320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingu ja pakkige Rafinha ning Ulreich kah kaasa. Ilmselgelt Pereze palgalehel juba mõlemad. See pull, mida Ulreich tagasisöödu korral tegi?? Mis see oli? Ja siis veel lõpuvile järel teeskles, et oli õnnetu. Oli ka positiivset nagu Fränk näiteks, aga negatiivse tulv kahe mängu summas on ikka nii rõlge. Tegu on profisportlastega, kes saavad oma tegevuse eest kolossaalseid summasid. Kuidas siis saab olla võimalik, et ütleme kümnest supervõimalusest realiseeritakse läbi häda üks? Samal ajal lastes sisse nii jämedaid eksimusi, mille eest peaks järgnema tööandja poolt karistus. Samahea kui jätad kliendi autole õli panemata ja mootor jookseb kokku. Kurat küll mehed! Jupp tuli pensilt tagasi ja tiris teid Carlo keedetud supist välja ja selline on siis tasu? Jupp mängis taktikaliselt Zidanei nii üle, et lust vaadata aga mehed platsil ei suuda realiseerida. Oli mis oli andmata pennude ja ei tea, millega aga nende taha ei saa pugeda arvestades, mis moodi rünnakuid lõpetati. Lewa oli 180 minuti jagu kummitust. Järgmisel hooajal ei tahaks uskuda, et poolfinaali üldse saadakse, kuna Kovac ei tekita küll arusaama mehest, kes Bayerni peaks praegusest kuidagi etemaks tegema. Eks paista. Aga faking nõme on hetkel kogu see emotsioon poolfinaalist puhtalt seetõttu, et mitte Real ei võitnud oma oskusega ja tasemega finaalikohta, vaid Bayern kaotas selle rämedate eksimuste ja suutmatusega palli väravasse panna ka siis, kui tegu on pommlöögiga 5 meetrilt.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas kampsun Vaata postitust
      mis oleks olnud kui Marcelo käepalli oleks nähtud
      kummastav, et selline asi üldse tänapäeval veel juhtuda saab, et kohtunikutölli silmanägemisest sõltuvad karikad ja miljonid eurod auhinnarahasid

      Kommentaar


        Respect meestele ,kes andsid endast kõik,et avamängus kaotatud tasa teha,see kord jäi veel õnnest puudu ja ka mingil määral sõltus kohtunikust ja ebaõnn Sven U ,kellel lipsas sisse väga suur kala,just sellisel hetkel.Aga aitäh suurte emotsioonide eest ja järgmine aasta uuesti.Jääme ootama Berliinis toimuvat karikafinaali.Bayern4 ever!
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Mis on pildil valesti?

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Mis on pildil valesti?

            Su vigane link.

            Kommentaar


              Täielik tühjus, kohtuniku mõnes otsuses võib siin küll natuke nokkida, kuid reaalselt läks finaali pääs kaduma kahe enda ajupeeru tõttu. Eelmise nädala Rafinha eksimus ja nüüd Ulreich... Ulreich ei suutnud lihtsalt otsust vastu võtta kuidas palli rünnata. Variant 1 oli, et läheb lihtsalt tuimalt pallile peale ja peksab kuhugi tribüünile või siis variant kaks et võtab pohhuilt kätte palli ja tuleb Realile vaba löök. Kokkuvõttes tuli teada tuntud ei liha ega kala.

              Ma ei tea, reaalselt on hooaja jooksul Bayernil selliseid pingelisi mänge liiga vähe, Bundesligas kruiisitakse terve hooaeg autopiloodil võiduni ja sellised lollid eksimused tulevad võib-olla väga pika meenutamise peale meelde tervest hooajast ja siis kõige tähtsamal hetkel kahes mängus kaks tükki.

              Ma siin kirjutan ka emotsiooni pealt, aga võiks nüüd see hooaeg Ribery ja Robbeniga hüvasti jätta, kui raske see ka ei oleks. Lihtsalt ei usu enam, et nendega järgmine aasta veel võiks Champions League tiitlit rünnata ja parem siis juba uutmoodi.

              Kommentaar


                Oeh, ise lasti ennast täis, ei muud

                Kurat kui ikka ei löö võimalusi ära mis tekitatud saavad siis ei ole midagi teha. Isegi nende kahe eksimuse olukorrad olnuks võimalik tasa teha, aga kurat kui ikka suuta 1,5 meetri pealt väravast üle lüüa siis ... ega oskagi suurt lisada. Nagu juba öeldud, siis Lewa ja Mülleri duo oli kahe mängu peale ikka paras s*tt. Lewa oli vähemalt mingites olukordades olemas, aga kuradi Mülleri pallisättimised ja ma ei tea mis imelahendused (kui ta seal otsustas palli lükata 5 meetri kaugusele 7 meetrise hüperbool kaarega ?!?! no tule taevas appi!!!

                Kahju on ausaltöeldes näha kuidas Jupp'i sugust legendi alt veeti. Kuradima 2 mängu peale kuradima kuus-seitse väga head võimalust, mis ära raisati... sürr.

                Muidu Ribery punnitas kõvasti - seda ei saa talle ette heita, aga ma päris oodi talle ka ei laulaks - väga palju ohtlikku ikkagi kõikide nende katsetuste peale ei tulnud kahe mängu peale. Teisel poolajal olnuks võimalus kiirelt kasti ühest äärest teise lükata pall kus oli katmata oma mees... aga tuli mingi plönn seal lahenduseks... oh jah.. jama. Aga ei vääritud edasipääsu sellise realiseerimise juures.

                Kommentaar


                  Heynckes pani selle meeskonna perfektse plaaniga platsile ja ta on absoluutne legend. Ma nagu ei suuda uskuda, et ta enam ei jätka, täiesti Kalev Kruusi hinnangu põhiselt käsitlematu treener.
                  Mängust - ma olen väga väga uhke selle üle, kuidas meeskond mängis. Me olime paremad, me lõime rohkem võimalusi ning me väärisime võitu. Me ei löönud oma võimalusi ära ja sinna see edasipääs jäi. Ulreichi olukorda ei taha kommenteerida, lihtsalt süda on siiamaani paha. 2 hooaja tähtsamat mängu järjest veab keegi meeskonda kolossaalselt alt. Ja ilmselgelt on mõlemad patuoinad backupid, kes parema õnne korral ei oleks algkoosseisus. See selleks, kaitse oli täiesti korralik. Hummels ja faking Süle. Hummels tegi oma ära ja Süle oli lihtsalt fantastiline, take a bow <3. Kimmich ja Alaba samuti täiesti korralikud, kuigi Benzema esimese värava juures vist Alaba magas ta maha, aga rünnakul täiesti decent. Kimmich veel parem, oma äärel väga hea ning rünnakule lülitus ka kenasti. Keskväli, toores süda raisk, James-Thiago-Tolisso, ahhhhhhhhhhhhhhh rundatgame. Ründefaas, Ribery somewhat decent ja pika puuga parim kolmest. Lewa mitterahuldav ja Müller täiesti lootusetu. Aeglane, kohmakas ja iga rünnaku tempo tappis konkreetselt ära. Kohutav rünnakute lõpetamine, see ei olnud ega ole üheski tippklubis aktsepteeritav. Lewa võiks sellise vormi/suhtumise pealt kohe praegu 30 milliga ära anda.
                  Üks huvitav seik oli ka. Asensio purjetas läbi paari mängija ja siis kaotas ise tasakaalu ja vigastas end kukkudes. Bayernil polnud mingit põhjust pall auti lüüa(polnud peavigastus ega midagi väga tõsist), kuni pall jõudis Jamesini, kes lõi palli auti ja andis Realile aega end koguda. Mida tegi Jupp Heynckes? Järgmine surnud palli olukord -> James välja. T*ra, max respect lihtsalt, James oli immense, aga Heynckes luges sealt tõenäoliselt välja nagu mina, et Jamesel võibolla mingid mixed emotions ja tahab Real Madridi suhtes heasse nimekirja jääda.
                  Üldiselt, minu isiklik arvamus on see, et me olime kahe mängu peale parem võistkond, aga sellest ei piisa sellisel tasemel. Meie ründeliin eesotsas Lewandowski ja Mülleriga oli viimases neljas mängus(Sevilla mängud ka) ikka täiesti hambutu(0 väravat ründajatelt) ja nii ongi võimatu võita.


                  Jupp Heynckes, Bayern coach: "My last UCL game before this season was in 2013 against Dortmund. I never thought I'd have another, but things changed. I can safely say this was my last game tonight! I'll never be a manager again. That’s fine - I don’t think there’s many 72 year olds who have that decision to make!"

                  Danke Legend!



                  #MiaSanMia

                  Kommentaar


                    Mina vaataks Ulreichi osaliseks kaitseks peale korduseid küll Tolisso otsa - jääda ise palliga 3 mehe vastase vahele kinni ning siis panna üks pehmo väravavahi poole teele, millele on Benzema juba enne poolt distantsi lähemal, kui Sven. Viimase jaoks ilmselt tunduski olukord tavalise tagant läbi mängimise asemel juba ründajaga koos palli peale võitlusesse minemisena, kuid siit edasi on nii minu (kui ka ilmselt paljude) jaoks must auk. See, mis juhtus, kui ta avastas, et nii ei mängigi välja, teab ta ise :P

                    Olles ülikindel Stuttgarti esikinnas, läks paar hooaega tagasi lampi pensionile (Neuerit soojendama), sai siiski see hooaeg oma tõelise võimaluse (Neuer ju liigas paar esimest vooru ainult mänginud) ning on kindlasti õigustanud ennast. Praegu lihtsalt läks vähe jamasti - nii suurt kala nii kõrge kaliibriga klubis/tasemel mäletan veel aegadest, kui mängis Fabien Barthez

                    Esimene seal videos jääb minu jaoks aegumatuks klassikaks muidugi...
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      Üks huvitav seik oli ka. Asensio purjetas läbi paari mängija ja siis kaotas ise tasakaalu ja vigastas end kukkudes. Bayernil polnud mingit põhjust pall auti lüüa(polnud peavigastus ega midagi väga tõsist), kuni pall jõudis Jamesini, kes lõi palli auti ja andis Realile aega end koguda. Mida tegi Jupp Heynckes? Järgmine surnud palli olukord -> James välja. T*ra, max respect lihtsalt, James oli immense, aga Heynckes luges sealt tõenäoliselt välja nagu mina, et Jamesel võibolla mingid mixed emotions ja tahab Real Madridi suhtes heasse nimekirja jääda.
                      Oli, mis oli, aga selles suhtes peab jääma eriarvamusele. Ükskõik, misasi on mängus, inimese tervis on tähtsam. See, et James palli auti lõi, näitas tema (ja seeläbi ka ülejäänud Bayerni) klassi - jääda ikkagi inimeseks, hoolimata olukorrast.
                      NB! Ei kritiseeri Juppi otsust, tema on peatreener ning otsustab, kes välja võtta või sisse jätta. Kritiseerin Sinu kommentaari tagant paistvat põhimõtet "võit üle kõige", k.a üle laipade. Nii oluline jalgpall ka nüüd ei ole.
                      With a *pinch* of salt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kauriks5 Vaata postitust
                        Oli, mis oli, aga selles suhtes peab jääma eriarvamusele. Ükskõik, misasi on mängus, inimese tervis on tähtsam. See, et James palli auti lõi, näitas tema (ja seeläbi ka ülejäänud Bayerni) klassi - jääda ikkagi inimeseks, hoolimata olukorrast.
                        NB! Ei kritiseeri Juppi otsust, tema on peatreener ning otsustab, kes välja võtta või sisse jätta. Kritiseerin Sinu kommentaari tagant paistvat põhimõtet "võit üle kõige", k.a üle laipade. Nii oluline jalgpall ka nüüd ei ole.
                        Seal ei olnud mitte mingit kontakti ja Asensio ise kukkus. Ilmselgelt kui oleks oht olnud, et peavigastus või mõne muu mängija poolt tulnud signaal, et midagi tõsist on lahti, siis muidugi oleks Bayern mängu seisma pannud. Samas kui midagi tõsist oleks olnud, siis oleks ilmselgelt mõni kohtunik selle olukorra fikseerinud või oleks mõni ümbritsev mängija sellest teada andnud. Olukord lahenes nagu ikka, pall auti, Asensio sirutas end korra kaks ja pandi pikk Ulreichile, et pall tagasi anda. Ma ei poolda ka mingil määral vigastuse ignoreerimist ja edasi mängimist, aga kui mingit kontakti polnud ja keegi lähedal viibivatest mängijatest ei ole ka teavitanud, et asi on väga halb(kas vigastatu enda reaktsiooni või pealt nägemise tõttu), siis ma nagu ei mõista siin ka süüd.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kauriks5 Vaata postitust
                          Oli, mis oli, aga selles suhtes peab jääma eriarvamusele. Ükskõik, misasi on mängus, inimese tervis on tähtsam. See, et James palli auti lõi, näitas tema (ja seeläbi ka ülejäänud Bayerni) klassi - jääda ikkagi inimeseks, hoolimata olukorrast.
                          NB! Ei kritiseeri Juppi otsust, tema on peatreener ning otsustab, kes välja võtta või sisse jätta. Kritiseerin Sinu kommentaari tagant paistvat põhimõtet "võit üle kõige", k.a üle laipade. Nii oluline jalgpall ka nüüd ei ole.
                          Üle laiba ei saa minna kui laipa ees ei ole. Asensio tahtis lihtsalt oma tiimile paar hetke puhkust võita ja selle ta ka kokkuvõttes tänu Jamesile sai, kel niigi süda valutas, et Bernabeul mitte valges särgis värava lõi. Ma olen 99% kindel, et kui seis olek vastupidi olnud ja James oleks pikali olnud 5 min enne mängu lõppu, poleks sellist asja juhtunud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Brick Vaata postitust
                            Üle laiba ei saa minna kui laipa ees ei ole. Asensio tahtis lihtsalt oma tiimile paar hetke puhkust võita ja selle ta ka kokkuvõttes tänu Jamesile sai, kel niigi süda valutas, et Bernabeul mitte valges särgis värava lõi. Ma olen 99% kindel, et kui seis olek vastupidi olnud ja James oleks pikali olnud 5 min enne mängu lõppu, poleks sellist asja juhtunud.
                            Noh jah, eks me seda 100%-liselt kunagi teada ei saa. Samas, nagu ma eelnevalt ka kirjutasin, see näitab klassi. Selles suhtes olen sinuga nõus, et Real väga ei tundu selline härrasmehelik tiim, kes sõltumata olukorrast teeb (vähemalt moraalselt) õige teo.

                            Sellistel puhkudel on, ma julgen väita, parem karta kui kahetseda. Jah, peavigastust ei ole, aga kui nt oleks luumurd olnud Asensiol? Astunud konkreetselt niivõrd valesti, et jalaga on kõik? Seda kohe ei näe, samas kuidagi tobe on selle juures veel edasi mängida. Lisaks on ka olnud olukordi, kus mängija on lihtsalt lampi keset mängu kokku vajunud ning surnud südame seiskumise tõttu. Sellega nagu ei tahaks riskida, nõustud?
                            With a *pinch* of salt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              Ma ei poolda ka mingil määral vigastuse ignoreerimist ja edasi mängimist, aga kui mingit kontakti polnud ja keegi lähedal viibivatest mängijatest ei ole ka teavitanud, et asi on väga halb(kas vigastatu enda reaktsiooni või pealt nägemise tõttu), siis ma nagu ei mõista siin ka süüd.
                              See on ohtlik seisukoht. Võib väga lihtsalt ühel hetkel viia olukorrani, kus kellegi jaoks on olulisem selle ühe värava löömine kui kohtuniku teavitamine, et midagi on mängijaga lahti. Kontakt kontaktiks, vigastus ei tulene alati ainult kontaktist.

                              Eks need Hispaania geelipead on nagu on, pidevalt pikali ja ka mind ajavad närvi (ja mitte vähe), aga sellegipoolest ei peaks minu arust olema pahane, kui sellele reageeritakse nii, nagu ette nähtud. Olen seisukohal, et sellega ei peaks mitte kaasa minema ning ühel hetkel kukkumisi ignoreerima, sest see oleks konkreetselt inimeste tervisele ohtlik. Kui Asensio olekski ennast tõsiselt vigastanud ning keegi poleks seda näinud ja (kuna nood nagunii pidevalt kukuvad) tähelepanu pööranud, räägiksime teist juttu?
                              With a *pinch* of salt

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Brick Vaata postitust
                                Üle laiba ei saa minna kui laipa ees ei ole. Asensio tahtis lihtsalt oma tiimile paar hetke puhkust võita ja selle ta ka kokkuvõttes tänu Jamesile sai, kel niigi süda valutas, et Bernabeul mitte valges särgis värava lõi. Ma olen 99% kindel, et kui seis olek vastupidi olnud ja James oleks pikali olnud 5 min enne mängu lõppu, poleks sellist asja juhtunud.
                                ära aja mäda, James on suhteliselt kindalt tänu pasale laenulepingule juba teie kätes. kahjuks.
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X