320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euro 2016 valikturniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Gareth Bale on Euroopa parim jalgpallur.

    Kommentaar


      Island tegi seda jälle! Holland alistati ka võõrsil.

      Samal ajal suutsid lätlased võtta võõrsil Türgilt punkti.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Samas pole ka ühtegi nö. suurt, kes peaks kartma väljalangemist. Eks see turniiri suurendamise mõte oligi.
        Holland?

        Nende seis võinuks muidugi veelgi hullem olla, kui Türgi Läti vastu võitu käest poleks kobistanud, aga kolm vooru enne lõppu pole nende seis küll kuidagi rahulik. Eriti kui arvestada, et järgmises voorus on mängida Türgiga võõrsil ning lisaks Tšehhiga, kes kindlasti kolmandaks langeda ei taha. Hollandil küll kõik veel enda teha, aga nad pole olnud nii veenvad, et nad muretsema ei peaks. Kahe hulka ei tule nad enam üsna kindlalt.

        Kommentaar


          Wales ja Island on nüüd tõesti päris lähedal. Superilus mõnda uut edukat satsi Euroopas näha.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Island näitas eile tõesti ilusat mängu. Või on lihtsalt Holland nii kehvas seisus?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Island näitas eile tõesti ilusat mängu. Või on lihtsalt Holland nii kehvas seisus?
              Tervet mängu ei jälginud aga pigem on Holland kehvas seisus. Peale Robbeni Vigastust ja Indi punast kaarti olid kõik trumbid Islandile kätte mängitud, enne punast oli ikka pigem Hollandi sats, kes ohtlikke olukordi tootis. Mitte, et ma tahaks Islandi saavutust vähendada aga mulle paistis see olukord rohkem sedamoodi.

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Vaatasin veidi Walesi mängu. Ega nad väga nullnullist enamat püüdnud - kuigi pall liikus päris ilusasti ja vanast pika palli tagumisest pole enam juttugi - aga jah, Bale koksas ikkagi enne lõppu peaga ära ning kogu kupatus neile. Nüüd siis pühapäeval Iisrael kodus ja võidu korral esimest korda pärast 1958. aastat finaalturniiril. Tookord saadi ka otsustavas mängus just Iisraelist jagu.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Kommenteerides veel Hollandi - Islandi mängu, siis domineerivam ja loovam pool oli Holland. Ka vähemuses suruti islandlasi, kuid sihik oli paigast ära. Üks hea võimalus Islandil veel oli, kui pall posti lendas. Too olukord oli siis kui Hollandil vähemuses korraks kuul kokku jooksis ja too pendla olukord jäi ka samasse aega. Hollandi väravaht sai veel näpud vahele löögile, aga sisse too löök ikkagi läks. Aga jah Islandilt tark mäng, ajasid suht alguses kohe mõne hollandlase närvi.
                  Enne seda sai vaadatud Horvaatia pusimist aseritega, ja too mäng oli väga sarnane Hollandi - Islandi mänguga, ainult selle vahega, et selgelt nõrgem pool ei kobistanud väravat, kuigi paar momenti oli.
                  I'm not a complite idiot, some parts are missing

                  Kommentaar


                    Jah, Holland oli viimased 20 minutit selgelt domineerivam pool, aga mis neil üle jäi? Minu meelest küll mingit meeletut pressi islandlastele ei pandud. Esimene poolaeg oli üldse minu poolest pigem võrdne (ka kuni punase kaardini). Esimese poolaja parim võimalus oli raudselt Islandil. Teisel poolajal läks Holland selgelt vastast enda poole pealt välja meelitama, mille eest ka karistada sai. Edasi oma 15-20 minutit ei suudetud ees praktiliselt midagi korda saata.

                    Holland on saamatus kuubis hetkel ja jumala kahju, et lätlased just nüüd oma kangelaslikkust näitasid.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Jah, Holland oli viimased 20 minutit selgelt domineerivam pool, aga mis neil üle jäi? Minu meelest küll mingit meeletut pressi islandlastele ei pandud. Esimene poolaeg oli üldse minu poolest pigem võrdne (ka kuni punase kaardini). Esimese poolaja parim võimalus oli raudselt Islandil. Teisel poolajal läks Holland selgelt vastast enda poole pealt välja meelitama, mille eest ka karistada sai. Edasi oma 15-20 minutit ei suudetud ees praktiliselt midagi korda saata.

                      Holland on saamatus kuubis hetkel ja jumala kahju, et lätlased just nüüd oma kangelaslikkust näitasid.
                      Kas viimasest lõigust vb järeldada, et Türgi oleks EMile parem meeskond, kui Holland?

                      Kommentaar


                        Ma pidasin domineerimise all silmas kuiva statistikat, palli valdamine 62-38 ja pealelöökide arv selgelt Hollandile.
                        Meeldiv üllatus, et mitmed nö nõrgemad näitasid südikat mängu eile.
                        I'm not a complite idiot, some parts are missing

                        Kommentaar


                          Mulle isiklikult meeldivad suurriikide (klubide) põrumised.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Milline õhtu Põhja-Iirimaale! Suur keskkaitsja McAuley oli kaks korda fääride kaitsjatele liig ja kolm punkti võeti plastikplatsilt ilusasti ära. Ja kuna rumeenlased ungarlastest jagu ei saanud, asuti nüüd koguni gruppi juhtima. Järgmine mäng Belfastis Ungari vastu oleks juba ülimagus ära võtta.
                            Taanlased aga on nürid, nii nürid.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Miks mul selline tunne, et Holland EMile ei jõua?

                              Kommentaar


                                Türgi ees 2:0
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X