320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Halb inimene oled, ma oleks just südari saanud
    Mis sest? See nagunii saab tõeks!

    Kommentaar


      Twitteris ringleb Bildi homne esikaan. Jupp, palun jäta oma legendaarne lahkumine selliseks nagu see Sul aastal 2013 tehtud sai. Nagelsmann käis ka täna Münchenis "perel külas."



      Kommentaar


        Bildi avalehel nüüd ka uudis, et Jupp on tagasi.
        Kicker on nüüd ka teema üles võtnud, aga nende artiklis pole Juppi tagasitulekust veel nii kindlas toonis juttu kui Bildi omas.

        Kommentaar


          Algselt postitas KID Vaata postitust
          Bildi avalehel nüüd ka uudis, et Jupp on tagasi.
          Kicker on nüüd ka teema üles võtnud, aga nende artiklis pole Juppi tagasitulekust veel nii kindlas toonis juttu kui Bildi omas.
          Ja tundubki, et nii võib minna ja tulebki aastaks tagasi aga ilmselt on targem oodata ametlik kinnitus ära
          See oleks nüüd kül vägev üllatus.

          Kommentaar


            Ah,et Jupp peab Pep ja Ancelo suppi hakkama lappima mis nad kokku keerasid Xd
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Ma imestan, et siin pole ekstaasi, eufooriat ning õnnepisaraid. Eeldasin, et siinsetel fännidel on riided seljast visatud ning erutuse varjamiseks koliti kuhugi võpsikusse.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Mina olen küll väga rahul, kui Jupp tuleb. Ta ei pea sel hooajal treblet võitma, jääb niikuinii fännide südamesse meie parima hooajaga ja mängustiiliga. Mulle väga meeldiks osrami väljaku ääres nägemine. Ja Pep pole mingit suppi kokku keeranud. Pull arusaam ikka inimestel.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Kui see nüüd osutub tõeks, et Jupp tuleb, tähendab see ka seda, et Höeness ja co polnud Tucheli nõudmistega müüa mitu mängijat, tuua paar mängijat juurde ja muuta põhjalikult treeninguid nõus. Ega Bayerni juhtkond pole harjunud, et neile mingeid nõudmisi esitatakse. Kui nüüd rääkida ajutisest lahundusest, siis ega vist Juppist paremat varianti olla ei saa.

                  Pakun, et järgmiseks hooajaks on kolm varianti:
                  1. Nagelsmann tuleb Hoffgenheimist - kõige tõenäolisem.
                  2. Tuuakse Klopp ja tema asemel läheb Tuchel Liverpooli.
                  3. Löw lõpetab peale MM-i koondisega ja hakkab Bayerni juhendama.

                  Kommentaar


                    Löw teeb koondisega juba üheteistkümnendat aastat head tööd, aga kahtlen tema võimekuses klubi eesotsas sama häid esitusi pakkuda. Kindlasti on tegu väga hea treeneriga, kes tunneb ka talente suurepäraselt ära ja annab noortele võimalusi, kuid koondises on tal piiramatu valik mängijaid, kubis aga vaid näpuotsatäis. Samas ehk eksin ja mees kirjutab end võimaliku tuleku korral suurte tähtedega Bayerni ajalukku. Eks näis. Ja pigem eelistan Tuchelile Kloppi.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas KID Vaata postitust
                      Kui see nüüd osutub tõeks, et Jupp tuleb, tähendab see ka seda, et Höeness ja co polnud Tucheli nõudmistega müüa mitu mängijat, tuua paar mängijat juurde ja muuta põhjalikult treeninguid nõus. Ega Bayerni juhtkond pole harjunud, et neile mingeid nõudmisi esitatakse. Kui nüüd rääkida ajutisest lahundusest, siis ega vist Juppist paremat varianti olla ei saa.

                      Pakun, et järgmiseks hooajaks on kolm varianti:
                      1. Nagelsmann tuleb Hoffgenheimist - kõige tõenäolisem.
                      2. Tuuakse Klopp ja tema asemel läheb Tuchel Liverpooli.
                      3. Löw lõpetab peale MM-i koondisega ja hakkab Bayerni juhendama.
                      Kohvipaksu pealt pannes võiks olla midagi sellist, et Yogi või Nagla (krt seda teab, sestap nende vahel pakkuma ei hakka) tuleb Buyerni treeneriks, mis omakorda käivitab selle ahelreaktsiooni, et Klopp võtab Saksa koondise ise üle ja Tuhvel läheb Liverpooli. Jupp on ekstreemvana, kuid ma loodan, et ta ennast ammendanud pole, nagu hetkeseisuga absoluutselt iga vanakoolitreener.
                      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        Ma imestan, et siin pole ekstaasi, eufooriat ning õnnepisaraid. Eeldasin, et siinsetel fännidel on riided seljast visatud ning erutuse varjamiseks koliti kuhugi võpsikusse.
                        Speak for yourself Lagi lahendus.
                        Mis järgmist hooaega puudutab, siis ma Nagelsmanni absoluutselt ei taha, Kloppi elaks vist üle ja Tuchel meeldiks vist kõige rohkem neist.
                        Mingit venda on vaja, kes suudab end kehtestada ja oskaks ka kaitset organiseerida, päris piinlik lahtiste uste päev on seal osakonnas viimasel ajal olnud.

                        Kommentaar


                          Vanakoolikad on end ammendanud küll, aga lahkudes oli Juppi taktika minu silmis vägagi uuekooli oma. Press kõrgel ja võimalusel surmav kiirrünnak, kui ei saanud, hakati otsima. Kuigi vahepeal on neli aastat peaaegu mööda läinud ja Carlo korraldatud pasa silumiseks läheb ka oma aeg, aga eks näis. Jupp saab vähemalt kõik andeks, mis ka ei juhtuks!

                          Minu eelistuslik järjekord on Mõmmiku omast mõnevõrra erinev. Klopp, Löw, Tuchel, Nagelsmann. Klopp pole Liverpooli kaitsemängu korda saanud, aga Bayerni kaitsjad individuaalselt nii palju Liverpooli omadest üle, et ei tohiks probleeme olla. Löw on Jumal taevas tänu koondise käekäigule ja annaks iga kell Bayernit proovida, aga arvamuse seletasin eelmises postituses. Tuchel ei ole ennast kuidagi minu silmis tõestanud ja Nagelsmann on lihtsalt praegu õnnestumas tänu klubile, kus ta on, mitte tänu endale. Kindlasti tulevikumees, aga ehk Bayernis kui suurte ootustega klubis, läheks tal liiga raskeks ja sack oleks peakohal enne, kui ütleb "Julien".
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Miks seda Pepi nii laidetakse? Vend vedas ülikindlalt Bayerni 3x bundesliga võitjaks -igal hooajal kui eesotsas oli. Mängiti ilusat jalgpalli ja 3x CL poolfinaali jõuda on ka ülikõva tase. Kukuti seal ju välja korra Atletico ja korra Barca ja vastu nii, et ühtegi latialt läbijooksmist polnud. Pep oli Bayerni jaoks suurepärane treener, kes oleks selle Cl ka võitnud sellise stabiilsuse pealt. Nii, et Pepi supi jutuga võite sügavalt küll perse käia kui ta teile lihtsalt ei meeldi.

                            Jupp Heyckese kohta pole ju kindel ka, et ta nüüd suvel välja vahetatakse. Kui see hooaeg mängupildi taas särama paneb ja tulemused tulema hakkavad, siis ei tooda mingit uut treenerit ja ei lähe ta ka kuhugi. Kui ta peaks mõne tiitli tooma ja kevadel tuleks jälle uudis, et Heyckes minema läheb, siis Bayerni fännid enam juhtkonnale seda teistkorda andeks ei annaks.

                            Kommentaar


                              Ma jätsin Löwi välja, sest ei usu, et ta kandidaat on, jätkab Saksamaa rahvuskoondisega ja vaevalt Bayernile üldse mõtleb.
                              Ma usun, et Jupp on suveni ja see tema tingimus, et aitab hädast välja hetkel, aga suvel astub kõrvale ja niikaua on aega juhtkonnal uus mees otsida.
                              Pep oli tore ja värki, aga ta oli põikpäine ja selle taha jäid need CLi poolfinaalid Hispaania hiidudega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                Pep oli tore ja värki, aga ta oli põikpäine ja selle taha jäid need CLi poolfinaalid Hispaania hiidudega.
                                Kas mitte üks hipsaania hiid ei läinud selle aeda, et Pep polnud põikpäine ja tuli mängijatele vastu? Aga noh, see ärahellitatuse level hakkab vaikselt sinna ühe teise alafoorumi teema kanti kiskuma, kui floppimiseks kutsutakse kolm aastat järjest CLi poolfinaali jõudmist.
                                Kuna ma nüüd väga nende Bayerni tegemistega kursis pole, siis kas Pepi aja probleem polnud suuresti see, et pealelööke oli kõvasti, aga ründajad ei suutnud seda võrku õigesti leida.
                                Last edited by gizmoduck; 05.10.17, 13:09. Põhjus: woord

                                Kommentaar

                                Working...
                                X