  Praegu toimub palju mikse platsil. Sel hooajal.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Alaba on ikka täiesti kohutavalt sitaks saanud. Masendav, tüüp tahab keskväljal mängida ja no absoluutne kaigas seal vasakul.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      Alaba on ikka täiesti kohutavalt sitaks saanud. Masendav, tüüp tahab keskväljal mängida ja no absoluutne kaigas seal vasakul.
                      Mina ainult tema puhul nii kriitiline poleks, sest see tal alles esimene mäng peale vigastust.
                      Loogiline, et tema vorm pole veel selline nagu peaks olema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Mina usun, et siit võib veel miskit päästa.
                        Pikemat juttu esmaste emotsioonide pealt ei kirjuta, pärast piinlik lugeda
                        Võib, aga vist pigem ikka ei päästa.. :/

                        Värav võeti ära küll Bayernilt, sest Vidal oli kõigest käega suluseisus, aga käsi ei lähe suluseisu alla niiet.. :/

                        Kommentaar


                          Huvitav, et Bayerni bossid mängu koos PSG omaniku ja Sarkozyga koos vaatavad.
                          Samas ei tule see vast kellegile üllatusena, et Nasser Al-Khelaifi saab Karl-Heinz Rummenigge ja Uli Hoeneßiga hästi läbi.

                          Kommentaar


                            Kiiperit pole, keskkaitse on jube aeglane, Alaba mängib liiga kõrgel ja ülejäänud mängijad üritavad täiesti ideetult mingeid plönn tsenderdusi kasti tõsta. Ongi kogu mäng. Ciao, Papa Carlo!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Navas Vaata postitust
                              Võib, aga vist pigem ikka ei päästa.. :/

                              Värav võeti ära küll Bayernilt, sest Vidal oli kõigest käega suluseisus, aga käsi ei lähe suluseisu alla niiet.. :/
                              Ma alati loodan... naiivne maapoiss Saaremaalt nagu ma olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas enzo5 Vaata postitust
                                Kiiperit pole, keskkaitse on jube aeglane, Alaba mängib liiga kõrgel ja ülejäänud mängijad üritavad täiesti ideetult mingeid plönn tsenderdusi kasti tõsta. Ongi kogu mäng. Ciao, Papa Carlo!!!
                                Tahaks tõesti loota, et nüüd saavad ka Bayerni bossid aru, et Carloga me ohtlikud enam pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X