320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Nii kinnist mängu pole ammu pidanud vaatama, mõlema meeskonna keskendumine oli väga hea.
      Müller võeti täiesti kinni ja suuresti sellest tingituna polnud ka poolakal võimalusi.
      Müts maha Peter Gulacsi ees, kes tegi 2 väga head tõrjet.
      Alles lõpus läks mänguks aga taga null ja väärtuslikud 3p tabelis, patt oleks kurta.
      Sanchesel jääb punasega järgmine mäng Frankfurti vastu vahele aga ehk saab keegi noortest nüüd oma võimaluse. See oli üldse veider olukord, sest lükkajaks oli Ribery, mitte noormees Portugalist.
      Kui see olukord välja jätta, siis vilepartii oli väga hea, märgates suluseise, mida ka kordustest oli keeruline silmata. Kahju, et Gnabry endal miskit JÄLLE ära tõmbas, ei saa ikka temale loota.

      Eks Kovacil on nüüd nuputamist, sest James on endiselt katki ja Robbenit aastal 2018 enam platsil ei näe.

      Tänase päeva kaks suurt müsteeriumi: Miks jäi eemale Boateng (polnud isegi pingil) ja kas tõesti ostame juba talvel omale €85M eest Lucas Hernandeze?

      Kommentaar


        Väga imelik näha Bayernit nii hambutuna ja keskväljata. Lõpp läks käest ära aga 3p kõige tähtsam. Saaks Frankfurtist ka 3p kätte, oleks meestel positiivse noodi pealt paus ja laager.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
          Väga imelik näha Bayernit nii hambutuna ja keskväljata. Lõpp läks käest ära aga 3p kõige tähtsam. Saaks Frankfurtist ka 3p kätte, oleks meestel positiivse noodi pealt paus ja laager.
          Ma ei kasutaks sõna hambutu, punased pullid olid oma kodutöö teinud hästi ja keskväljal nulliti üksteist lihtsalt ära.
          Kui mäng lähenes lõpule, siis otsustas Rangnick viigiga leppida, seda näitasid ka vahetused aga Bayern seda endale lubada ei saanud, võeti rohkem riske ja see tasus lõpuks ära.
          Ka Leipzigi ründajad lõigati meie poolt oma keskväljast ära ja Werner sai rohkem murul aega veeta tänu Sülele, kui püsti.

          Kommentaar


            Mina ei arva, et Morinho oleks kehvem mees kui nt. Pep. Viimastel aastatel pole ta küll oma parimate päevade tasemel olnud, aga võib-olla mõjuks just keskkonna vahetus talle värskendavalt. Mis puudutab koledat jalgpalli - siis sellest ei saanud ma hästi aru - kas hästi kaitses toimetav meeskond on siis kehvem, kui praegune sõelapõhi, kus kaitsjad ei saa ise ka aru, kus nad väljakul paiknema peaksid...?

            Kommentaar


              Algselt postitas v1per Vaata postitust
              Mina ei arva, et Morinho oleks kehvem mees kui nt. Pep. Viimastel aastatel pole ta küll oma parimate päevade tasemel olnud, aga võib-olla mõjuks just keskkonna vahetus talle värskendavalt. Mis puudutab koledat jalgpalli - siis sellest ei saanud ma hästi aru - kas hästi kaitses toimetav meeskond on siis kehvem, kui praegune sõelapõhi, kus kaitsjad ei saa ise ka aru, kus nad väljakul paiknema peaksid...?
              Mourinhot Pepiga võrdlema Mou mürgitab meeskonda seestpoolt ja sõimab mängijaid avalikult. Ja Mou kaitse toimetab hästi? Võibolla kunagi toimetas. Täna ei.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Bayerni "sõelapõhja" nagu siin ennist õeldi plaanitakse meedia kohaselt tuua Atletico kaitsja Lucas Hernandez. väljaostuklausel peaks jääma €85m kanti. Atletico justkui lükab ümber, Rummenigge ütleb, et ei saa midagi kinnitada, ega ümber lükata, aga kindlasti jaanuari üleminekute peale mõeldakse. summa ületab sisuliselt kahekordselt Bayerni läbiaegade ülemineku rekordit, aga kui De Ligti ei saada siis tuleb alternatiive kindlasti kaaluda.

                Kommentaar


                  Eks see aeg kord koidab, kus Bayern ka 100m regioonis diile hakkab tegema aga kas see juhtub jaanuaris. Kahtlane. Bayernil on hetkel 3 keskkaitsjat pluss Mai. Arvan, et ikka suvel tehakse suuremaid liigutusi. Noori härgi on aga vaja küll.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Kui isegi kaubale saadakse ja Lucas Hernandez jaanuaris tuuakse, siis vähemalt CL-i silmas pidades temast meile see aasta kasu ei ole ju? Atletico eest on ta juba CL-is see hooaeg mänginud. Väärt täiendus sellegipoolest.

                    Mis nüüd Morinhot puudutab, siis selles osas jään ma teiega eriarvamusele, aga las ta olla... tõenäoliselt ta Bayerni ei tule, seega pole põhjust edasi arutleda. Võimalik, et teil on tema suhtes õigus, kuid mina hindan teda üsna kõrgelt ja mulle ta meeldib. Mitte kõik, tema teguviisid ei ole mulle meeltmööda ja tõesti, läbi meedia meeskonda kritiseerida pole ilus, aga ega see meedia ise on ka üks suur koletis, kes oskab asju kontekstist välja rebida ja asju serveerida nii nagu neil on vaja. Tõsi Mou on üks keeruline isik ja igaühega ta kokku ei sobi, kuid teisalt on ta üsna geniaalne kuju minu meelest (vähemalt olnud). Samas olen ma ise mõelnud ka sedasi, et jah, pole ilus meeskonda avalikult kritiseerida, õõnestab jne, kuid teisipidi - mis krdi roosiaias me elame, kus rääkida tohib ainult siis kui kõik on hästi, aga kui klubijuhtkond kaikaid kodaratesse lööb või lolle otsuseid teeb või teatud isikud meeskonnas kujutavad ette, et nemad on nii mega staarid, et võivad endale kõike lubada ja mõned vennad on lihtsalt ei teagi...mida mõtlemas - teen kuidagi oma trennid ära, püüan see 90 min palli ka ära veeretada, saan hullu pappi, kuid pingutuse järgi poleks isegi küünemusta mitte väärt. Mou on otsekohene ja impulssiivne, kui ikka keegi on saabas, siis ta ka kuuleb sellest ja mingitel staarihakatistel ta endale pähe istuda ei lase. Ennem on ta nõus mängu kaotama, aga kui vaja vend ikka pingile mõtlema panna, siis ta ka seda teeb. Sellest vaatevinklist on tema käitumine õigustatud minu arust. Ta ei saa ju üdini paha olla - teda on palju kritiseeritud, kuid samas on küllaga ka oodi lauldud nii endistelt tema mängijatelt kui ka teistelt selle ala inimestelt. Siit jõuan ikkagi järeldusele, et tema kange iseloom ja karm käsi igale ladyle lihtsalt ei sobi ja teadupoolest on "naised" väga head ussitajad, mis viibki lõpuks selleni, mis praegu ManU-s juhtus.

                    Lihtsalt selgitasin oma nägemust. Nii, et ärge väga tugevalt lööge, kui see teie omaga ei ühti. Ei pretendeerigi mingile absoluutsele tõele.

                    Kommentaar


                      Kui me peaks tõesti mingi Lucas Hernandeze eest 85 milli euri välja käima, siis ma luban, et ma kuni uue hooajani siia teemasse ei postita. 2019/2020 hooajani siis.
                      See oleks nii absurdne, et mul hakkab selle peale mõeldes juba paha. Ainsad kaitsjad, kes sellist summat võib olla väärt võiks olla on äkki Van Dijk & Koulibaly, mis aga ei tähenda, et tark seda maksta oleks. Õnneks ma ei näe, et selline diil sellise summa eest teoks saaks ja väga ei põe.
                      Mourinhot ma ei taha ka mingi valemiga. Ma ei suudaks sellist sitta lihtsalt vaadata ja lihtsalt tundub, et ta ei suuda tänapäeva jalgpalliga kohaneda. Mourinho kaitse, mida siin mainiti, ei ole see hooaeg ka suurem asi olnud. 29 on välja võetud Premmis siiani ja sellega ollakse liigas 16ndal kohal. Ma olen igati poolt, et mängijale tuleb teada anda, kui ta midagi perse keerab/ei pinguta piisavalt, aga kõigel on piir ja avalikult meedias oma mängijaid bashida on täiesti vale ja näitab, milline kõnts sa oled. Kindlasti polnud ta ainus süüdlane selles Unitedi fiaskos, aga suur osa oli ka temal. Huvitav on ka see, et kõik, kelle ta sinna viinud on, on parajad pettumused olnud ja keegi pole tegelikult oma ostu täielikult õigustanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                        Kui me peaks tõesti mingi Lucas Hernandeze eest 85 milli euri välja käima, siis ma luban, et ma kuni uue hooajani siia teemasse ei postita. 2019/2020 hooajani siis.
                        See oleks nii absurdne, et mul hakkab selle peale mõeldes juba paha. Ainsad kaitsjad, kes sellist summat võib olla väärt võiks olla on äkki Van Dijk & Koulibaly, mis aga ei tähenda, et tark seda maksta oleks. Õnneks ma ei näe, et selline diil sellise summa eest teoks saaks ja väga ei põe.
                        Mourinhot ma ei taha ka mingi valemiga. Ma ei suudaks sellist sitta lihtsalt vaadata ja lihtsalt tundub, et ta ei suuda tänapäeva jalgpalliga kohaneda. Mourinho kaitse, mida siin mainiti, ei ole see hooaeg ka suurem asi olnud. 29 on välja võetud Premmis siiani ja sellega ollakse liigas 16ndal kohal. Ma olen igati poolt, et mängijale tuleb teada anda, kui ta midagi perse keerab/ei pinguta piisavalt, aga kõigel on piir ja avalikult meedias oma mängijaid bashida on täiesti vale ja näitab, milline kõnts sa oled. Kindlasti polnud ta ainus süüdlane selles Unitedi fiaskos, aga suur osa oli ka temal. Huvitav on ka see, et kõik, kelle ta sinna viinud on, on parajad pettumused olnud ja keegi pole tegelikult oma ostu täielikult õigustanud.
                        Ilmselgelt sa ei ole asjadega kursis. Loodan, et sellise kommiraha eest Lucas Saksamaale ei koli.
                        Arvestades kelle pakkumised ta tagasi on juba lükanud arvan/loodan, et ka Bayerni oma saab viisaka ei.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Ilmselgelt sa ei ole asjadega kursis. Loodan, et sellise kommiraha eest Lucas Saksamaale ei koli.
                          Arvestades kelle pakkumised ta tagasi on juba lükanud arvan/loodan, et ka Bayerni oma saab viisaka ei.
                          Eks iga prost kiidab ikka oma.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Aga mulle sobiks kaitseliini värskendamine küll. 80 milkut aga... oleks Virgil, siis silma pilgutamata. Samas kehv vend Atleticos ei palliks
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Minu arvamus kaitseks on Lucase mängitud mängud mida otsast lõpuni vaadatud kümneid tükki 30 ikka. Lisaks on tegemist keskkaitsega, kes tuli maailmameistriks hoopis vasakkaitses opereerides. Nii võttes tuleks summa hoopiski pooleks lüüa ja säärase universaali eest 40+ mängitava koha eest ei tundugi enam palju. Virgil ja Koulibaly äärekaitses, noh, näidake ette Võrdluse keskel kannatab hollandlasega ilusti välja, kuigi Van Dijk on hetkel tõelises supervormis. Koulibalyle ei jääks nagu kuidagi võlgu, massi ja jõudu on vähem aga oma kohaloleku presenteerimine kaitsetsoonides ei ole kunagi puudulikuks jäänud.
                              Hind on maitse asi muidugi. Ilma arvestatava klauslinumbrita jalutaks enamik lõuna-euroopa talente kuhugi West Hami.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Minu arvamus kaitseks on Lucase mängitud mängud mida otsast lõpuni vaadatud kümneid tükki 30 ikka. Lisaks on tegemist keskkaitsega, kes tuli maailmameistriks hoopis vasakkaitses opereerides. Nii võttes tuleks summa hoopiski pooleks lüüa ja säärase universaali eest 40+ mängitava koha eest ei tundugi enam palju. Virgil ja Koulibaly äärekaitses, noh, näidake ette Võrdluse keskel kannatab hollandlasega ilusti välja, kuigi Van Dijk on hetkel tõelises supervormis. Koulibalyle ei jääks nagu kuidagi võlgu, massi ja jõudu on vähem aga oma kohaloleku presenteerimine kaitsetsoonides ei ole kunagi puudulikuks jäänud.
                                Hind on maitse asi muidugi. Ilma arvestatava klauslinumbrita jalutaks enamik lõuna-euroopa talente kuhugi West Hami.
                                Ehk oskad sa täpsustada või vajadusel ümber lükata aga tegemist peaks olema ka ühe kiireima (34 km/h võimekusega) keskkaitsjaga maailmas? Samas on ka Süle suutnud korra/paar lipata samal kiirusel, mis külmkapi kohta on rohkem kui muljetavaldav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X