320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2012 veerandfinaalid: Saksamaa-Kreeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Noh ühe allika väitel on Götze Mülleri asemel sees ja Klose Gomez'i asemel. Ise kaldun arvama, et Löw erilisi muutusi ei tee.

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      #17
      Huvitav, mis põhjusel paneks Löw Klose Gomezi asemel?

      Kommentaar


        #18
        Ta pole niivõrd etteaimatav - Gomez pole säranud nendest mängudes, kus vastased 10kesi ainult kaitsevad.

        Kommentaar


          #19
          Ja ongi nii nagu ütlesin: Neuer – Lahm, Badstuber, Hummels, Boateng - Khedira, Schweinsteiger - Schürrle, Özil, Reus – Klose

          Kommentaar


            #20
            Saksamaad ei haibita? Ehk hardcore Eesti jalkaringkondades mitte, ent sellised poole peeruga õlle- ja jalkasõbrad lahmivad alati suurvõistluste ajal kui vingelt õlitatud see "suure Saksa masinavärk" on.
            Ma ei tea, ehk panen tõesti full retardi ja sakslased on ikka aastakümneid alati räiged üllatajad ja autsaiderid ja mustad hobused võistlustel olnud, sorri seljuhul.
            (2002 oli vist siiski erand, ei uskunud keegi sakslastesse, MMi aegset vaibi väga ei mäleta, ent see lege mäng Inglismaaga enne aasiat on küll meeles)

            Kommentaar


              #21
              Siia ka siis üles sakslaste tänane starting line-up:

              Kommentaar


                #22
                Lihtsalt suurepärane kooseis , olen väga positiivselt üllatunud Lowis.

                Kommentaar


                  #23
                  Naine seltskonnas:" väravavaht on ainus kreeklane, kes tööd teeb"

                  Kommentaar


                    #24
                    Kreeka ikka totaalne sitahäda.

                    Kommentaar


                      #25
                      Saksa näitab päris head mängu, kreeklased on mõnusalt ohjes. Paar kiirrünnakut on saanud vist. see vasakäär ei meeldinud ainult eriti, vist seepärast, et otsustas lüüa x-kohast kui oli võimalus sööta. Sakslaste mäng on mind enim sümpatiseerinud EM'il, kui just Inglismaaga järgmine ring ei kohtu siis võita võiks ikka
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        #26
                        Saksamaa on ise üks sitahäda!!!!!!!!!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                        FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                        Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                        Kommentaar


                          #27
                          Saksamaa tahab vist vägisi itaaliaga mängida ja pähe saada.

                          seis on küll 1-3, aga minu arvamus ei muutu Saksamaa on sitahäda. (igavvvvv)
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                          FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                          Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                          Kommentaar


                            #28
                            OLE OLE OLE OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
                            4:1 Reus, polegi vist midagi öelda, tublid poisid, mäng pole küll läbi, kuid mina tunnen end väga hästi

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas karl91 Vaata postitust
                              Saksamaa tahab vist vägisi itaaliaga mängida ja pähe saada.

                              seis on küll 1-3, aga minu arvamus ei muutu Saksamaa on sitahäda. (igavvvvv)
                              Kasva suureks, lapsuke.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                #30
                                no 1:1 seisul said sakslased ikka aru,
                                et päris minimaalse jõuga ikka edasi ei lähe ja vaja on mõned väravad lüüa
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X