320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2014 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Ma olen mitmel korral sattunud ITV streami peale, kus punditiks on Evertoni peatreener ROBERTO MARTINEZ, räägib mõistliku juttu ja teab jalgpallist/mängijatest üpris palju.
    Ma ei tea, kas seal samas ITV-s (või kas miski muu kanal Inglismaal üldse näitab MMi), aga inglastest twitterisõdalased jällegi kiruvad, et teinekord on see fucktard vanem Ferdinand stuudios. Ja noh Phil Neville'i kommentaarist teavad juba kõik

    Kõik see aga kahvatub selle venna kõrval:



    #thingsmoreusefulthanAdrianChiles oli mingi moment trending topic number 1 maailmas. Et jah, on muresid neilgi
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
      Kas keegi on mõnda mängu ka välismaistelt kanalitelt vaadanud? seni pole ise viitsinud vaeva näha ning lihtne on olnud ETV käima panna, aga vahepeal lihtsalt ei taha enam zelinskit ja kalkunit kuulata, et kui keegi on nt BBC-d vms vaadanud, et kuidas kommenteeriks?
      Yle ja SKY Italiale ainult kiidusõnad.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Seni olen BBCst vaadanud Inglise-Itaalia ja Nigeeria-Iraani mängu. MOTDst tuttavad põhikommentaatorid on enam-vähem ühtlasel adekvaatsel tasemel (vaid Jonathan Pearce olevat Hondurase omavärava ajal segast peksnud). Abikommentaatorite tase on kõikuvam, täielikust tuimusest (Phil Neville) poolidiootse labiilsuseni (Robbie Savage). Aga nt Kevin Kilbane NGR-IRN mängul oli igati asjalik ja suutis surmigava kohtumise enam-vähem talutavana hoida. BBC stuudiopunditid (koosseisus Rio, Shearer, Henry) on see-eest üllatavalt terased.

        Stuudioanalüüs on väga hea ka ESPNil, kui ekspertideks on Ballack ja Roberto Martinez (j6uluv4n4, oled kindel, et sa ITVd vaatasid?); Lalas ja Keller ajavad ümmargusemat juttu.
        Eile vaatasin esimest korda MMi jooksul ka ESPNi mänguülekannet (USA-GHA) - ajas asja ära, aga ei midagi erilist, selline USA auditooriumile suunatud veidi lihtsakoelisem kommentaar.

        Kommentaar


          Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
          Kas keegi on mõnda mängu ka välismaistelt kanalitelt vaadanud? seni pole ise viitsinud vaeva näha ning lihtne on olnud ETV käima panna, aga vahepeal lihtsalt ei taha enam zelinskit ja kalkunit kuulata, et kui keegi on nt BBC-d vms vaadanud, et kuidas kommenteeriks?
          Sakslaste ARD ja ZDF on tavapärasel väga heal tasemel.
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Tänase mängu võitjaks pakub kilpkonn Mehhikot

            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Henry juttu kuulaks isegi, ehk täna BRA-MEX mänguks lükkab striimi käima, aga no teiste meeldivate soovitustega pole väga midagi pihta hakata, ei mõista saksa, itaalia ega soome keelt.

              Kommentaar


                Portugali kanal näitas eilse mängu ajal umbes 30% ainult ronaldot.
                Mia san mia

                Kommentaar


                  kui huvi vaadata kuidas Brasiilia kanalid MM-i üle kannavad, siis siit saab striime- http://aovivoagora.com/
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Kas ma olen ainukene, keda Pohlaku kommentaar meeletult häirib?

                    Kommentaar


                      Mina MMi üldse ei vaata.... Eesti liiga põnevam, südamelähedasem. Lisaks neil kellaaegadel mil mängitakse ma olen trennis või sõbrannaga voodis MMi puhul seks on parem kui jalgpall

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                        Kas ma olen ainukene, keda Pohlaku kommentaar meeletult häirib?
                        Ei kujuta ette, Pohlak on nagu üks väheseid kes alati lõpuni teab mida ta räägib mitte ei lase lihtsalt kuulipildujast puusalt. Mõnel registreerib aju alles 10 sek hiljem vist, et mida reaalselt välja sai öeldud kõva häälega.

                        Ma ise kvalifikatsioonimänge vaatasin ESPNi cappe, olid suht asjalikud kommentaarid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                          Mina MMi üldse ei vaata.... Eesti liiga põnevam, südamelähedasem. Lisaks neil kellaaegadel mil mängitakse ma olen trennis või sõbrannaga voodis MMi puhul seks on parem kui jalgpall

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wironia Vaata postitust
                            mina mmi üldse ei vaata.... Eesti liiga põnevam, südamelähedasem. Lisaks neil kellaaegadel mil mängitakse ma olen trennis või sõbrannaga voodis mmi puhul seks on parem kui jalgpall
                            mitte kedagi ei huvita :d

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                              Kas ma olen ainukene, keda Pohlaku kommentaar meeletult häirib?
                              See on humoorikas, kuidas Pohlak Mourinhot üldse ei armasta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                                Mina MMi üldse ei vaata.... Eesti liiga põnevam, südamelähedasem. Lisaks neil kellaaegadel mil mängitakse ma olen trennis või sõbrannaga voodis MMi puhul seks on parem kui jalgpall
                                Võtsite rumoriga toa lõpuks?
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X