320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    ManU ei löö see hooaeg igas neljandas võõrsilmängus väravat. Lihtsalt fakt.
    Pigem igas viiendas. Suht lamp statistika imho.

    Realil on näiteks see number see hooaeg 3 ja manul 5 (vist), samas manu 3 on tulnud viimase kuuga.

    Bayern ise see hooaeg võõrsil pole enda jõudu veel näidanud, grupis võeti minimaalsed 1:2 võidud anderlechtilt ja celticult. PSGlt saadi 0:3. Aga need tulemused ei tähenda mitte midagi tänase mängu jaoks.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Pigem igas viiendas. Suht lamp statistika imho.
      Ma polegi väitnud, et see mingi paljuütlev statistiline näitaja on.

      ManU-l võõrsilmänge see hooaeg - 23
      Võõrsilmängudest 0-ga lõppenud - 6.

      Igas neljandas.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Ma polegi väitnud, et see mingi paljuütlev statistiline näitaja on.

        ManU-l võõrsilmänge see hooaeg - 23
        Võõrsilmängudest 0-ga lõppenud - 6.

        Igas neljandas.
        Tõsi.

        Sevilla võiks kasvõi telekavaatajate huvides selle esimese mängu nüüd bayerni nulli peal hoida.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

          Sevilla võiks kasvõi telekavaatajate huvides selle esimese mängu nüüd bayerni nulli peal hoida.
          Olen sellega neutraalse pealtvaatajana päri. Samas on eeldatavasti kogu mu tähelepanu selle mängupäeva sees nagunii teise mängu juures.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Bayern on favoriit aga Sevillat kindlasti alahinnata ei saa/tohi.
            Linnupojaga selles suhtes päri, et Bayern see hooaeg vöörsil pigem alla ootuste esinenud (ootused on ka kõrged olnud, sest paljud fännid on aastatega ärahellitatud), kuigi see esimene PSG mäng oli puhas Carlo jonn/protest.

            Eks juba varsti saame aimu, et mida sellest paarist on oodata.

            Kommentaar


              Ei teagi kas nõustuda või mitte aga huvitav võrdlus siiski.

              Bayern Munich this year vs. their treble year
              Same coach. Similar players. Bayern Munich are on the path towards a treble five years after accomplishing the feat. How does this year's team stack up with the 2013 version? DW breaks it down.

              Kommentaar


                Ulreich - Kimmich - Boateng - Hummels - Bernat - Martinez - Thiago - Vidal - Müller - Ribery - Lewandowski

                Kommentaar


                  Algselt postitas feedme Vaata postitust
                  Ulreich - Kimmich - Boateng - Hummels - Bernat - Martinez - Thiago - Vidal - Müller - Ribery - Lewandowski
                  Üllatav, et Vidal ja Thiago alustavad aga in Jupp we trust.

                  Pink: Starke, Wagner, Süle, Robben, James, Rafinha ja Rudy.

                  Alabal on kerge vigastus (selg) aga huvitav, kus Tolisso on?

                  Kommentaar


                    Tolisso koha pealt on nagu vaikus jaa. Juu siis pole Hamburgi mängust taastunud. Ei taha nagu uskuda, et Jupp lihtsalt teda ignoreerib ja Rudyt eelistab.

                    Kommentaar


                      Miinimum eesmärk täidetud; võit ja 2 võõrsil löödud väravat.
                      Ilus mäng see polnud, musta tööd tehti palju (rohkem kui ma eeldasin) aga tulemusega tuleb rahul olla.
                      Bernat oli täna ikka üsna kehv, jah seal olukorras oli käsi aga jääda mehest valele poole on koolipoisile omane eksimus.
                      Vidali vigastus võis olla blessing in disguise, sest kipub ta palju tormama, jättes enda positsiooni katmata.
                      Allianzil tuleb tulemus nüüd kivisse raiuda. Loodetavasti on Alaba ka selleks ajaks kenasti terve.

                      Kommentaar


                        Tubli tulemus ja nüüd peab kodukamaral kaane peale panema.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Sevilla näitas, et on ikkagi teenitult veerandfinaali jõudnud. Tehniliselt oskasid keskelt mitmel korral läbi tulla, aga lõpplahenduse leidmisel jäi meie õnneks neil puudu. Atmosfäär oli problemaatiline ja mängupilt must, häirima jäid daivimised Sevilla poolelt, eriti olukord kus Müllerile kollane välja meelitati. Rafinha saab tihti kriitikat, aga sellised mängud näitavad kui hea backup ta ikkagi on. Päästis täielikult Bernati kehva soorituse. Jamesi ei väsi keegi kiitmast, tegi häid liikumisi ja mängupilt keskväljal muutus mõnevõrra paremaks. Lewandowski pandi hästi kinni, terve mängu peale 1 löök?

                          Kommentaar


                            Eelkõnelejad on juba põhilised asjad ära maininud. Ma kiidaks veel ka kohtunikku, kes hoidis väga kindlat joont ega lasknud ennast provotseerida. Ma siiamaani üritan aru saada, kus Lewandowski täna oli.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas KID Vaata postitust
                              Eelkõnelejad on juba põhilised asjad ära maininud. Ma kiidaks veel ka kohtunikku, kes hoidis väga kindlat joont ega lasknud ennast provotseerida. Ma siiamaani üritan aru saada, kus Lewandowski täna oli.
                              Ma küll ei tea mida Jupp mõtles/plaanis aga eeldan ehk ekslikult, et Roberti tänane ülessanne oli tõmmata mitu kaitsjat enda peale, et Thiago-Vidal/James-Müller saaksid kasti joosta vabalt või kasti äärelt väravat otsida, ise oodates söötu liini taha. Täna lihtsalt ei klappinud kokkumäng: Bernat ei toetanud Riberyd piisavalt, Boatengi/Hummelsi muidu kirurgilise täpsusega söödud olid 1-2m liiga kauged, Ulreich ei ole sama osav söötja kui Neuer jne. Kõik need pisikesed tegurid kokku ning Lewandowski oligi isoleeritud ja tema kasutegur silmale mitte nii selgelt nähtav.
                              Mülleril oli ka täna näiteks hoopis teine roll, kui BvB vastu.

                              Kommentaar


                                Kuulujutud viivad lepingujuttude venimise pärast frustreerunud Fränki Hiina või Katari liigasse ja Niko Kovac ei taha tulla.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X