320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2014 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    ma eitea noh.. mulle tundub, et see on pigem selline poliitilise maiguga mäng, mille eesmärgiks meedias paanikat külvates lisaraha kaubelda.

    Ja kui tõesti häda käes - siis ausalt, tehku tasuline mobiilinumber.

    Kui MM mängu keskmine vaatajanumber on ca 150k ja finaalis üle 200k, siis ma olen veendunud, et eestis oleks ca 20-30k jalgpallisõpra, kes oleks nõus umbes 10-20 euri maksma. Mõni isegi rohkem. Seega saaksid nad poole juba rahva poole pöördudes ja niu niu tehes kätte. Lisame sponsorid ja mõne suurärimehe, kes oma nime "pesta ja särada lasta" tahab ja oletegi mäel.

    Aga ma ei usu, et nii läheb - mingid koridorimängud on ilmselt olulisemad.
    MIA SAN MIA!

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
      Ott Järvela | Mõistus pähe ja jalgpalli MM ETV ekraanile!

      http://www.ohtuleht.ee/554223
      +1 well said like thumbs up way to go yes yes jou.
      MIA SAN MIA!

      Kommentaar


        #78
        oleks valimised järgmisel aastal, oleks saanud mõtetu valimisreklaami rakendada MM-i kasuks
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Kurat Vaata postitust
          Ega peal YLE väga alternatiive vist polegi? Huvitav millised vene kanalid mis meil levivad MM õigused hankinud on?
          Saksa ja inglise keelsed kanalid, mis mänge näitavad ilmselt meil eestis legaalset teed pidi vist ei levi?
          Sakslastel kannavad üldjuhul mänge üle esimene ja teine riigitelevisioon ehk siis vastavalt ARD ja ZDF ning mõnikord ka kommertskanal RTL. Kõik kolm tulevad Eestisse sateliidi kaudu täiesti legaalselt ja tasuta kätte. Isiklikus plaanis eriti ERRi saamatust taga ei nuta kuna ainult saksa pealt vaatangi üldjuhul, kuid neist on küll kahju kellel muud võimalust peale ETV ei ole.

          Kuigi jälgin ka rattasporti ja ka kõike muud aktiivselt siis täiesti arusaamatuks jääb kuidas ei suudeta oma asju ette planeerida ning ostetakse teleõigused Tour de Francile mitmeks aastaks, kuigi vaatajanumbrid jäävad jalgpalli MMile alla arvatavasti kordades. Asjaolu, et eesti keelne MMi ülekandmine jääks ära oleks ka muidugi täitsa "tore" häbiplekk ikka - nagu mingi arengumaa...

          Riigi tegemata jätmisele vms oleks siin tobe rõhuma hakata. Selge on see, et riigi ja maksumaksja seisukohast on tuhat tähtsamat asja mida selle raha eest teha saaks ning paljusi jätab MM ju tõesti külmaks. Siin on minu silmis peasüüdlane ikkagi ERR, kes ei suuda oma kulusid elementaarselt ette planeerida ja raiskab raha iluuisutamise, rattasõidu ja veel jumal teab mis spordialade peale.
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            #80
            Praegu Vikerraadiost helistajatate (päevateema: kas toetate jalgpalli MM-i näitamist ETV-s) üldist meelsust kuulates tundub, et siinne foorum on väikesearvulise vähemuse viimane pelgupaik.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
              Praegu Vikerraadiost helistajatate (päevateema: kas toetate jalgpalli MM-i näitamist ETV-s) üldist meelsust kuulates tundub, et siinne foorum on väikesearvulise vähemuse viimane pelgupaik.
              c'mon, inimesed, kes kuulavad vikerraadiot JA on jalgpallifännid JA kukuvad keset päeva sinna helistama, on sama täpne statistika nagu 175 viis telemõõdikut eesti peale.

              Kui lugeda kommentaare mõnest päevalehest (ja andku keegi mulle andeks, ma tegin seda seekord), siis jääb vabalt mulje , et igasuguse maksumaksja raha kulutamise vastu on 99% eestlastest. Lihtsalt keegi ei tea , milleks seda kasutatakse või midagi, peaasi, et "need kuradi raiped rahaahned paksud" MINU maksuraha ei puuduks!
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                #82
                Eks reform tahab millegagi veel ajalukku minna, aga võib loota, et TTV seda asja nii ei jäta.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                  Sakslastel kannavad üldjuhul mänge üle esimene ja teine riigitelevisioon ehk siis vastavalt ARD ja ZDF ning mõnikord ka kommertskanal RTL. Kõik kolm tulevad Eestisse sateliidi kaudu täiesti legaalselt ja tasuta kätte. Isiklikus plaanis eriti ERRi saamatust taga ei nuta kuna ainult saksa pealt vaatangi üldjuhul, kuid neist on küll kahju kellel muud võimalust peale ETV ei ole.

                  Tavalise kaablisõltlasena ei leia ma ei ARD ega ZDF võimalust ei Elioni ega Starmani võrgus. Infoneti aka STV klientidel on võimalus ZDF vaadata.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    #84
                    Kuigi jälgin ka rattasporti ja ka kõike muud aktiivselt siis täiesti arusaamatuks jääb kuidas ei suudeta oma asju ette planeerida ning ostetakse teleõigused Tour de Francile mitmeks aastaks, kuigi vaatajanumbrid jäävad jalgpalli MMile alla arvatavasti kordades. Asjaolu, et eesti keelne MMi ülekandmine jääks ära oleks ka muidugi täitsa "tore" häbiplekk ikka - nagu mingi arengumaa...
                    Muidu nõus aga Tour osteti vist ajal, kui oli põhjendatud lootus, et Taaramäe seal lammutama hakkab, mis sel ajal tundus täiesti reaalne ja mis oleks ka teistsugused vaatajanumbrid toonud. Paraku tuli siis see astmajama ja nii ta läks...

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas denisss Vaata postitust
                      c'mon, inimesed, kes kuulavad vikerraadiot JA on jalgpallifännid JA kukuvad keset päeva sinna helistama, on sama täpne statistika nagu 175 viis telemõõdikut eesti peale.

                      Kui lugeda kommentaare mõnest päevalehest (ja andku keegi mulle andeks, ma tegin seda seekord), siis jääb vabalt mulje , et igasuguse maksumaksja raha kulutamise vastu on 99% eestlastest. Lihtsalt keegi ei tea , milleks seda kasutatakse või midagi, peaasi, et "need kuradi raiped rahaahned paksud" MINU maksuraha ei puuduks!
                      Postimehes on küll 90% inimesi, kes selle uudise peale üsna marru läksid. See maksumaksja raha kulutamise argument on klišee ja egoistlik. Ka mina ei kasuta enamusi hüvesi, mis minu kui maksumaksja raha eest korda saadetakse. Aga mina vikerraadiosse ei helista. Loodan, et seda väga arvesse ei võeta.

                      Kommentaar


                        #86
                        Damir Skomina brigaadi abikohtunik toodab küll mõnusalt sitta Prantsusmaa-Ukraina mängus. Esmalt võttis tühja koha pealt Benzemale suluseisu ja siis luges ära konkreetselt sulust löödud värava. Prantsusmaa edu on õiglane kokkuvõttes -1 ja +1 nullivad ennast, lihtsalt abikohtunikul üsna sitt päev. Igatahes Prantsusmaa-Ukraina mäng läheb vääga põnevaks.

                        Kommentaar


                          #87
                          suluseis- värav ei loe

                          kõik ok- värav loeb

                          Kommentaar


                            #88
                            mnjahhh nii on
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              #89
                              Ja krt kuidas käib ühe riigi soosimine...Loodan, et prantsusmaa hävib täielikult kui MMõle jõuavad..

                              Kommentaar


                                #90
                                mnjah, Ukraina 10kesi, baibai ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X