320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Mul läks asi nii totaalselt perse, et lausa häbi on Bundesliga vaatajaks nimetada. Samas lohutan ma ennast sellega, et see ettearvamatus näitabki selle liiga põnevust ja sellepärast me seda ka jälgime. Tabelis läks täppi ainult Nürnbergi 10 koht. Ühe kohaga eksisin Bayerni, Dortmundi, Hannoveri ja Augsburgi puhul. Ülehindasin Herthat, HSV-d. Alahindasin Wolfsburgi, Stuttgarti, Gladbachi. Täppi läks ka Gomeze väravaküti tiitel ja Usami tituleerimine kõige sitemaks ostuks (vähemalt mina olen jätkuvalt sellel arvamusel, et igast japsist ei tule Kagawa). Götze oleks parima saanud, aga vigastus segas selle plaani. No aga eks järgmine hooaeg uuesti!
    Vale info sul siiski. Väravaküti tiitel läks Huntelaarile, kes lõi 29 väravat Gomeze 26 vastu.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Täppi läks ka Gomeze väravaküti tiitel

      Kuidas palun ?
      Based in the industrial city of Gelsenkirchen, Schalke are one of the Bundesliga's best-supported clubs.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Pitsu Vaata postitust
        Kuidas palun ?
        Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
        Vale info sul siiski. Väravaküti tiitel läks Huntelaarile, kes lõi 29 väravat Gomeze 26 vastu.
        persssssse küll. fopaa. alles see Gomez nagu juhtis :/

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas boobek Vaata postitust
          1. Schalke miks mitte. Kõik kohad peale kaitseliini on minuarust üsnagi tasemel. Ja vaevalt, et nad EL -is eriti pingutada viitsivad..
          2. Bayern - Palju klaasmehi. Endiselt lappimata kaitseliin. Mupet peatreener. Ainult pappi on liialt palju, et madalamal pulgal paikneda.
          3. Werder - Juuropit pole. Karikast ollakse väljas. Hea rahulik kulgeda.
          4. Stutt - Seekord vast saadakse terve hooaeg ühe peatreeneriga läbi vuhistatud.

          5. Hannover
          6. Gladbach

          7 - 15. Pick a random club.

          16. Kaiserslautern

          17. Freiburg
          18. Augsburg
          Nu kõige ullem ju põlegi. Freiburg oleks õppematerjal sellest kuna tuleb peatreenerit vahetada ja kuidas talvel kõhna rahakotiga shoppamas käija. Dortmund imegu m****. Juuropist on neil pohhui ja karikas said koguaeg mingeid alamliigade satse vastasteks.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Nu kõige ullem ju põlegi. Freiburg oleks õppematerjal sellest kuna tuleb peatreenerit vahetada ja kuidas talvel kõhna rahakotiga shoppamas käija.
            Freiburgi ostupoliitika oli tõepoolest talvel nii kümnesse kui üldse olla sai.

            Kommentaar


              #96
              Muidu on nagu on, aga kuna kõik ülejäänud hooaja alguses ennustajad panid Gomeze ja mina ainsana Huntelaari, siis ma arvan, et sellest on mulle juba küllalt.

              Kommentaar


                #97

                Huvitavat...

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas jürks Vaata postitust
                  Millest see tabel räägib?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #99
                    Palju meeskonnad kulutasid hooajal per värav, sööt, punkt

                    Kommentaar


                      Hertha 1 Fortuna 2

                      Lõppes siis esimene mäng pääsu eest 1. liigasse ja selle tulemuse põhjal tundub, et saame suure tõenäosusega järgmine hooaeg Düsseldorfi BuL-is näha. Hertha peaks lööma Düsseldorfis vähemalt 2 väravat, et üldse midagi lootma hakata, samas Düsseldorf on kodus päris sitke punt.

                      Kommentaar


                        Kuna BL 2 kohta kaivat teemat ma ei leidnud postitan siia. Jälgisin eile heitlust Regensburg FC ja Karlsruher SC vahel. Väga põnev mäng oli mis lõppes tulemusega 2-2, kuid kuna esimene mäng oli jäänud 1-1, siis lõpptulemusena pääses järgmiseks hooajaks Regensburg BL 2-te ja Karlsruher SC langes.

                        PS: Regensburg lõpetas mängu 9-kesi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
                          Kuna BL 2 kohta kaivat teemat ma ei leidnud postitan siia. Jälgisin eile heitlust Regensburg FC ja Karlsruher SC vahel. Väga põnev mäng oli mis lõppes tulemusega 2-2, kuid kuna esimene mäng oli jäänud 1-1, siis lõpptulemusena pääses järgmiseks hooajaks Regensburg BL 2-te ja Karlsruher SC langes.

                          PS: Regensburg lõpetas mängu 9-kesi.
                          Nii lisainfoks et Regensburgi kaptenipaela kandis eelmises mängus vähemalt Bastian Schweinsteigeri vanem vend Tobias Schweinsteiger. Esimesest mängust nägin ma teist poolaega ja aeusaltöeldes, siis jättis küll KSC palju parema ja ohtlikuma mulje.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Karlsruher SC puhul on ka kurb vaadata, kuidas üks alles kõrgliigas mänginud klubi mudasse on langenud. Hooajal 2006/07 võideti kindlalt BL2 ja tõusti kõrgseltskonda, kus esimesel hooajal tehti kõigile üllatuseks suurepärane hooaeg ja lõpetati 11. positsioonil. Hooajal 2008/09 lõpetati liiga aga 17.kohaga ja langeti uuesti välja. 2009/10 hooaeg lõpetati BL2-s tabeli keskmikuna. Eelmisel hooajal pääseti napilt üleminekumängudest ja saadi 15. koht ning nüüd siis langeti lõplikult.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                              Nii lisainfoks et Regensburgi kaptenipaela kandis eelmises mängus vähemalt Bastian Schweinsteigeri vanem vend Tobias Schweinsteiger. Esimesest mängust nägin ma teist poolaega ja aeusaltöeldes, siis jättis küll KSC palju parema ja ohtlikuma mulje.
                              Ma esimest mängu ei näinud, kuid eile ei jäänud Regensburg küll millegagi alla. Regensburgil oli võimalus ka kolmas värav lüüa, kuid väravaesisest saginast löödi napilt mööda.

                              Kommentaar


                                nojah. nüüd läheb küll natuke OT-ks selles teemas ära, sest tegelikult on "Teise Bundesliga" teema täitsa olemas, aga kuna siin juba juttu on üleminekumängust olnud, siis kirjutan siia.

                                Saksamaal on vist juba traditsiooniks saanud, et kui meeskond liigast langeb, siis mingi korralik mäss ja laamendamine korraldada tuleb. Eile siis sai KSC langemisele järgnenud möllus vigastada 76 inimest, kellest 73 vist vajasid ka haiglaravi. Asja juurde käis ka muidugi püro tegemine ja muude kättesaadavate asjade põletamine ja lõhkumine. Kurb, et selline asi on saanud viimaste aastatega traditsiooniks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X