320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Zidane´i tulekut ma ei usu. Ma millegipärast arvan, et tal on muud plaanid, aga kes teab, sest Pepi tulekut poleks ka keegi osanud oodata. Teda saaks muidugi sellega meelitada, et juba 2 prantslast ootavad teda ees.
    Wengeri positiivsetest külgedest rääkides, siis ta oskab saksa keelt, saab "staaridega" hakkama, omab rahvusvahelist kogemust ja on korduvalt juba meeskonda ümberehitanud. Samas ma saan aru kõigist, kes väga skeptiliselt temasse suhtuvad arvestades, et oma viimastel Arsenali aastatel oli ta põhimõtteliselt naljanumbri staatuse omandanud. Temast võib samahästi Ancelotti vol 2 saada.

    Kommentaar


      Samas Napolis Ancelotti ei ole sugugi megapaska tööd tegemas.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Ma enam ei usu, et peatreeneri roll saab antud juhul vähemalt nii suur olla nagu mõned siin arvavad... Ega see Kovac ka mingi kehv mees pole, Ancelottist ei hakka rääkimagi... on ju tema ometi tituleeritud mees, aga Bayernis ilma ei teinud. Pep tegi head tööd küll, kuigi CL tiitel jäi saavutamata. Paistab, et Jupp on ainukene, kes suutnud seda seltskonda juhtida, kuid ma ei usu, et tema kui treeneri võimed nüüd eelpool mainitutest nii palju üle oleks, pigem asi lihtsalt selles, et teatud isiksused ei klapi lihtsalt. Oluline roll on ju ka mängijatel, kui nemad ei suuda või ei taha, siis võib seal treeneriks ka vana jumal ise olla, kuid tulemusi see ei garanteeri. Kala hakkab ikka peast mädanema ning seega arvan, et antud probleemidel on siiski sügavam tähendus, kui lihtsalt "kehv" peatreener, oma osa on siin kõigil mängida.

        Imelik on see, et mängijad käivad peatreeneri seljataga ussitamas, ise ei suuda väljakul ülesandeid korralikult täita ja siis hakkab mingi jonnimine ja seebi ajamine pihta - selline käitumine mängijate poolt näitab seda, et puudub igasugune lugupidamine oma klubi ja fännide vastu. Tänapäeval see vist nii kipub kahjuks olemagi, et tähtsad on ainult minu ego ja rahasumma, mis teenin.

        Kommentaar


          Bayernil vaja suuremat sorti puhastus teha mängijate osas. Esiteks on koosseis liiga vana ja teiseks kujutavad osad mängijad ette, et on suuremad kui klubi.

          Kommentaar


            Liiga lihtsustatud lähenemine. Jupp oli ja on taktikaliselt Carlost ning Kovacist peajagu üle. Pepile sai saatuslikuks liigne kavaldamine / ülemõtlemine teatud faasis, mis on teda ka Citys seni saatnud. Seega need vägisi otsitud seosed on meelevaldsed.

            Muidugi pole praegu Kovac selles olukorras üksi süüdi ja tuleb arvestada puudujatega, keda meil hetkel kahjuks jagub: James, Thiago, Tolisso, Gnabry, Coman.

            Hästi ilmestab mõne mängija suhtumist Düsseldorf treeneri Friedhelm Funkeli lause peale mängu, et pole tähtis kes treener või kui hea on Neuer, kui Boateng nii laisalt/lohakalt mängib.

            Samas on hetkel ka positiivsed aspekte millele keskenduda: Goretzka vaikselt vormi jõudmine ja Renato üha paremad esitusd. Leidus ju ka siin foorumis neid, kes noore portugallase juba maha kandsid.

            Bayerni fännid on aastatega ärahellitatud ja tegelikult ma ootasin sellist hooaega juba eelmine aasta aga meil oli õnne, et mitmes klubis olid veel segasemad ajad. See hooaeg võiks olukord veel hullem olla, kui Leverkusen ja Schalke oleks juhitud pädevate isikute poolt.

            Pole ka mingit suurt "puhastust" vaja.
            Välja: Martinez, Boateng, Ribery, Robben ning keskmine vanus kukub kolinal.
            Pea iga aasta on toodud mõni noor juurde: Kimmich, Goretzka, Renato, Davies, Gnabry, Tolisso, Süle.

            Tüüpiline loorberitele puhkama jäämine aga Bayern on vähemalt seni segastest aegadest alati tugevamana väljunud.

            Minu ainukene etteheide juhatusele on Tobias Schweinsteigeri minema laskmine, see otsus tuleb meid veel kummitama.

            Kommentaar


              Mul isiklikult Niko meeldib. Hästi sümpaatne kuju ja sisimas lootsin muinasjutulist endise mängija tiitlikuhja all ägavaks treeneriks saamise lugu nagu Zizou ja Pepi omad. Aga see mees ei suuda praegust suppi helpida. Mingit megaautoriteeti on vaja, mida Jupp kahtlemata oli. Jupp võib suvalise mängija maakeral vaibale kutsuda ja nad kuulavad kõrvad ludus.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                Mul isiklikult Niko meeldib. Hästi sümpaatne kuju ja sisimas lootsin muinasjutulist endise mängija tiitlikuhja all ägavaks treeneriks saamise lugu nagu Zizou ja Pepi omad. Aga see mees ei suuda praegust suppi helpida. Mingit megaautoriteeti on vaja, mida Jupp kahtlemata oli. Jupp võib suvalise mängija maakeral vaibale kutsuda ja nad kuulavad kõrvad ludus.
                +1 olen sinuga ühes paadis ja vabandust kui ma vahel aerudega liiga hoogsalt vehin.

                Mul on Martinezega sama lugu, inimesena meeletult sümpaatne ja aktiivselt jälgin temaga seotud postitusi aga mängijana on ta omadega läbi sellisel tasemel kahjuks.

                Enne Kovaci määramist tegin omale kunagi sellise tabeli:

                Klopp: karismaatiline ja taktikaliselt hea.
                Tuchel: taktikaliselt väga hea aga konfliktne.
                Julian Nagelsmann: taktikaliselt hea aga samas kohati naiivne.
                Ralph Hasenhüttl: taktikaliselt hea aga tihti ei suuda piisavalt kiiresti oma plaane vastavalt vastaste käikudele kohandada, kui plaan "A" kohe ei tööta või kui vastased kohanevad sellega.
                T. Schweinsteiger: taktikaliselt väga hea aga kogemused puuduvad.
                N. Kovac: taktikaliselt rahuldav aga inimesena sümpaatne.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas feedme Vaata postitust
                    Parem mees, Thiago on hetkel vigane kahjuks tõesti.

                    Kommentaar


                      fun fact on see, et 7 mängijat 2013. aasta CL finaali alg 11st alustasid ka täna ja neist 6 on üle 30ne. keskmine vanus tänasel algrivistusel 29 aastat. samas Arjen näitab, et nii lahja kaitse vastu võib veel lammutada küll.

                      Kommentaar


                        Kena mäng, pall liikus kiiresti ja rünnakul oldi ettearvamatud.
                        Nii jätkata

                        Kommentaar


                          Kuulge, kust see 5-1 nüüd tuli? Benfica oli megahalb või Kovac tõmbas kõigile mängijatele püksirihmaga ja hakati lõpuks end liigutama?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Brick Vaata postitust
                            Kuulge, kust see 5-1 nüüd tuli? Benfica oli megahalb või Kovac tõmbas kõigile mängijatele püksirihmaga ja hakati lõpuks end liigutama?
                            Mängijad olid motiveeritud, tegid korralikult pressi, keskvälja kontrolliti ja kaitses välditi lapsikuid vigu.
                            Mida rohkem ma seda noort L-Korea mängijat näen, seda rohkem ta mulle meeldib nagu väike õmblusmasin tipip mõõda äärt.

                            Vara muidugi veel hõisata aga kõik pole kadunud ja lootus püsib.

                            Kommentaar


                              Muidugi see värav, mis sisse imeti oli jällegi täielik tsirkus.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas feedme Vaata postitust
                                fun fact on see, et 7 mängijat 2013. aasta CL finaali alg 11st alustasid ka täna ja neist 6 on üle 30ne. keskmine vanus tänasel algrivistusel 29 aastat. samas Arjen näitab, et nii lahja kaitse vastu võib veel lammutada küll.
                                Kes on puudujateks? Lahm, Bastian, Mandzukic, Dante?
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X