320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2012 alagrupp C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No Hispaania treener juba ütles Itaalia meedias, et nad mängivad võidu peale, arvan, et Torres võib isegi põhis alustada ja nüüd sai ehk ennast mänguvormigi peale neid Iiri kingitusi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
      Tõik, et itaallased kahtlustavad teisi kokkumängus on iseenesest muidugi teatud mõttes irooniline.
      Aga mis siin imestada - täpselt samasugune case on ju hiljuti suurvõistlusel itaallastel läbi elatud (Taani-Rootsi legendaarne 2-2)

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Ei saa ka päris täpselt aru, kust need b-veregrupi jutt tuleb. Hispaania pole ju edasipääsu kindlustanud ning arvestades horvaatide seniseid esitusi tuleb neid parajalt karta. Nii õhus kui maal päris võimsad ning võimelised ka umbkaitses ära istuma, kui peaks õnnestuma nt üks ära koksata.

        Olen ka arvamusel, et Hispaania viimane võtab viimast mängu tõsiselt.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Ei mõista ma, kuidas teil see Serie A nii kehvasti läks sel hooajal.
          Imelik on selliseid väljaütlemisi kuulda inimeselt, kes ise on 24 huuri jalgpalli sees, eriti veel itaalia jalgpalli pooldaja nö serie a mullamutt, aga mutid ongi pimedad ja vahest ei märka, kuhu nad oma kuhila ülesajavad.

          De Rossi mängis samuti Romas, itaalia seni parim mängija turniiril, parim kaitsemängija jne... Kas me sellepärast võitsime Serie A ?
          Jalgpall on endiselt meeskonna mäng, meie hukatus oli lihtsalt see, et äärekaitsed ja keskkaitsed olid sitad, nö. põhimehed, kes said oma ülesannetega sitemini hakkama kui keskväljamees de rossi keskkaitses, ses mõttes häbi neile.Ründes oli meil kõik üsna paigas ja kui see ründeliin veel kokkumängiks usun, et sealt võiks järgmine ja ülejärgmine hooaeg veel rohkem oodata!

          Ma ei saa aru, kas tõesti peab meeldetuletama seda mängu:



          Borini tegi mis tahtis teie kaitseliiniga!!!

          Kuna sa oled siin uudiste toimetaja, siis ametlik vabandus Soccerneti esilehel ei teeks paha sinu mainele !

          Sinu arvamus on ju ammu teada, et ainukene kunn, kes platsil midagigi väärib on Thiago Motta, ülejäänu on prügi.
          sigpic

          Kommentaar


            Itaallased võiks lõpetada vingumise võimaliku 2-2 tulemuse üle ning alustuseks iirlasi kottida. See hala hakkab häirivaks muutuma juba. Ja Balotelli ei mängi.

            Kommentaar


              Barcelona midfielder Xavi has told Croatia their Euros campaign is over.

              Xavi insists Spain will beat Croatia and help Italy qualify for the knockout round.

              “We are not accustomed to playing for a 2-2. Our mentality doesn’t let us play for a draw, as we always go out for the win,” assured Xavi.

              “I am sure Italy will reach the Euro 2012 quarter-finals along with Spain. After our own team, Italy are the ones who impressed me the most in the tournament so far.

              “Cesare Prandelli has given a great shape to a team that really reminds me of the one that took the World Cup in 2006.”
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                Algselt postitas DONtastic Vaata postitust
                After our own team, Italy are the ones who impressed me the most in the tournament so far
                haige lause. Kui saksaga kohtuvad ehk muudab meelt Horvaatia võiks koti pähe tõmmata hispaanlastele, oleks nalja kui palju.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas DONtastic Vaata postitust
                  Barcelona midfielder Xavi has told Croatia their Euros campaign is over.
                  Xavi insists Spain will beat Croatia and help Italy qualify for the knockout round.
                  horvaatia võiks hispaanlastele kreekat näidata, saaks teise ülbitseva mm finalisti koju
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    hispaania on kindel, et kütab horvaatidele sauna.
                    itaalia on kindel, et kütab iirlastele sauna.

                    senist turniiri arvestades võib kindel olla, et üks kahest suurest feilib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      hispaania on kindel, et kütab horvaatidele sauna.
                      itaalia on kindel, et kütab iirlastele sauna.

                      senist turniiri arvestades võib kindel olla, et üks kahest suurest feilib.
                      Ma arvan, et kumbki pole kindel. Okei Itaalia vb on, aga iirlasi üle mängida on ikka nendel väga lihtne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dnb Vaata postitust
                        Ma arvan, et kumbki pole kindel. Okei Itaalia vb on, aga iirlasi üle mängida on ikka nendel väga lihtne.
                        veidi üleolevust siiski kasvõi Xavi antud sõnavõtus ja Itaallaste "me langeme seepärast välja, et CROvsESP mängivad omavahel kokku" juttudes on.

                        Kommentaar


                          Tead see 2:2 kokkulepe kõlab üsna naljakalt minu meelest, aga ma usun et mõlemad lähevad ikka võitma. Õnneks juhtub jalgpallis pidevalt üllatusi.

                          Kommentaar


                            Kuna täna on just see alagrupp aktuaalne, siis Iiri fännide ees, kes 0:4 kaotusseisust hoolimata võimsa laulu püsti panid. Kananaha tõi ihule juba teleka ees seda vaadates/kuulates. Staadionil olles oli see kindlasti kordi võimsam tunne.

                            Kommentaar


                              Olen kodumaine ja kodumaise vuti fänn juba aastaid, aga võõrsil mänge käinud kaemas õite vähe. Seega, selgitage mulle, asjatundlisemad vennikesed, miks on nii, et kui (põhja-)iirlasest, šotlasest või uelslasest fänn on mängu eel lakku täis, on ta muhe, sõbralik, joviaalne ja lõbusalt kõrgvolüümikas sell, aga kui mängu eel on nina täis tõmmanud inglasest fänn, on ta üks hullemaid kusipäid ja irritante üleüldse?

                              Või on meedia lihtsalt sellise pildi maalinud inglise fännidest? Kui nii, siis tunnistan ausalt, meedia on oma tööd vähemalt minu kallal tõsiselt hästi teinud.

                              Kommentaar


                                väidetavalt (Gazzetta) testiti Hispaania ja Horvaatia mängutablood nii:

                                (muidugi võisin ka itaaliast valesti aru saada või see võib jama olla )

                                Kommentaar

                                Working...
                                X