320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Augsburg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No kurjam küll. Eelmise hooaja viies meeskond mängib derbikohtumist aga Eurosport eelistab eelmise hooaja tagumiste meeskondade vahelist mängu.

    Anyway, Ingolstadti vastu on algkoosseisus kaks muudatus võrreldes Frankfurti mänguga. Bobadilla on tagasi asendades Essweini ning vasakul äärekaitses proovitakse taas uut varianti Maxi näol (eelmises kahes siis Fuelnerit ja Stafylidis). Callsen-Bracker istub jätkuvalt pingil, mis on huvitav.
    Alg11: Hitz - Verhaegh, Hong, Klavan, Max - Baier - Bobadilla, Kohr, Altintop, Werner - Caiuby

    Kommentaar


      Hong mängis peamiselt hooaja lõpus ja sõpruskohtumistes nkn. See, et Callsen pingil on ei ole midagi erilist. Ründesse on täiendusi aga kindlalt vaja.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        No kurjam küll. Eelmise hooaja viies meeskond mängib derbikohtumist aga Eurosport eelistab eelmise hooaja tagumiste meeskondade vahelist mängu.
        ETV näitas samal ajal Flora vs. Kaljut, see peaks ju kustutama soovi mingit Saksa liigamängu näha.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mattis98 Vaata postitust
          Hong mängis peamiselt hooaja lõpus ja sõpruskohtumistes nkn. See, et Callsen pingil on ei ole midagi erilist. Ründesse on täiendusi aga kindlalt vaja.
          No ses mõttes ikka on, et kolm viimast hooaega on Callsen-Bracker ja Klavan Augsburgis kindla keskkaitsepaari moodustanud. Selle hooaja algul on aga esimene neist järsku pingile vajunud.

          Eile saadi siis jälle pähe. Nägin vaid vastaste võiduväravat. Tekkis jälle sealt Augsburgi poolt vaadates vasakult äärelt, kust keskele lõigati ja kaugelt ilge litakas võrku tulistati. Keskväljalt oleks ilmselt pidanud keegi kiiremini peale tulema, sest löögi hetkel oli ikka ilmatu maa ruumi ja aega.

          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          ETV näitas samal ajal Flora vs. Kaljut, see peaks ju kustutama soovi mingit Saksa liigamängu näha.
          Valisin paraku ilusa ilma ja värske õhu. Ega tegelikult ei teadnud ka, et Flora-Kalju eetris oli.

          Kommentaar


            Augsburg peaks sinna ette veel kedagi teravamat ostma, ei joppa see aasta nii hästi, nagu eelmine. Hetkel on täiendatud ainult kaitseliini. Raha peaks ju olema?

            Kommentaar


              Klavan oleks võinud soovitada Vassiljevi suvel kui tal leping läbi sai

              Kommentaar


                Augsburg tõi akna viimasel päeval Mainzist ründava pooliku Ja-Cheol Koo 5 miljoni € eest. Suurem osa Baba rahast jäi siiski kulutamata.

                Hong ja Ji on juba ees. Kohanemine uues klubis ei tohiks raske olla.

                Kommentaar


                  Miks Augsburg talle uus klubi peaks olema? Mitu hooaega mänginud seal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Miks Augsburg talle uus klubi peaks olema? Mitu hooaega mänginud seal.
                    Sul on õigus. Poolteist hooaega. Kusjuures absoluutselt ei mäletanud, et ta oleks seal olnud.

                    Kommentaar


                      Juhitakse Bayerni vastu 0-1

                      Kommentaar


                        Kohtunikelt väga palju vigu!
                        yo

                        Kommentaar


                          Kohtunik seebiks!!

                          Kommentaar


                            Tuimalt kingiti 3 punkti Bayernile...

                            Kommentaar


                              Olen küll tuline Bayerni fän ,aga sellist otsust oli isegi mul valus vaadata,aga Augsburg oli visa edu edaspidiseks.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Väga kahju. Bayern on niigi ülejäänud setskonnast üle ja siis veel ka kohtunikud kannavad nagu seda sammust pilpa peal.
                                Aga üldine mängipilt oli ju positiivne ja kaitse ka kenasti mõne erandiga pidas. Fuelner ilmselt on vastus küsimusele, et kes võiks hooaja vältel Babat asendada (vähemalt neis mängudes, kus Augaburg rohkem kaitsmisega tegelema peab) ning Callsen-Bracker näitas, mille pärast ma siin ka varem olen püstitanud küsimuse, et miks korealast on Klavani kõrval eelistatud on. Mitte et Hong väga kehva oleks olnud aga Callsen-Bracker - Klavani duo on juba mitu hooaega kokku mänginud ja on minu arvates pisut kindlam keskkaitseduo.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X