320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loodetavasti on Zidane juba Oktoberfestile kutse saanud.

    Kommentaar


      Ei tea kas Juppil on ikka telefoni aku laetud?

      Rünne on impotentne nagu mõni aasta tagasi Infonetil. Viimase 4 mänguga skooritud ainult 2 väravat, sealjuures 3 nendest mängudest on toimunud kodusel Allianzil. Nii sitta Octoberfesti perioodi pole vist veel mitte kunagi olnud. Tõmmaku kõik endal homme Octoberfestil juhe välja ja tehke üks restart mehed, Ribery on kainekaks.

      Kommentaar


        vist ei saa jh ilma vanahärrata hakkama,paanikaks veel põhjust pole aga järgmine mäng on määrav arvan ma. Aga üldse ei toiminud täiesti 0 nii ees kaitsest rääkimata.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
          Sitt, mis sitt.
          Kõik mis sai valesti minna ka läks.
          Esimesed 9 min oli paljulubav aga siis said vastased ühe võimaluse ja karistasid ka kohe ära.
          Üllatavalt palju oli individuaalset praaki (Goretzka, Thiago, James) aga süü lasub ka treeneril, kellel tundub puuduvat plaan "B" hetkel.

          Ise ma veel paanikas pole, sest pole see mul esimene aasta Bayernit fännata aga kerged murepilved hakkavad juba kogunema.

          Kommentaar


            Algselt postitas Brick Vaata postitust
            Ei tea kas Juppil on ikka telefoni aku laetud?

            Rünne on impotentne nagu mõni aasta tagasi Infonetil. Viimase 4 mänguga skooritud ainult 2 väravat, sealjuures 3 nendest mängudest on toimunud kodusel Allianzil. Nii sitta Octoberfesti perioodi pole vist veel mitte kunagi olnud. Tõmmaku kõik endal homme Octoberfestil juhe välja ja tehke üks restart mehed, Ribery on kainekaks.
            Arusaamatu on ründajate poole näpuga näidata, kui pall nendeni ei jõua - tegemist on tagajärje, mitte põhjusega.
            Probleem on hetkel keskväljas, mis kuidagi ei toimi.

            Kommentaar


              Võtke välja

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                vist ei saa jh ilma vanahärrata hakkama,paanikaks veel põhjust pole aga järgmine mäng on määrav arvan ma. Aga üldse ei toiminud täiesti 0 nii ees kaitsest rääkimata.
                Õnneks on nüüd paus aga loodetavasti loobutakse 4:2:3:1 ja 4:3:3 taktikast.
                Hooaja alguses töötasid hästi 4:1:4:1 ja 4:3:2:1.

                Ma pole treener aga sooviks vähemalt ühes mängus näha ka 3:5:2 või 4:2:2:2 formatsiooni.

                Kommentaar


                  Sooviks ühes mängus võitu näha. Olles ära hellitatud, ei lepi sellise mõõnaga. Saaks aru, et Manu fännid on sellise pulliga harjuma hakanud aga ma veel ei tahaks. Arvata oli, et vajalike positsioonide täitmata jätmine ja igerikele lootmine näppu hakkab lõikama. Lisaks veel tõestamata treener. Kohe Nikot minema saatma ei hakkaks aga kaua kabinetirahval kannatust jagub, pole kindel.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Arusaamatu on ründajate poole näpuga näidata, kui pall nendeni ei jõua - tegemist on tagajärje, mitte põhjusega.
                    Probleem on hetkel keskväljas, mis kuidagi ei toimi.
                    Jah, keskväli on kuidagi väga balansist ära olnud ja Kovac pole Augsburgi mängust saati keskväljale toimivat kooslust leidnud. Kuid rünne hõlmab ka ääremängijaid ning Robbery ei ole lihtsalt äärtelt suutnud Lewat või kedagi teist keskelt toita ning vastupidi keskel pole suudetud piisavalt kiiresti/ hästi palli äärele mängida, et ääremängijatel oleks võimalust 1-1 ette võtta. Gladbach täna väga hästi läks palliga mehele, kus vaja kahe mängijaga peale.

                    Nimepidi tundub mulle isegi kuidagi vale ühte mängijat eraldi kritiseerida. Probleem on nagu Kovaci valitud taktikas ja iga mängija peaks peeglisse vaatama. Lisaks on riietusruumis mingi uss läbi jooksnud ja mitmeid rahulolematuid mängijaid on eesotsas senjor-iga Kolumbiast.
                    Iseenesest esimesed 10 minti olid paljulubavad, Gladbach oli lihtsalt kahe väravavõimalusega halastamatu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Brick Vaata postitust
                      Jah, keskväli on kuidagi väga balansist ära olnud ja Kovac pole Augsburgi mängust saati keskväljale toimivat kooslust leidnud. Kuid rünne hõlmab ka ääremängijaid ning Robbery ei ole lihtsalt äärtelt suutnud Lewat või kedagi teist keskelt toita ning vastupidi keskel pole suudetud piisavalt kiiresti/ hästi palli äärele mängida, et ääremängijatel oleks võimalust 1-1 ette võtta. Gladbach täna väga hästi läks palliga mehele, kus vaja kahe mängijaga peale.

                      Nimepidi tundub mulle isegi kuidagi vale ühte mängijat eraldi kritiseerida. Probleem on nagu Kovaci valitud taktikas ja iga mängija peaks peeglisse vaatama. Lisaks on riietusruumis mingi uss läbi jooksnud ja mitmeid rahulolematuid mängijaid on eesotsas senjor-iga Kolumbiast.
                      Iseenesest esimesed 10 minti olid paljulubavad, Gladbach oli lihtsalt kahe väravavõimalusega halastamatu.
                      Kõigega päri aga Bildi jutte ussitanud riietusruumist ma väga ei usu (samas puuduvad mul ka tõendid, et nii pole), sest ajalugu on näidanud, et viimased aastad on nad sama usaldusväärne, kui The Sun või Marca.

                      See nüüd võib kõlada vähe veidralt aga selline mini-kriis on vähemalt minu jaoks toonud elevuse tagasi Bundesligasse, mis on ainult tervitatav. Eelmisel kahel aastal oli ropult õnne, et isegi kehva mänguga suutsime liigas punkte noppida, sest konkurendid olid veel saamatumad.

                      Saame näha mis järeldused tehakse ja kui kiiresti siit "august" välja tuleme.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Ma pole treener aga sooviks vähemalt ühes mängus näha ka 3:5:2 või 4:2:2:2 formatsiooni.
                        Alaba on ka nüüd vigastatud, seega kolmene kaitseliin tundub ainuke solid variant. Samas sisetunne ütleb, et Goretzka liigutatakse äärekaitsesse ja läheb sama radapidi edasi.

                        Hummels-Boateng-Süle

                        Thiago-Goretzka

                        Kimmich-Müller-James-Gnabry

                        Lewandowski

                        Kommentaar


                          7 vooru ja 6 tabelikoht pole just ootuspärane aga arvata oli, et see hooaeg tuleb hapum kui eelmised. Selle akna tulemus. Kuigi hetkel on kõik peale BVB 1 punkti sees, on ikka põhjus muretseda.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Mis te põete siin? Te pole ainukesed kellel on mootorid natukene roostes.

                            Kommentaar


                              Ega põegi suurt, lihtsalt kehva mängujärgsed emotsioonid

                              Kommentaar


                                Alaba võib juba järgmiseks mänguks Wolfsburgi vastu tagasi olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X