320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2012 alagrupp C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas idikas Vaata postitust
    Iniesta tegi seda jälle
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Algselt postitas idikas Vaata postitust
      Iniesta tegi seda jälle
      Peab koguma hakkama neid pilte.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        1. ajad olid teised
        2. liigad olid kusisemad
        3. "Balo raiskab talenti, sest Pele oli sama vanalt üliawesome" laadis võiks ju kõigi viimase paarikümne aasta mängijatele vee peale tõmmata. näiteks "a mida see Messi/CR üldse võrreldes Pelega võitnud on? lauskäkk mängijad"
        Minu arvamus on ka see, et pele on natuke ülehaibitud ja samas mulle ei meeldi ka see,et mees ise on natuke üleolev oma võrdlustes ja väljaütlemistes.
        Sellel ajal kui Pele mängis polnud jalgpall pooltki nii professionaalne spordiala kui praegu, sisuliselt vaadates mis rahad hetkel jalgpallis liiguvad, siis on loomulik, et jalgpall on aetud peensusteni lõhki ,tipp on väga tihe, seega peavad ka väiksemad pingutama kümme korda rohkem.
        Tamp ma usun on kordi suurem taga, selle väga tõetruuks näiteks on kasvõi need infarktid ja äkksurmad väljakutel, olenemata sellest, et meditsiiin ja meditsiiniline personal on tipptasemel ka keskklassi meeskondadel.

        Minu arvamus on see, et kui Pele mängiks praegusel aastanumbril ja oleks 20+ vanuses, siis ma pakun, et ta oleks kahvatum kui Messi-CR7-CR9-Totti-Del Piero jne...ja skooritud väravate arvud oleksid mitmeid kordi väiksemad.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
          Minu arvamus on see, et kui Pele mängiks praegusel aastanumbril ja oleks 20+ vanuses, siis ma pakun, et ta oleks kahvatum kui Messi-CR7-CR9-Totti-Del Piero jne...ja skooritud väravate arvud oleksid mitmeid kordi väiksemad.
          Eks siis Pele oleks ka rohkem trenni teinud ja ehk edukam olnud - kuid üldjoontes olen nõus.

          Ärge võrrelge võrreldamatuid.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Eks siis Pele oleks ka rohkem trenni teinud ja ehk edukam olnud - kuid üldjoontes olen nõus.

            Ärge võrrelge võrreldamatuid.
            kes oleks parem, USA dream team või Miami Heat 2012?
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              kes oleks parem, USA dream team või Miami Heat 2012?
              Haistan lõksu lõhna.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                Sakslane tegi "tööd"!
                Vabandan, et kahe päeva vanust postitust quoten. Sorisin just veidike oma jalgpalli kaustas ringi, kus mul leidub hulganisti gife ja leidsin sealt huvitava gifi eeldades, et sa mõtled selle postiga sakslasest vilemees Stark tegi "tööd" just seda olukorda, kus Busquets Corluka särki tiris ja mis oleks pidanud penalti olema.



                Vastu sellele pildile panen ma AC Milani-Barcelona vahelise 2011/12 UEFA Meistrite Liiga vastaseisu veerandfinaalis, mis jäi mäletatavasti 0-0 ja kus oli kaheldavaid olukordi mõlemale poolele. Kõige kindlama penalti olukorra näitan ära selle gifiga.



                Sellelt gifilt on selgelt näha kuidas Puyol läheb nurgalöögist löödud palli peale ja Milani kaitsja Mesbah tirib teda selgelt särgist ja nagu näha on kohtunikul selle olukorra üle suurepärane ülevaade, aga vile selles olukorras vaikis ja ei mingit penaltit. Tekibki küsimus, et kas Puyol oleks pidanud ennast pikali viskama, et selles olukorras penaltit saada?

                Kas UEFA poolt on antud selged juhised kohtunikele, et lastaksegi mängijatel kastis üksteise särke tirida teatud piirini või on asi ikkagi kohtunikus endas? See tähendab seda, et on kohtunikke, kes sellistes olukordades määravad kindlasti penalti ja on neid, kellele penalti määramiseks on vaja näha mängija katki tiritud särki või siis kukkumist kastis sellises olukorras.
                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                Kommentaar


                  Ausalt öeldes on see särgist tirimine taaskord teemaks muutumas. Sel turniiril ei karistata seda absoluutselt, kuigi reeglite järgi oleks ma vist juba viis penaltit küll kokku saanud. Veel on väga hästi meeles see, kuidas Badstuber Bendtnerit tiris Taani vastu...
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Ausalt öeldes on see särgist tirimine taaskord teemaks muutumas. Sel turniiril ei karistata seda absoluutselt, kuigi reeglite järgi oleks ma vist juba viis penaltit küll kokku saanud. Veel on väga hästi meeles see, kuidas Badstuber Bendtnerit tiris Taani vastu...
                    Ma seda mängu ise ei jälginud kuna vaatasin samal ajal Holland-Portugal, aga otsisin siis ka selle sinu toodud Badstuber-Bendtner olukorra kiirelt üles ja mis mind jahmatab selles olukorras on see, et Bendtner oli ju üks-ühele minemas Neueri vastu ja siit oleks pidanud Badstuber otse punase saama.



                    Aga tundub, et UEFA on karistanud siis kohtunike otse kojusõiduga tänu sellistele käkkidele. Mäletatavasti oli Horvaatia-Hispaania mängus kohtunikuks Wolfgang Stark, kes on nüüd koju saadetud ja vaatasin järgi, et Taani-Saksamaa mängu vilistas Carlos Velasco Carballo, kes on ka turniirilt koju saadetud. Ehk sellest võib järeldada, et kui taolisi situatsioone edaspidi näeme turniiri jooksul, siis suure tõenäosusega peaksime ikka mõne penalti ka ära nägema või kui mitte, siis kohtunikul kindel kojusõit.

                    Äkki meenub sulle veel mõni olukord, kus oleks pidanud kindla penalti määrama kuna endal küll hetkel ühtegi olukorda silme ette ei tule. Huvitav oleks teada, et kas nendes mängudes oli ka kohtunikuks keegi, kes enam sellel turniiril mänge vilistada ei saa. Nimelt siis 4 kohtuniku on koju saadetud. Viktor Kassai (HUN), Carlos Velasco Carballo (ESP), Wolfgang Stark (GER) ja Bjoern Kuipers (NED). Tunneks huvi just Kuipersi vastu, kes sai õiguse vilistada sellel turniiril Iirimaa-Horvaatia ja Ukraina-Prantsusmaa mängu.
                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Särgitirimine ja penalt: Iirimaa - Hispaania 2002 MM. Hierro hoidis kedagi kinni ja 90 min. antud penalti realiseeris Keane.

                      Üldjuhul särgist tirimine ikka kedagi ei koti, eriti veel standardolukordades.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas DONtastic Vaata postitust
                        Äkki meenub sulle veel mõni olukord, kus oleks pidanud kindla penalti määrama kuna endal küll hetkel ühtegi olukorda silme ette ei tule. Huvitav oleks teada, et kas nendes mängudes oli ka kohtunikuks keegi, kes enam sellel turniiril mänge vilistada ei saa. Nimelt siis 4 kohtuniku on koju saadetud. Viktor Kassai (HUN), Carlos Velasco Carballo (ESP), Wolfgang Stark (GER) ja Bjoern Kuipers (NED). Tunneks huvi just Kuipersi vastu, kes sai õiguse vilistada sellel turniiril Iirimaa-Horvaatia ja Ukraina-Prantsusmaa mängu.
                        Kuipersi vilistet Iirimaa - Horvaatia mängus üks säärane intsident tõepoolest oli, kus seesama siin nimetatud Keane Schildenfeldi poolt karistusalas üsna julmal moel maha niideti ja penaltit ei järgnenud. BBC kajastab näiteks siin.
                        Samas sai Kuipers minu meelest väga hästi hakkama Ukraina-Prantsusmaa äikesetormiga ja mäng sai õige kiiresti korralikes oludes jätkuda.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Kes iganes Kreeka-Venemaa mängu vilistas jättis Kreeka kasuks penalti andmata.

                          E: Jonas Eriksson (Sweden)
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            See Hispaania kohtunik (Carlos Velasco Carballo) andis ju ka esimeses EMi mängus (Poola-Kreeka) kreeklastele naeruväärse punase. Seega mingit suurt üllatust pole, et selle härra brigaad kenasti koju saadeti.
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Nüüd, kui turniir on lõppfaasi jõudnud, võib öelda, et mul on siiralt kahju horvaatidest. Mul on kahju, et selline võistkond sattus sellisesse alagruppi. Mul on kahju, et selline võistkond ei saanud veerandfinaali. Samasugune võistkond on minu silmis ka Rootsi.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Nüüd, kui turniir on lõppfaasi jõudnud, võib öelda, et mul on siiralt kahju horvaatidest. Mul on kahju, et selline võistkond sattus sellisesse alagruppi. Mul on kahju, et selline võistkond ei saanud veerandfinaali. Samasugune võistkond on minu silmis ka Rootsi.
                                Horvaatia alagrupikaaslased on finaalis, roostlaste omad läksid veerandfinaali järel koju. Horvaadid > rootslased.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X