320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euro 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    EURO20 on 10 omaväravat löödud. Eelmise 15 turniiri peale KOKKU oli see number 9.
    Ma kuskilt lugesin, et tegelt on varasemalt rohkem löödud, lihtsalt varem ei loetud teatud väravaid omaväravateks.

    Sellegi poolest müstiliselt suur number.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Mõned väravad on väga kergelt sellel turniiril omaväravaks loetud.

      Kommentaar


        Kas ma ainuke, kes alati alagruppe jne jälgib aga lõpuks kui finaal hakkab, siis on sellest turniirist juba täiesti siiber

        Kommentaar


          Algselt postitas Olar Vaata postitust
          Kas ma ainuke, kes alati alagruppe jne jälgib aga lõpuks kui finaal hakkab, siis on sellest turniirist juba täiesti siiber
          Mul on esimene suurturniir elus, kus ma ei ole siiamaani suurturniiri feelingut kätte saanud nagu varasemalt. Ma ootan siin Eesti klubide euromänge 10x rohkem kui Finaali. Midagi on nagu nii teistmoodi või puudu sellel turniiril, aga ma ei oska öelda, mis see on.

          Kommentaar


            Müstline number on see, et endiselt 0 väravat otse karistuslöögist.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Mul on esimene suurturniir elus, kus ma ei ole siiamaani suurturniiri feelingut kätte saanud nagu varasemalt. Ma ootan siin Eesti klubide euromänge 10x rohkem kui Finaali. Midagi on nagu nii teistmoodi või puudu sellel turniiril, aga ma ei oska öelda, mis see on.
              Mul on esimene suurturniir üle 20 aasta, kus mängud kainelt vaadatud. Mängud on meelde jäänud, suvamansade mängijadki. Täitsa meeldiv on. Finaali osas nii paljut, et Itaalia, Hispaania ja Inglismaa ei võidaks, muus osas savi.

              Kommentaar


                Kui see turniir ka ei kõlba, siis ma ei tea mis üldse. Pole nii mõnusat suurturniiri fiilingut olnud aastast 1998.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Turniir ise on väga okei olnud, aga ei saa üle ega ümber sellest, et need mängud on niimoodi mööda kontinenti laiali jaotatud. Saan aru, et koroona ja elame üle, aga midagi see siiski kogu suurvõistluse atmosfäärilt ära röövib.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Kui see turniir ka ei kõlba, siis ma ei tea mis üldse. Pole nii mõnusat suurturniiri fiilingut olnud aastast 1998.
                    Ehk siis alates 1996. aastast, kui Inglismaa jõudis viimati poolfinaali? Juhuslik kokkusattumus?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Turniir ise on väga okei olnud, aga ei saa üle ega ümber sellest, et need mängud on niimoodi mööda kontinenti laiali jaotatud. Saan aru, et koroona ja elame üle, aga midagi see siiski kogu suurvõistluse atmosfäärilt ära röövib.
                      Plussüks. Kui kuskil Brasiilias on turniir, siis võid kindel olla, et seal toimub suur jalka-pidu. Seekord ei tea mis riigis nendel pooltühjadel staadionitel üldse mängitaksegi..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Turniir ise on väga okei olnud, aga ei saa üle ega ümber sellest, et need mängud on niimoodi mööda kontinenti laiali jaotatud. Saan aru, et koroona ja elame üle, aga midagi see siiski kogu suurvõistluse atmosfäärilt ära röövib.
                        Veel hullema löögi on sellele turniirile andnud koroona. Ilma selleta võinuks isegi mööda Euroopat toimunud turniiril jumet olla, aga nendin, et ideaalis võiksid ikkagi kõik mängud olla oluliselt kompaktsemalt koos. Laager Põhja-Itaalias, 1. mäng Bakuus, 2. mäng Roomas, 3. mäng Bakuus tundub ikkagi jabur (Šveitsi näide) ja võtab ennekõike fännidelt ära võimaluse enda meeskonnaga koos olla.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Veel hullema löögi on sellele turniirile andnud koroona. Ilma selleta võinuks isegi mööda Euroopat toimunud turniiril jumet olla, aga nendin, et ideaalis võiksid ikkagi kõik mängud olla oluliselt kompaktsemalt koos. Laager Põhja-Itaalias, 1. mäng Bakuus, 2. mäng Roomas, 3. mäng Bakuus tundub ikkagi jabur (Šveitsi näide) ja võtab ennekõike fännidelt ära võimaluse enda meeskonnaga koos olla.
                          Täitsa nöus, ilma koroonata poleks televaataja väga arugi saanud, et mängud 12s eri riigis, pigem oleks isegi jumet juurde andnud. Parim koht kus suurturniiri pidada logistiliselt ja infra poolest oleks muidugi Saksamaa, kus see järgmine kord ka toimub ja kui nüüd kompaktsust ja melu tekkimist arvestada vöiks pmst igakord Saksas olla. Ei asu kuskil äärealal nagu Bakuu, piisavalt suured staadionid mille asukohad üksteisele lähedal ja kiirrongid ning kogu saksa süsteem teevad liikumise väga mugavaks
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Ehk siis alates 1996. aastast, kui Inglismaa jõudis viimati poolfinaali? Juhuslik kokkusattumus?
                            Pole mingit pistmist. 98. aasta MM oli nauditav, sest mängiti vahvat jalkat, šotlased lõid kaasa, võitis esimene tõeliselt multikultuuriline meeskond, pealegi olin ma veel noor ja sain suve tingimusteta nautida. 2006 on ka mõneti positiivselt meeles, peamiselt elu ainsa suurturniiri reisi tõttu Berliini, aga sellist jalkapidu sest ei mäleta nagu oli 98.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Kas EURO 2020 võidab seisev meeskond või põlvitav võistkond
                              Enne poolfinaale meeskondi 13 võistkondi 11.

                              Meeskonnad, mis pole (veel) põlvitanud
                              Hispaania
                              Taani
                              Ungari, Horvaatia, Tšehhi, Austria, Venemaa, Põhja Makedoonia, Ukraina, Rootsi, Poola, Slovakkia, Prantsusmaa

                              Võistkonnad, mis on põlvitanud
                              Inglismaa
                              Itaalia
                              Saksamaa, Belgia, Holland, Wales, Šoti, Türgi, Soome, Šveits, Portugal

                              Kommentaar


                                Kuule aga vaata siis juba seda ka ,et kas osaleva riigi pealinnas on LGBT või Pride paraad toimunud või ei . Hea ,et finaal Tbilisis ei toimu ,sest seal jäi paraad üldse ära .. .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X