320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Järgmine vastane võiks Inglismaalt tulla, näiteks United

    Kommentaar


      Võiks jap. Nad ongi liiga kaugele purjetanud.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Jäi mainimata, et Ullreich pani eile ikka hullu paaril korral. Alguses oli alati kahtlane tunne, võiks isegi öelda ebakindel, kui Neuer ära kukkus ja Ull mängima pidi hakkama. Praegu aga on end tõestanud ikka väga kõva vennana. Vähemalt minu silmis küll.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
          Jäi mainimata, et Ullreich pani eile ikka hullu paaril korral. Alguses oli alati kahtlane tunne, võiks isegi öelda ebakindel, kui Neuer ära kukkus ja Ull mängima pidi hakkama. Praegu aga on end tõestanud ikka väga kõva vennana. Vähemalt minu silmis küll.
          Yep, Ulreich väärib eilse eest vägagi propsi.
          Paar väga head tõrjet ja mõned täitsa Neuerlikud sweeper-keeper hetked (üks pinpoint sööt äärde ja ükskord hästi ajastatud väravast väljajooks). Ütleme et tagala on päris hästi kindlustatud kui Neueri järel selline mees on puurisuule panna.

          Kommentaar


            Ullreich tundus ka ennem suht hästi nüüd mänginud. Olen kah paari mängu näinud. Eks, kui kindel mänguaeg siis lähed ise kah kindlamaks.
            ..ja nii ongi

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Järgmine vastane võiks Inglismaalt tulla, näiteks United
              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
              Võiks jap. Nad ongi liiga kaugele purjetanud.
              Bayerni kuhugi sügavasse auku matmine oleks küll meeldiv, aga mitte veel esimeses ringis.. Juventust tahaks muidu küll.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Bayerni kuhugi sügavasse auku matmine oleks küll meeldiv, aga mitte veel esimeses ringis.. Juventust tahaks muidu küll.
                Hahahahahahaaaaaaa
                aga miks Juventust soovite?

                Kommentaar


                  Ilmselgelt tuleb Pep ja City vastu. ManU saab Juventuse.

                  Kommentaar


                    Keegi vist kujutab siin ette, et Manu on mingi suur jõud see hooaeg. Aga arvestades nende lahjat alagruppi, pole selline eksiarvamus muidugi imekspandav.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Hahahahahahaaaaaaa
                      aga miks Juventust soovite?
                      Pole päris kaua mänginud ja CL mõte ongi panna end proovile parimatest parimate vastu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Pole päris kaua mänginud ja CL mõte ongi panna end proovile parimatest parimate vastu.
                        Eks tuleb esmaspäevani kannatada.
                        Ise eelistan emba-kumba Manchesteri klubi aga Spurs või Chelsea sobiks kah hästi.
                        Liverpooli pelgan kõige rohkem, sest nad nagu pärdik granaadiga - ettearvamatud sigudikud.
                        Selge on see, et kedagi nõrka alles pole ja alahinnata vastaseid ei tohi.
                        Kahjuks pole meil ka Thiago veel selleks ajaks tagasi aga in Jupp we trust

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Eks tuleb esmaspäevani kannatada.
                          Ise eelistan emba-kumba Manchesteri klubi aga Spurs või Chelsea sobiks kah hästi.
                          Liverpooli pelgan kõige rohkem, sest nad nagu pärdik granaadiga - ettearvamatud sigudikud.
                          Selge on see, et kedagi nõrka alles pole ja alahinnata vastaseid ei tohi.
                          Kahjuks pole meil ka Thiago veel selleks ajaks tagasi aga in Jupp we trust
                          Chelsea ei saa nüüd kuidagipidi tulla, kuna nad suutsid grupis II kohale jääda.

                          Mul poleks Pooli vastu küll midagi. Kaitse on nii shaky, et selline ründejõud kus valida Lewanowski, James, Müller, Ribery, Coman, Robben vahel, vajutaks kahe mängu peale kümneka neile.

                          Nad on ohtlikud ründepoolel, true. Aga mitte midagi ligilähedaseltki võrreldavat Mbappe-Neymar-Cavani ründeliiniga. Seega mul isiklikult poleks Liverpooli vastu tulemisega eriti probleemi. Ehk tahaks Rakut ainult kaugemal voorus näha...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Chelsea ei saa nüüd kuidagipidi tulla, kuna nad suutsid grupis II kohale jääda.

                            Mul poleks Pooli vastu küll midagi. Kaitse on nii shaky, et selline ründejõud kus valida Lewanowski, James, Müller, Ribery, Coman, Robben vahel, vajutaks kahe mängu peale kümneka neile.

                            Nad on ohtlikud ründepoolel, true. Aga mitte midagi ligilähedaseltki võrreldavat Mbappe-Neymar-Cavani ründeliiniga. Seega mul isiklikult poleks Liverpooli vastu tulemisega eriti probleemi. Ehk tahaks Rakut ainult kaugemal voorus näha...
                            Minu paha, Chelsea tõesti ei saa veel tulla.
                            Ma ei alahindaks Liverpooli aga ilma keskväljata (pean seda suuremaks nõrkuseks, kui nende kaitset) neist suuremat ohtu tõesti pole ja seda oskab Jupp väga hästi nullida.
                            Hetkel veel pole ka Bayerni mängijad väga heas vormis ja käib võidujooks ajaga, et otsustavas faasis nad seda oleks.
                            Meie õnneks on tulemas pisikene paus, kus Jupp saab mehi veel vormida korralikult.
                            Mõnus muinasjutt oleks, kui Jupp suudaks teistkorda kopsikuga lahkuda, romantik nagu ma olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Minu paha, Chelsea tõesti ei saa veel tulla.
                              Ma ei alahindaks Liverpooli aga ilma keskväljata (pean seda suuremaks nõrkuseks, kui nende kaitset) neist suuremat ohtu tõesti pole ja seda oskab Jupp väga hästi nullida.
                              Hetkel veel pole ka Bayerni mängijad väga heas vormis ja käib võidujooks ajaga, et otsustavas faasis nad seda oleks.
                              Meie õnneks on tulemas pisikene paus, kus Jupp saab mehi veel vormida korralikult.
                              Mõnus muinasjutt oleks, kui Jupp suudaks teistkorda kopsikuga lahkuda, romantik nagu ma olen
                              No eks sellest muinasjutust unistaks me kõik siin!

                              Aga Jupp on jumal juba praegu - selline turnaround kus isegi alagrupi võidust ei jäänud palju puudu.
                              Ja noh, olgem ausad, ega PSGst väga palju tugevamaks konkurendid CLis ei lähe ja nendega läks Juppi all hästi. Kuigi muidugi polnud teab-kui-palju mägus ka.

                              P.S muidu need kes on selle osaga rohkem kursis - kas Jupp ei tahaks ise mingil tingimusel kauem olla kui hooaja lõpuni või on see lihtsalt klubi poolt talle tehtud pakkumine? Selles mõttes, et kui ta ise natu-natukenegi viitsiks, jaksaks ja tahaks siis sooviks teda pikemalt peatreeneri kohal näha. Aga kui ei siis tema enda valik mida vaja austada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                No eks sellest muinasjutust unistaks me kõik siin!

                                Aga Jupp on jumal juba praegu - selline turnaround kus isegi alagrupi võidust ei jäänud palju puudu.
                                Ja noh, olgem ausad, ega PSGst väga palju tugevamaks konkurendid CLis ei lähe ja nendega läks Juppi all hästi. Kuigi muidugi polnud teab-kui-palju mägus ka.

                                P.S muidu need kes on selle osaga rohkem kursis - kas Jupp ei tahaks ise mingil tingimusel kauem olla kui hooaja lõpuni või on see lihtsalt klubi poolt talle tehtud pakkumine? Selles mõttes, et kui ta ise natu-natukenegi viitsiks, jaksaks ja tahaks siis sooviks teda pikemalt peatreeneri kohal näha. Aga kui ei siis tema enda valik mida vaja austada.
                                Ma isiklikult teda ei tunne aga tean seda mida ta meedias rääkinud on ning sellest saab järeldada, et Jupp ise ei soovi kauem olla.
                                Keegi juhtkonnast vastas küsimusele, et kas Jupp jääb kauemaks stiilis, et jalgpallis võib köike juhtuda aga see Juppile ei meeldinud. Kohe järgmine päev andis mõista, et on suveni ja siin pole miskit arutada.
                                Nüüd ühel üritusel mainis ka, et tema vanuses on iga päev oluline mil ei saa oma perega koos olla.
                                Kindlasti mõjub see ka tema tervisele, hakkas ju kohe esimestel mängudel tal ninast verd jooksma.
                                Seega iga päev, mil see legend meid oma kohalolekuga austab on kingitus.

                                *nüüd väidetavalt lekkis teavet, et Uli Hoeneß teeb endast kõik oleneva, et Jupp ikka aastani 2019 püsiks. Ei teagi kas sellel uudisel on mingit tõepõhja aga just Hoeneß oligi see, kes ütles, et jalgpallis võib kõike juhtuda ja Juppi ka natukene sellega juba pahandas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X