320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muidugi ei saa ma aru, miks Kahni niiväga kehvaks peetakse. Ta on, olgem ausad, siiani üks maailma parimaid väravavahte.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
      Muidugi ei saa ma aru, miks Kahni niiväga kehvaks peetakse. Ta on, olgem ausad, siiani üks maailma parimaid väravavahte.
      Ei, ta oli viis aastat tagasi maailma parim väravavht ja enne seda ka viis aastat tagasi samuti. Viimased viis aastat on vanuse tõttu tõenäoliselt ikkagi väga ebastabiilse mehega tegemist - ilmaasjata ei antud koondise esiväravahi kohta Lehmannile.

      Kommentaar


        hailaidid siis siin: http://youtube.com/watch?v=c7TVrYxBOc4

        Kommentaar


          Ütlesingi "üks maailma parimaid", mitte "maailma parim". Seega kuulub ta nende hulka, kes on parimad. Kahn ei ole üksi võimeline kaitseliini paska helpima
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
            Ütlesingi "üks maailma parimaid", mitte "maailma parim". Seega kuulub ta nende hulka, kes on parimad. Kahn ei ole üksi võimeline kaitseliini paska helpima
            Vaevalt et ta üks pairmaid on. Weidenfeller, Hildebrand, Adler, Schäfer, Wiese ning Enke - on kõik Kahnist pädevamad.

            Kommentaar


              Ma jääks enda juurde - oli maailma parim ühel hetkel - momendil vaid väga kogenud ent füüsiliselt mitte enam nii hea. Tooks paraleeli Mart Poomiga, kes parmiatel aegadel oli maailma mastaabis ka tippväravavaht ja nüüd on selline kogenud vanur, kes imeasju ära enam ei too. Samas kui mõlemad on mängukorras ja keskendunud, siis suuri prohmakaid läbi ei lase. Kahn paraku ei olnud mulle mitte alati keskendunud.

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Vaevalt et ta üks pairmaid on. Weidenfeller, Hildebrand, Adler, Schäfer, Wiese ning Enke - on kõik Kahnist pädevamad.
                Not!
                Ma jääks enda juurde - oli maailma parim ühel hetkel - momendil vaid väga kogenud ent füüsiliselt mitte enam nii hea. Tooks paraleeli Mart Poomiga, kes parmiatel aegadel oli maailma mastaabis ka tippväravavaht ja nüüd on selline kogenud vanur, kes imeasju ära enam ei too. Samas kui mõlemad on mängukorras ja keskendunud, siis suuri prohmakaid läbi ei lase. Kahn paraku ei olnud mulle mitte alati keskendunud.
                Peaaegu nõus. Ma ei arva, et ta nüüd füüsiliselt viletsam oleks aga tema tippvormi jõumine võtab ealiste iseärasuste tõtu tiba kauem aega kui noorematel koleegidel. Eelmisel hooajal oli Olli suurim puudus sellised lapsikud apsud mida korralik väravavaht läbi ei laseks. Seda eriti hooaja alguses. Lõpupoole loksusid kruvid paika ja etteheited küll pole. Miks Olli koondises nr. 2 -eks vajus... No Jensi ego on ikka nii suur, et ümber selle aura tiirleb mitu planeeti. Oskustelt ta nüüd kül parem ei ole.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  millised siis bayerni uue hooaja away särgid on

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Pingipoisid + lasteaed said eile Kölnilt 3 - 1 suhkamit. Tea kas vabandab välja?
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        keegi mängu nägi ehk siis oskab äkki kirjeldada? miks jansen 66 minutil välja vahetati (kuigi alles 46 vahetati sisse)?

                        Kommentaar


                          Sitasti mängis äkki? Või siis sai vigastada.

                          Kommentaar


                            Katki läks.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Huvitav kui palju mängijaid 11 augustiks korras on , kui samamoodi jätkatakse

                              Kommentaar


                                Käivad sahinad, et Dos Santosele jäi mäng Kölniga viimaseks. Ka pakkumised olevat juba olemas. Siiski nagu ikka, kõik asjaosalised eiavad kõike.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X