320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euro 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    https://www.bbc.com/sport/football/57629385
    "minu meeskond kaotas, seega on formaat jama"
    Lugesid pealkirjast kaugemale?

    Ehk ta ei rääkinud ju kaotusest, vaid sellest, et fännid ei saanud kuhugi reisida.

    Kommentaar


      Ma ka ei saa aru, miks peals üldse kuskil päraperses Azerbaidzanis mängima.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Ma ka ei saa aru, miks peals üldse kuskil päraperses Azerbaidzanis mängima.
        Aserid on demokraatlik maa, kus kasutatakse raha rahva hüvanguks!

        Kommentaar


          Kriitika on iseenesest ju õigustatud. Paraku elame sellisel ajal ja parem selline lahendus kui üldse lahenduseta.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Kui see EURO on juba 24 võistkonnaga, ma siin mõtlesin... Teeks siis nii, et kõik osaleksid. Jääksid need valikmängudki ära. Saaks hooaja sees graafiku mõistlikumaks.

            1. faas
            rankingu viimased 25 mängivad viies alagrupis ning ainult alagrupi võitjad pääsevad edasi.

            2. faas
            1. faasi alagrupivõitjad + järgmised 20 mängivad viies alagrupis ja alagrupi võitjad pääsevad 3. faasi. Alagrupikaotajad langevad järgmiseks EM-ks 1. faasi.

            3. faas
            2. faasi alagrupivõitjad + 15 parimat mängivad viies alagrupis. Esikohad + parimad teised kohad saavad edasi. Viimased kohad langevad 2. faasi.

            Veerandfinaalid + poolfinaal + finaal.

            Aga vist läheb liiga kossuks ära? Alagruppide suurused ja muud formaadid on läbiräägitavad... Iga Euroopa riik saaks EURO-st osa, igaühel on võimalus...
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              . Iga Euroopa riik saaks EURO-st osa, igaühel on võimalus...
              Praeguse formaadi juureski ju kõigil võimalus.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Kui see EURO on juba 24 võistkonnaga, ma siin mõtlesin... Teeks siis nii, et kõik osaleksid. Jääksid need valikmängudki ära. Saaks hooaja sees graafiku mõistlikumaks.

                1. faas
                rankingu viimased 25 mängivad viies alagrupis ning ainult alagrupi võitjad pääsevad edasi.

                2. faas
                1. faasi alagrupivõitjad + järgmised 20 mängivad viies alagrupis ja alagrupi võitjad pääsevad 3. faasi. Alagrupikaotajad langevad järgmiseks EM-ks 1. faasi.

                3. faas
                2. faasi alagrupivõitjad + 15 parimat mängivad viies alagrupis. Esikohad + parimad teised kohad saavad edasi. Viimased kohad langevad 2. faasi.

                Veerandfinaalid + poolfinaal + finaal.

                Aga vist läheb liiga kossuks ära? Alagruppide suurused ja muud formaadid on läbiräägitavad... Iga Euroopa riik saaks EURO-st osa, igaühel on võimalus...
                No reaalselt tähendaks, et seda pole võimalik pidada ühes riigis. Logistiliselt nõuaks liiga palju staadioneid ja üleüldse. Kui see idee läbi läheks, siis näeks see ilmselt välja selliselt, et madalama otsa meeskonnad mängivad tavalist valiktsüklit, suured tiimid saaksid omavahel glamuurseid sõpakaid taguda. Suured riigid oleksid õnnelikud, meiesugused mansad saaksid mängida umbes ainult Maltade, Kosovote ja Luksemburgidega. Vahel äkki joppab ka mõni Soome või Kreeka sisse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  suured tiimid saaksid omavahel glamuurseid sõpakaid taguda.
                  Ma sellest osast veidi ei saanud aru.

                  Kõik muu on vaid mõttealge mu peas.
                  Põhimõtteliselt saaks küll pidada ühes/kahes riigis, kuna korraga poleks kunagi üle 20 tiimi samal hetkel riigis.
                  Aga noh, ma ei presenteeri seda UEFA-le ka seda.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Mis värk selle hümni ajal vilistamisega on? Hakkab vaikselt närvidele käima nagu vuvuzela!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Supelman Vaata postitust
                        Mis värk selle hümni ajal vilistamisega on? Hakkab vaikselt närvidele käima nagu vuvuzela!
                        Panin esmakordselt sel EMil tähele.

                        Kommentaar


                          Vastaste hümni austamine võiks siiski olla mingi ühisosa kõigil fännidel. Isegi siis kui vastased absull ei meeldi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Panin esmakordselt sel EMil tähele.
                            Mingis alagrupimängus oli veel, ei mäleta hetkel millises.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Mingis alagrupimängus oli veel, ei mäleta hetkel millises.
                              Ungari-Saksamaa mängul vilistati ka.

                              Kommentaar


                                Inglased vilistasid Saksa hümni ajal v ?
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X