320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2014 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millisess liigas on mänginud mängjad sel ajal kui on tulnud maailma meistriks:

    108 - Serie A (Italy)...
    83 - Brasileirao (Brazil)
    63 - Bundesliga (Germany)
    44 - Primera Division (Uruguay)
    34 - Primera Clausura (Argentina)
    31 - La Liga (Spain)
    29 - Premier League (England)
    14 - Ligue 1 (France)
    1 - J.League (Japan), Liga Postobon (Columbia), Primera Division (Mexico)
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Juventus have supplied more World Cup winners than any other club. 22 in total.

      ilmselgelt maailma parim klubi!

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Juventus have supplied more World Cup winners than any other club. 22 in total.

        ilmselgelt maailma parim klubi!
        Kogu list

        22 - JUVENTUS
        20 - INTER
        17 - ROMA
        16 - Bayern
        14 - Penarol
        13 - Santos, Nacional Montevideo
        11 - Botafogo, Sao Paulo
        10 - AC MILAN
        9 - Barcelona, Real Madrid, Flamengo, Cologne
        8 - River Plate, Palmeiras, FIORENTINA
        7 - Independiente, Corinthians, Fluminense
        5 - Valencia, Liverpool, Munchengladbach, Kaiserslautern, BOLOGNA
        4 - West Ham, Arsenal, Cruzeiro, Vasco, Frankurt, PALERMO
        3 - Monaco, Auxerre, Huracan, Man Utd, Schalke, Werder, Dortmund, LAZIO, Cerro, Bella Vista
        2 - Marseille, PSG, Argentinos, Newells, Racing Club, San Lorenzo, Talleres, Boca, Bilbao, Deportivo, Blackpool, Leeds, Chelsea, Portuguesa, Bangu, Atletico, Gremio, Furth, Nuremburg, Dusseldorf, Hamburg, Stuttgart, Leverkusen, TRIESTINA, PISA, UDINESE, GENOA, PARMA, Central, Danubio, Montevideo Wanderers, Rampla Juniors
        1 - Shimizu, Metz, Lyon, Bordeaux, Nantes, Atletico Nacional, America, Escalada, Estudiantes, Ferrocarril, Velez, Elche, Villarreal, Betis, Sevilla, Fulham, Wolves, Southampton, Leicester, Tottenham, Sheffield Wed, Everton, Atletico PR, Augsburg, LUCCHESE, LECCE, LIVORNO, REGGIANA, NAPOLI, CAGLIARI, TORINO, SAMPDORIA, Miramar, Racing Montevideo, Olimpia.
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Koondiste posterid

          Kommentaar


            Kas ma olen ainuke kes naerab selle peale, et Argentiina jõuab finaali? Päris palju ikka räägitakse sellest tiimist.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mark- Vaata postitust
              Kas ma olen ainuke kes naerab selle peale, et Argentiina jõuab finaali? Päris palju ikka räägitakse sellest tiimist.
              korralik ülehaipimine käib Argentiina kohta küll. ise Saksamaa toetajana muutun iga suurturniiriga järjest realistlikumaks, mitte ei pane Saksamaad kohe poodiumi kõrgeimale astmele. pall on ümmargune ja üllatusi juhtub.
              FC Bayern München!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                Kas ma olen ainuke kes naerab selle peale, et Argentiina jõuab finaali? Päris palju ikka räägitakse sellest tiimist.
                ma ei välistaks seda, et Argentiina finaali võib jõuda. Kuidas seda saakski välistada, seega avaliku naermisega pigem ei kiirustaks.

                Kommentaar


                  Argentiinal on potensiaali küll finaali jõuda. Vaadake, kes neil kõik ründes on: Agüero, Messi, Di Maria, Higuain jne. Lisaks jätkub igasse liini 1-2 meest, kes samuti on tipptasemel jalgpallurid: Zabaleta, Banega jne. Naerda siin kindlasti midagi pole.
                  Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                  Kommentaar


                    Adidase MM-i reklaam.



                    Lugu ise http://soundcloud.com/adidasfootball...thing-campaign

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                      Kas ma olen ainuke kes naerab selle peale, et Argentiina jõuab finaali? Päris palju ikka räägitakse sellest tiimist.
                      Olen samas paadis. Usun, et nad ei jõua poolfinaaligi, ülehaibitud tiim eesotsas Messi&Co'ga

                      Kommentaar


                        MM on suurel kiirusel lähenemas ning üaljudel meist on ka taskus nutiföön milles tiksub android, siis võtsin vaevaks ja otsisin rakendusi. FIFA ametlikku äppi ma ei suutnud tuvastada (kui keegi siiski teab et selline asi on olemas parandage mind). Valiku tegin puhtalt enda subjektiivse arvamuse ja lühiajalise näppimise põhjal ning tekkis tunne et võibolla võiks isegi rakenduse alles jätta telefoni.

                        World Cup 2014 Brazil



                        Saab muuta mida rakendus kuvab sulle. Kas mõne üksiku alagrupi, või kõik. Sama lugu mängudega. Lisaks trivia, algkoosseisud, statistika(väidetavalt).

                        SofaScore World Cup LiveScore



                        Sofascore livescore MM-i versioon. Alagrupid, mängud, statistika, jne. Plussiks muud liigad ja spordialad.


                        World Cup 2014 Schedule



                        Uudised, alagrupid, videod, mänguajad. Boonusena saab algusajale määrata meeldetuletuse.

                        World Cup 2014



                        Staadionid, trivia meeskondade kohta, kõik riigid eraldi välja toodud, alagrupid, mänguajad, live statistika ning taustaks Pitbull.


                        ESPN FC



                        Tavapärane staff.


                        Üldiselt on valik suht ühesugune ja kõik taandub sellele, et milline mugavam tundub ja kus vähem reklaami on. Mina jään ilmselt 2 ja 3 rakenduse peale. Kellegil midagi head juurde jagada siis olge palun lahked.

                        Kui keegi tahab live taustapilti siis adidas aitab adidas 2014 FIFA World Cup LWP

                        Kommentaar


                          Lisan ühe veel mis tundus päris pädev.

                          Brazil Cup 2014



                          Ajakava, alagrupid, statistika, tulemused, staadionid. See ja kõik eelnevad peaks andma kellaajad vastavalt ajavööndile, ehk midagi ise näppima ei pea selles suhtes.

                          Kommentaar


                            Minu lemmik jalkateemaline androidiäpp on FotMob

                            Elus esimene ja seni ainukene äpp, mille olen reaalselt ka ostnud ning sellele tuli ka MM-i ajaks "eriversioon", kus samuti kogu vajalik(fixtures,news,teams jne.) olemas. Tavapärasel versioonil siis praktiliselt kõik liigad koos tulemustega, live score, live commentary, kõik statistika jne. vägagi mugavalt ja käepäraselt...
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              Mitmel pool välismaa foorumites käib osalevate tiimide järjestamine tugevuse alusel, paneks siis ka oma pingerea.

                              1. Brasiilia - No koduväljaku eelis ikkagi.
                              2. Hispaania - 3 suurturniiri on järjest võidetud ja 4. järjestikune tunduks juba liiga julm
                              3. Saksamaa -
                              4. Itaalia -
                              5. Argentiina
                              6. Portugal - võibolla veidi ülehindan neid, aga Ronaldo üks viimaseid võimalusi koondisega midagi korda saata.
                              7. Prantsusmaa - Eks paistab kuidas seekord tiim mängima saadakse, aga sisu on kõvasti.
                              8. Uruguay - Palju mõjutab, mis Suarezest saab
                              9. Belgia - Kogemust võib küll veidi vähe olla, aga siiski enamus põhimehed on enamvähem oma parimates päevades - jalgpalli mängimiseks ja ideelase õnnestumise korral on pea kõik võimalik.
                              10. Holland - Liiga alahinnatud tiim hetkel
                              11. Chiili - Ilusa jalgpalliga kahjuks tiitleid ei võideta
                              12. Inglismaa
                              13. Kolumbia
                              14. Venemaa
                              15. Horvaatia
                              16. Sveits
                              17. Elevandiluurannik
                              18. Ghana
                              19. Ecuador
                              20. Nigeeria
                              21. Kreeka
                              22. Jaapan
                              23. Bosnia - Tundub euroopa nõrgim.
                              24. USA
                              25. Kamerun
                              26. Mehhiko - Võibolla veidi alahindan, aga palju on vanamehi ja ka üldiselt tundub tiim tunduvalt viletsam kui eelmistel mm. osalenud tiim.
                              27. L-Korea
                              28. Alzeeria
                              29. Honduras
                              30. Costa Rica
                              31. Austraalia
                              32. Iraan - See mm. ülinõrkasid tiime väga polegi, nagu viimatu Uus- Meremaa, kes sellegipoolest oli täitsa enamvähem ja Põhja-Korea.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                                Minu lemmik jalkateemaline androidiäpp on...
                                Oh jessus. Andke parem teada kui kusagil ajalehe vahel sihuke vana hea kaksiklehekülg ilmub, kus kõik mängud peale kantud. Selle saab siis ukse külge riputada ja ongi omatehtud äpp valmis.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X