320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2012 poolfinaalid:Saksamaa-Itaalia.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Miks Tanel naltsi ei või keerutada? Mõni usub emasse, mõni isasse, mõni jumalasse, mõni Itaaliasse. Egas Itaalia sitt kah pole, mis te neid alahindate. Pall on ümmargune, arbuus on ka ning isegi enamik seinakellasid, mõne naise perse ning Pekingi OM'i medal.

    Tegelikult mina tahaks võtta Tanelilt aasta jobupostituse tiitli. Mida selleks teha?
    slimm.ee

    Kommentaar


      #17
      Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!

      Kommentaar


        #18
        Ma siiski usun, et Tanel trollis. Seda ei muuda ka tõik, et Balotelli äsja skooris.

        Mida ma tahtsin öelda, on see, et mängitud on 20 minutit ja mängu on olnud rohkem kui eile 120 minuti jooksul pluss pendlaseerias. Õppige, kuradi püreneelased, misasi on jalgpall ja kuidas seda mängitakse. Tikitaka, raisk.

        Kommentaar


          #19
          Badstuber owniti korralikult ära :/ Hummels pole ka süüst puhas

          Kommentaar


            #20
            Itaalia koondist puudutavates küsimustes Tanel ei trolli kunagi. 3 ja pool aastat tean seda mehikest netimaailmas kauem kui sina, eks kogemused ning temaga koos üleskasvamine on näidanud, milline ta tegelikult on.
            slimm.ee

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Itaalia koondist puudutavates küsimustes Tanel ei trolli kunagi.
              Noh, siis too mõttetera ikka peab paika.

              Saksa kaitse imeb pikka paksu eeslimeigast. Selle eest ka värav ja teenitult. Loodan, et nüüd schwanzereid lonti ei lasta. Mäng alles ees.

              Kommentaar


                #22
                Võõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõtke välja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Kommentaar


                  #23
                  Mnjah. Schwanzerid on lontis. See mäng on sadamas.

                  Türi küll.

                  Kommentaar


                    #24
                    Tuju on niivõrd ülemeelik et ma ei suuda otsustada kas minna uriinivanni või tantsida altviiuli soolo saatel, neegripeenislik 473 ml Red Bulli purk pähe teibitud.

                    Sooviksin ka lehtrit, et mõni neiu tuleks ja suudaks pissimisel ka sihtida - sihime taevast, tähti ning Kia Optima 5-aastast garantiipaberit, ma armastan Jaapani autosid, kuigi mõned inimesed soovitavad osta autot Koreast. Millisest, see pole tähtis - ma käisin Ott Järvelaga ühes koolis.

                    Tanel, ma usun sind järgmised 1.5 aastat pimesi, sul OLIGI ÕIGUS! Kallistame õrnalt ning soovime üksteisele igaksjuhuks head nimepäeva.

                    Muide, Selveris on Granini mahlad ainult 1 € tükk.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      Mnjah. Schwanzerid on lontis. See mäng on sadamas.

                      Türi küll.
                      Kui nüüd ühe saaks tagasi lüüa siis oleks Löwi panzertanki meeskonnal tuju laes ja siis hakatakse kõmmutama makronidele

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                        Kui nüüd ühe saaks tagasi lüüa siis oleks Löwi panzertanki meeskonnal tuju laes ja siis hakatakse kõmmutama makronidele
                        Kuniks nad Gomezit otsivad, jäävadki seda tagasi kõmmutama. See pole neil mingi kuradi Taani või Kreeka seal vastas...

                        Klose ja Müller sisse. Badstuberi asemele on kedagi panna pingilt?

                        Kommentaar


                          #27
                          Sakslased peavad nüüd maruliselt ründama hakkama ja kui makaronid kolmanda kuskilt kontrast ära löövad, siis võib teleka kinni panna ja magama keerata.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            #28
                            Itaalia on ikka väga muljetavaldav olnud. arvasin, et saksad domineerivad siin.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              #29
                              Palju õnne. Panna Kroos ja Podolski algkosseissu, kui pingilt on võtta terve armee noori. Palju õnne Itaalia.
                              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                              I don’t care what you think of me!
                              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                              Kommentaar


                                #30
                                Perfecto poolaeg Itaalialt. Saksa on nurka pekstud lihtsalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X