320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2013 FIFA Confederations Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jube kindlad olete, et Hispaania jõuab üldse MM'i finaali. Julgen kahelda.

    Eilne brasside sats oli tõesti igas elemendis täkku täis, ainuke puudulik koht, et kainemat mõistust ja rahulikumat temperamenti jääb soovida neile.

    Kommentaar


      See võit ei maksa järgmise aasta mm-i silmas pidades mitte midagi. Mäletame hästi, kuidas läks kanaarilindudel 2006 ja 2010 mm-il. Ometi võitsid nad 2005 ja 2009 Konföderatsioonide karika ja üsna veenvalt. Eks näis kas nende latt on jällegi mm-i veerandfinaal või suudetakse enamat.

      Praegu on vast neli sellist suuremat favoriiti-Hispaania, Brasiilia, Saksamaa ja Itaalia. Siis vast tuleb väikse vahega 6-7 underdogi nagu Argentiina, Prantsusmaa, Holland, Inglismaa, Portugal, Uruguay ja üsna talendikas kooslus Belgiast. Lisaks võib olla must hobune Kolumbia, kust viimasel ajal talente suurtes kogustes tuleb.

      Üks asi, muidugi mis brasside puhul väga ebameeldiv on, see pidev Kuipersi töötlemine peale iga hispaanlaste poolt tehtud viga. Äärmiselt ebasportlik tegevus.
      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        Elevandiluurannik on ka ehk su underdogi staatuses. Samuti ei ütleks, et Itaalia väga tugevam on kui su underdogid. Pigem on nad suurvõistlustel tihti väga head olnud (eelmine MM ei jõutud grupist edasi, aga olid veidi karmid ajad). MMi tasub igatahes selliste tulemuste taustal oodata. Järgmine jalkahooaeg on üldse ülimalt põnev tulemas.
        //noo võib Taneli jutuga nõustuda küll...

        Kommentaar


          Pole need Aafrika meeskonnad mingid underdogid. Seal on sada segavat faktorit. Tore vaadata, aga lõppkokkuvõttes rullitakse punane vaip lahti, kui mõni parem meeskond vastu tuleb.

          Ja Itaalia on tugevam kui need teised underdogid. Jah, mängijad ehk pole palju erinevad, aga asi on mentaliteedis kui ka üldises vutikultuuris. Seda sai juba nii eelmine kui ka see suvi näha, et erinevalt neist underdogidest, lähevad itaallased igale mängule vastu suhtumisega, et nad lähevad ründama ja võitma.

          Samal ajal tuletaks meelde eelmist EM-i, kus Portugal ja Prantsusmaa hispaanlastele lihtsalt tagumise otsa ette keerasid ja lootsid, et hispaanlased väravat üles ei leia. Inglismaa, Portugal, Prantsusmaa, Uruguay, Kolumbia, Beliga kuuluvad ilmselt kõik kategooriasse, kes oma mängu kardinaalselt muudavad kui üks kolmest parimast vastu tuleb. Holland ja Argentina, kes ehk üritaks oma asja ajada, ei oma minu arvates lihtsalt piisavalt head algkoosseisu selleks, et need vajalikud 4-5 head mängu ära teha. Ikka kipub algkoosseisu saama 2-3 mängumeest, kes teistes vuti suurriikides isegi koondise 23 hulka ei mahuks.

          Üldiselt võiks selle favoriitide ringi veel isegi neljaks jagada.

          Suured favoriidid - Hispaania, Brasiilia ja Saksamaa.
          Meeskond, kes võib suured favoriidid ilma õnne abita üle mängida - Itaalia.
          Autsaiderid - Argentina, Holland, Prantsusmaa, Portugal.
          Üllatuspoolfinalistid - kõik Lõuna-Ameerika tiimid eesotsas Uruguay ja Kolumbiaga, Inglismaa, Horvaatia, Belgia, Venemaa, Jaapan ning kui loosiga joppab siis Ghana ja ka Elevandid.
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Pole need Aafrika meeskonnad mingid underdogid. Seal on sada segavat faktorit. Tore vaadata, aga lõppkokkuvõttes rullitakse punane vaip lahti, kui mõni parem meeskond vastu tuleb.

            Ja Itaalia on tugevam kui need teised underdogid. Jah, mängijad ehk pole palju erinevad, aga asi on mentaliteedis kui ka üldises vutikultuuris. Seda sai juba nii eelmine kui ka see suvi näha, et erinevalt neist underdogidest, lähevad itaallased igale mängule vastu suhtumisega, et nad lähevad ründama ja võitma.

            Samal ajal tuletaks meelde eelmist EM-i, kus Portugal ja Prantsusmaa hispaanlastele lihtsalt tagumise otsa ette keerasid ja lootsid, et hispaanlased väravat üles ei leia. Inglismaa, Portugal, Prantsusmaa, Uruguay, Kolumbia, Beliga kuuluvad ilmselt kõik kategooriasse, kes oma mängu kardinaalselt muudavad kui üks kolmest parimast vastu tuleb. Holland ja Argentina, kes ehk üritaks oma asja ajada, ei oma minu arvates lihtsalt piisavalt head algkoosseisu selleks, et need vajalikud 4-5 head mängu ära teha. Ikka kipub algkoosseisu saama 2-3 mängumeest, kes teistes vuti suurriikides isegi koondise 23 hulka ei mahuks.

            Üldiselt võiks selle favoriitide ringi veel isegi neljaks jagada.

            Suured favoriidid - Hispaania, Brasiilia ja Saksamaa.
            Meeskond, kes võib suured favoriidid ilma õnne abita üle mängida - Itaalia.
            Autsaiderid - Argentina, Holland, Prantsusmaa, Portugal.
            Üllatuspoolfinalistid - kõik Lõuna-Ameerika tiimid eesotsas Uruguay ja Kolumbiaga, Inglismaa, Horvaatia, Belgia, Venemaa, Jaapan ning kui loosiga joppab siis Ghana ja ka Elevandid.
            Mehhiko läheb L-Ameerika tiimide alla? muidu kindlasti tuleb ka nendega arvestada, kindlasti tugevamad kui Jaapan ja Aafrika satsid, samuti Sveits ei ole nõrgem kui Aafrika tiimid pigem tugevam.

            Kommentaar


              Maailma lehed on täna kõik Hispaania – Brasiilia mõõduvõtust pungil, seega ei saa ka mina halvem olla ja sooviksin tuua esile mõningad mõtted, mis mind valdasid peale 60 minutit, kui selle kõige seal pikalt saatsin ja hakkasin ülipõnevat, lausa ekstreemset, Night Chati vaatama.
              Täna öösel, ei rohkem ega vähem, kui kell 00:50 pärssisin ma oma üleloomulikult halba tervist ja asusin Teleri ette, et vaadata tõeliste gigantide heitlust, ma olin tugev, silm tahtis kinni vajuda, ei aitanud isegi Lolo Ferrarile mõtlemine ja siis see komejant algas, mida Ma võin küll nimetada antijalgpalliks, mida demonstreeris meile vägagi südikalt ja iseloomulikult need 11 kollast lambaaaju seal väljakul.
              Kahjuks tuleb tõdeda, et ei olnud ma ei Sambalaste ega Kuningliku Hispaania fänn/toetaja, aga ootasin ikka korraliku madinat ja tuldpurskavat algust, seda me ka ju saime, aga ainult kuradima esimesed 45 minutit. Minu arvates rikkus kogu selle turniiri ikkagi ära see meeletu vaidlemine kohtuniku ümber ja klounaašlikud daivid(kukkumised), mida Brasiilia koondise arsenaalis vajaka ei jää, eriti imelaps Neymari Jr esitluses, ka eile tuli nutt peale, kuidas ta lihtsalt raiskab oma respekti seal väljakul instead, et daivida(kukkuda) võiks ta kasutada oma meeletut talenti ja tuldpurskavat kiirust, tehnikat. Nii mõnesgi olukorras rohkem ja hakata mängima jalgpalli. Olen ikka kuradima pettunud, et ta otsutas Barcelonasse minna, oleks 21-aastane mehepoeg võtnud vastu mõne Inglismaa jalgpallimeeskonna pakkumise – oleks tulemuseks olnud korralik kool ja usun, et enam, kui kindlalt oleks Neymar sealt Pluutolt Maapeale toodud...
              Aitab sellest Neymari daivimiste nämmutamisest, minu jutu poindiks on tegelikult see, mille peale oli M. Lemsalu ülipettunud ja mida minut edasi, seda rohkem ta hääl vajus sinna mikrofoni taha ja kohati tekkis tunne, et ta nohistab juba omaette kuskile oma habemetüükasse. Ma sekundeerin Mareki pahameelt täielikult, sest on lõpmatult morjendav asjaolu, kui Brasiilia tegi eile vea, siis Punasärklased suutsid jääda planeet Maale ja võtta asja rahulikult, seda ei saa öelda klounaašijatele, kui vahetult peale viga ilma naljata vähemalt 10 brasiillast tormasid kohtuniku poola kui spartalased ja platseerusid kohtuniku ümber nagu väikesed herilased ja nõudsid viga. Ma ei tunne küll reeglistiku, aga ma olen ise mänginud ka kunagi palli tagaajamist ja tavaliselt platsil olles tehti kohtuniku poolt alati selgeks mõne tehnilise või krõbeda sõnaga, et ma peaksin vait olema ja tegelema mängimisega. Igatahes, iga mölisemine, nõudmine peaks ju iseenesest olema kaart või suuline hoiatus(ühe korra) ja siis autoritaarne kohtunik hakkaks juba kaarte viskama nagu luuavarresat ja võib-olla me näeksime KURADI jalgpalli, mitte seda koomiksit, mis eile toimus, nii mõnigi inimene vaatas seda mängu eile kindlasti esimest korda ja tuleb tõdeda, et ilmselt ka viimast korda, sest see oli KOLE ja veelkord KOLE!
              Tuleb selle artikli jooksul veel teist korda ka tunnistada, et olulist rolli mängis kindlasti väsimus, teatavasti sai Brasiilia 24 tundi rohkem puhata, kohati mingil hetkel olid hispaanlased väljakul kui vastsündinud antiloobid, aga see turniir ei anna meile kindlasti sellist pilti, mida näitab järgmise aasta MM, mis on samuti Brasiilias, aga seal on juba natukene teist masti meeskondi veel antijalgpalluritele vastu.
              Minu üks soovitus korraldajatele oleks, kui on teada, et väljakule tulevad meeskonnad, kes töötlevad kohtuniku niimodi, et teine on mängu lõpuks läbi kui Läti silk, siis tuleks väljakule saata hetkel kindlasti olev kohtunike isa, H.Webb, mul on selle mehe üle meeletu respekt, kuidas ta suudab platsil korda hoida, usun, et Webb oleks platsilt ära saatnud nii mõnegi kollase mehe või vähemalt oleks ta nad korrale kutsunud. Igatahes, midagi tuleb ette võtta, muidu Sambalased saavad oma tahtmise ja asja, mida kunagi kutsuti jalgpalliks ei tunta mõne aasta pärast enam ühti.

              Kommentaar


                Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                Maailma lehed on täna kõik Hispaania – Brasiilia mõõduvõtust pungil, seega ei saa ka mina halvem olla ja sooviksin tuua esile mõningad mõtted, mis mind valdasid peale 60 minutit, kui selle kõige seal pikalt saatsin ja hakkasin ülipõnevat, lausa ekstreemset, Night Chati vaatama.
                Täna öösel, ei rohkem ega vähem, kui kell 00:50 pärssisin ma oma üleloomulikult halba tervist ja asusin Teleri ette, et vaadata tõeliste gigantide heitlust, ma olin tugev, silm tahtis kinni vajuda, ei aitanud isegi Lolo Ferrarile mõtlemine ja siis see komejant algas, mida Ma võin küll nimetada antijalgpalliks, mida demonstreeris meile vägagi südikalt ja iseloomulikult need 11 kollast lambaaaju seal väljakul.
                Kahjuks tuleb tõdeda, et ei olnud ma ei Sambalaste ega Kuningliku Hispaania fänn/toetaja, aga ootasin ikka korraliku madinat ja tuldpurskavat algust, seda me ka ju saime, aga ainult kuradima esimesed 45 minutit. Minu arvates rikkus kogu selle turniiri ikkagi ära see meeletu vaidlemine kohtuniku ümber ja klounaašlikud daivid(kukkumised), mida Brasiilia koondise arsenaalis vajaka ei jää, eriti imelaps Neymari Jr esitluses, ka eile tuli nutt peale, kuidas ta lihtsalt raiskab oma respekti seal väljakul instead, et daivida(kukkuda) võiks ta kasutada oma meeletut talenti ja tuldpurskavat kiirust, tehnikat. Nii mõnesgi olukorras rohkem ja hakata mängima jalgpalli. Olen ikka kuradima pettunud, et ta otsutas Barcelonasse minna, oleks 21-aastane mehepoeg võtnud vastu mõne Inglismaa jalgpallimeeskonna pakkumise – oleks tulemuseks olnud korralik kool ja usun, et enam, kui kindlalt oleks Neymar sealt Pluutolt Maapeale toodud...
                Aitab sellest Neymari daivimiste nämmutamisest, minu jutu poindiks on tegelikult see, mille peale oli M. Lemsalu ülipettunud ja mida minut edasi, seda rohkem ta hääl vajus sinna mikrofoni taha ja kohati tekkis tunne, et ta nohistab juba omaette kuskile oma habemetüükasse. Ma sekundeerin Mareki pahameelt täielikult, sest on lõpmatult morjendav asjaolu, kui Brasiilia tegi eile vea, siis Punasärklased suutsid jääda planeet Maale ja võtta asja rahulikult, seda ei saa öelda klounaašijatele, kui vahetult peale viga ilma naljata vähemalt 10 brasiillast tormasid kohtuniku poola kui spartalased ja platseerusid kohtuniku ümber nagu väikesed herilased ja nõudsid viga. Ma ei tunne küll reeglistiku, aga ma olen ise mänginud ka kunagi palli tagaajamist ja tavaliselt platsil olles tehti kohtuniku poolt alati selgeks mõne tehnilise või krõbeda sõnaga, et ma peaksin vait olema ja tegelema mängimisega. Igatahes, iga mölisemine, nõudmine peaks ju iseenesest olema kaart või suuline hoiatus(ühe korra) ja siis autoritaarne kohtunik hakkaks juba kaarte viskama nagu luuavarresat ja võib-olla me näeksime KURADI jalgpalli, mitte seda koomiksit, mis eile toimus, nii mõnigi inimene vaatas seda mängu eile kindlasti esimest korda ja tuleb tõdeda, et ilmselt ka viimast korda, sest see oli KOLE ja veelkord KOLE!
                Tuleb selle artikli jooksul veel teist korda ka tunnistada, et olulist rolli mängis kindlasti väsimus, teatavasti sai Brasiilia 24 tundi rohkem puhata, kohati mingil hetkel olid hispaanlased väljakul kui vastsündinud antiloobid, aga see turniir ei anna meile kindlasti sellist pilti, mida näitab järgmise aasta MM, mis on samuti Brasiilias, aga seal on juba natukene teist masti meeskondi veel antijalgpalluritele vastu.
                Minu üks soovitus korraldajatele oleks, kui on teada, et väljakule tulevad meeskonnad, kes töötlevad kohtuniku niimodi, et teine on mängu lõpuks läbi kui Läti silk, siis tuleks väljakule saata hetkel kindlasti olev kohtunike isa, H.Webb, mul on selle mehe üle meeletu respekt, kuidas ta suudab platsil korda hoida, usun, et Webb oleks platsilt ära saatnud nii mõnegi kollase mehe või vähemalt oleks ta nad korrale kutsunud. Igatahes, midagi tuleb ette võtta, muidu Sambalased saavad oma tahtmise ja asja, mida kunagi kutsuti jalgpalliks ei tunta mõne aasta pärast enam ühti.
                Inglismaal muidugi on kõik nii tublid ja head....ega seal keegi ei dive eks. Irv mida jutt.
                Oleks ta liitunud mingi ManCityga oleks tema saatus veel halvem olnud.

                Kommentaar


                  Mul tekitas ka küsimust, et mis krdi inglismaa kool? See sama kool mis tonnide viisi puratiinopuitu üles on kasvatanud? Ja siis Isa Howard Webb? See "isa" on suurtes mängude rohkem kordi punase kaardi koju unustanud, kui sina poiss oma elu jooksul puuksu oled lasknud

                  Ükskord mul see kuradi nali üle viskab ja siis ma parlamenti lähen. Lisaks sellele, et ma igasugu pedereklaami, zoo- ja muud volinikud koos multikultijuraga ära keelustan, annan panuse ka jalgpallialal. Nimelt keelan alla 15 aastastel Eesti jalgpalluritel vaadata inglise liigat ning lugeda Ott Järvela artikleid, poste, säutse jms.

                  Kommentaar


                    Zigmaister:

                    H.Webb ja Inglismaa. Selge siis.

                    Loodan, et sa olid purjus kui selle jama kokku ajasid siin, aga kui ei siis lihtsalt loll.
                    Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                    #ZubiOut #RosellOut

                    Kommentaar


                      Zig sa oled kindlasti laksu all.. ma lugesin selle kamarajura läbi ja no kurat, raisatud aeg, mõtlesin, et ehk tuleb miskit tarka ka sealt , a mitte sittagi..

                      Kommentaar


                        Kollaste kohtuniku töötlemine... see ju tavaliselt puhas hispaanlaste leib.. seekord lihtsalt napsati ära nende nina eest.
                        The One and Only

                        Kommentaar


                          Mõnest poindist ma sain aru. Inglismaa jutuga mõtles ta vast C.Ronaldo stiilis arengut, kellest sai Inglismaal mees, kes on nüüd Hispaanias mängides üks maailma parimaid. Ja areng oli pigem vaimne. Aga areng jätkus ka minu arvates Hispaanias. Eriti kui ta on pidanud näitama kapteniomadusi (koondises) ja matma maha igasugused lapsikud vahepalad.

                          Usun ausalt, et väga vahet pole, kus see Neymar alustab. CLi ja koondisejalgpalli näol on "maailmajalgpall" nii või naa olemas, kus kohtab nii füüsilist kui ka tehnilist mängu.

                          Olen nõus ka natuke sellega, et stereotüüpide mahamatmisele see mäng just kaasa ei aidanud. Aga see äärmuslik sõnakasutus ja äärmiselt suured hüüdnimed tegelastele riivab kindlasti paljude silmi

                          Kommentaar


                            Sai mõeldud siis Hispaania koondise sügavuse peale ja ikka päris uskumatult võimas on see seis nt meestest kes eeldatavasti mm. koondisesse ei saa, saaks päris vahva meeskonna kokku, nt Cazorla, Arteta, Thiago, Michu, Isco, Negredo, Llorente, Carcia, De Gea, Enrique, kaitsesse Barca mõned noored veel juurde ja saab täitsa vähemalt veerandfinaali koha pärast kui mitte heal juhul poolfinaali koha eest võitleva tiimi. Eks Saksamaal ja Brasiilial jääb ka ühteteist üle, aga millegi nii võimsa lähedale ei saa, oma väljajääjatega.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X