320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Augsburg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei tahaks uskuda, et Hahni lepingus mingit klauslit on. Samas tõesti pisut imelik, et nii odavalt ära antakse. Oleks võinud ju pisut hardballi mängida ja hinda kruvida. Huvilisi ma usun oli teisigi.

    Kommentaar


      Klavani lahkumise teemal võin öelda, et viimati kui mõni aeg tagasi sai Augsburgi mängul käidud ja temaga vesteldud, siis mingeid lahkumisplaane vähemalt endal tal pole hetkel. Eluga on ta Augsburgis rahul ning linn on tegelikult ka tore. Oli see vist nooruselt Saksamaa teine linn. Kuid mõeldes Ragnari heale hooajale, siis võiks ta vabalt mängida mõnes finantsiliselt tugevamas Saksa klubis. Tulevikku vaadates, siis raske uskuda, et Augsburgil järgmine hooaeg sama edukaks kujuneb kui tänavune.

      Hahni lahkumine tundus vaid aja küsimus. Arvata oli, et sellise raha eest mõni kõrgemate eesmärkidega klubi ta üles korjab. Raha võinuks tõesti ainult tema eest Augsburg rohkem sisse kasseerida.

      Ning mängu külastades oli juba trammi peale astudes kohe tunne, et minek on jalgpalli vaatama, kui trammidesse olid kokku pakitud SGL Arenale suunduvad rahvamassid.

      Kommentaar


        Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
        Klavani lahkumise teemal võin öelda, et viimati kui mõni aeg tagasi sai Augsburgi mängul käidud ja temaga vesteldud....
        niii. ja miks ei ole sellest tripist pikemat ülevaadet teemas "mängu vaatama"?

        Kommentaar


          Ausaltöeldes pole lihtsalt viitsinud.

          Kommentaar


            Esimene poolaeg Bayerni vastu mängiti taaskord väga sümpaatselt. Taga hoiti kindel ja nõelati kontratega, millest üks ka ära löödi. Ilma Neueri hea tegutsemiseta oleks eduseis võinud suurem olla.

            Hahnist ja Wernerist pole eriti puudust tuntud Esswein ja Holzhauser on nende asendamisega äärtel kenasti hakkama saanud. Samamoodi ka korealane Klavani asendamisega keskkaitses.

            Teine poolaeg läheb ilmselt raskeks, kuna Bayern (mängivad pooleldi teise koosseisuga) kindlasti toob mõne pingil istuva staari sisse. Augsburgi kahjuks räägib ka fakt, et selle aastanumbri sees pole suudetud endal taga nulli hoida.

            Kommentaar


              Seekord suudeti ja jätkatakse võitlust Euroopa koha pärast võitlemist,kuna Mainz sai ka lutti siis kõik on võimalik,ehk kaotab ka wolfburg Dortmundile.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Gut Gemacht !

                Kommentaar


                  Oletame, et Augsburg võidab kolm viimast mängu ja Mainz libastub ja lõpetab imekombel Bundesliga 7 kohaga. Igatahes küsimus on selles, et kuna karikafinaalis on Dortmund ja Bayern siis kas 7nda koha lõpetanu pääseb ka euroopasse?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                    Oletame, et Augsburg võidab kolm viimast mängu ja Mainz libastub ja lõpetab imekombel Bundesliga 7 kohaga. Igatahes küsimus on selles, et kuna karikafinaalis on Dortmund ja Bayern siis kas 7nda koha lõpetanu pääseb ka euroopasse?
                    Jah, nii on. Stsenaarium ise muidugi väha vähetõenäoline, kui arvestada, et Mainzil mängud veel HSV, Nürnbergi ja Gladbachiga. Vaevalt nad nendega 4 punktise edu suudavad maha mängida enam

                    Kommentaar


                      Seda ma ei vaadanudki kellega Mönchengladbachil mängud on : Schalke, Mainz ja Wolfsburg. See tundub isegi natukene huvitavam olukord kuigi samas siin olukorras oleks väga suurt üllatust vaja, et Augsburg euroopasse saaks, kuid loota ju võib.

                      Kommentaar


                        Ma isiklikult olen jätkuvalt arvamusel, et Augsburgile oleks see ainult hea, kui nad Euroopasse ei pääse. Euroopa Liiga paneb sügisel korraliku tambi peale ning vähemalt kuus nädalat tuleb jõudu kahe sarja vahel jagada. Sinna vahele lisaks ka karikamängud. Augsburgil on välja kujunenud tuumik, kes pole enam esimeses nooruses. Pink pole ülemäära pikk ning kui kui pole harjutud kahte mängu nädalas mängima, siis võib see kujuneda üsna laastavaks. Lisaks tuleb asendada Hahn, kes on klubi parim väravakütt. Freiburg elas selle kõik tänavu üle ning august on välja saadud alles hooaja viimases kolmandikus.

                        Kommentaar


                          Täitsa nõustun eelkõnelejaga. Selline top 10 positsioon oleks perfektne Augsburgi jaoks. Hooaja eel püstitatud eesmärgid said ületatud. Tooks raha sisse ja võib olla ärataks ka mõne uue sponsori huvi. Euroopa Liiga muudaks asja palju keerulisemaks - suurem mängukoormus, vigastusoht, pikad reisid kes teab kuhu jne.

                          Kommentaar


                            Korralik esitus täna, lõpus oleks pidanud 2 veel lööma, aga libisemised ja ebaõnn oli peamiseks takistuseks.

                            Kommentaar


                              Esitus oli tõesti hea Augsburgi poolt, parema realiseerimise korral oleks võinud skoor suuremgi olla.Smurfid nagu näha ei suutnud täna Gladbachilt punkte röövida, mis teeb Augsburgi elu raskeks... -3 oleks ikka parem, kui -6 ja seda hooaja lõpufaasis.

                              Kommentaar


                                Võiduvärav oli küll äge. Poleks tõesti eales uskunud, et Augsburg võib hooaja 7ndal kohal lõpetada. Kaheksas koht niikuinii garanteeritud, super!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X