320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2014 alagrupp D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vabandust, aga miks Chiellini oleks selles olukorras ära pidanud saatma? Kui sul selja tagant korraga hambad õlga lüüakse, siis teeb iga inimene liigutuse, et kedagi õla pealt ära ajada. See pole mingi rünnak ega nii.

    Kommentaar


      No ma ei tea. Sama seaduse alusel, mille põhjal Matrix 2 mängu bänni sai 2006?

      Kommentaar


        Bq7SO-eCAAAOodE.jpg

        Tähemärgid.
        Mul on liiv ja sul on savi.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          No ma ei tea. Sama seaduse alusel, mille põhjal Matrix 2 mängu bänni sai 2006?
          Chiellini lubas ka Suarezi õde panna? Siis muidugi tasus hammustada küll.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Kui korraldataks maailma meistrivõistlused hümni laulmises, siis selle võidaks pika puuga itaallased. Lust on kohe vaadata.
            Itaalia hümn on üks väheseid hümne, mille ma viis järgi ära tunnen. Tõsi, tänusõnad selle eest kuuluvad ühele sakslasele
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Ma eile just vaatasin et jube puuks oli. Tavalisele Itaalia tasemele jäi ikka kõvasti alla.

              Kommentaar


                muide kas see Totti, keda siin mõned itaalia koondises näha soovisid - on seesama kes miskil EM/MMil vastast sülitas? midagi ähmast kaevasin justkui mälusopist välja, ehk keegi mäletab paremini?
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas chac Vaata postitust
                  muide kas see Totti, keda siin mõned itaalia koondises näha soovisid - on seesama kes miskil EM/MMil vastast sülitas? midagi ähmast kaevasin justkui mälusopist välja, ehk keegi mäletab paremini?
                  2004 EMil pani Christian Poulsenile läraka ära jah. Ka tol korral polnud Itaalial alagrupist edasi asja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    PRANDELLI: "I RESIGN"
                    Cesare Prandelli has resigned as Italy Coach. “The technical project failed and it’s only right I take responsibility.”



                    BRAVO, midagi ilusat sellesse täiesti ajuvabasse päeva. Prandelli sai küll nalja teha ja selle riigi nime ja au määrida. Mängjate valik MMiks oli täiesti naeruväärne ja see ka talle töökoha maksis. Mitte ükski teine treener planeedil maa poleks jätkund koju Tottit. See üks lüke maksis juba nii valusalt Itaaliale ja selle fännidele kätte, et edasi polegi mõtet rääkida.

                    MMi kohapealt veel nii palju et kui siin leidub TÕELISI jalgpalli fänne, siis te saate ka ise aru et see MM on täielik naljanumber ja kes iganes peaks selle karika peakohale tõstma, ei ole seda tegelikuses väärt.
                    Kui üks suurkonkurente tiitlile lülitatase puhtalt välja äraostetud kohtuniku tõttu, siis ei saa ka see võit mitte kudiagi hästi maitseda. Üks suurfavoriit ei saanud ennast tõestada.
                    Kui Uruguai oleks mänguliselt siit võitnud 5-0 , ok arusaadav, sitakotid koju, aga kui neljakordne maailmameister on saadetud minema sellise ebaaususe tõttu , siis mina isiklikult ühegi teise riigi fännina sellest karikast mingit mõnu ei tunneks - te pole maailma ühe parimaga kohtuma pidanud !
                    Saada FIFA-sse kiri ja nõua MM-i annulleerimist. Ainuõige tegu ju.

                    Kommentaar


                      siis on kahju tõesti et Totti koju jäeti... oleks Suarezega koos olnud märkimisväärne paar.
                      kujutage ette live stseeni: Totti sülitab Suarez't, Suarez ründab hammastega vastu, kohtunikud tormavad lahutama, Totti & Suarez pööravad oma relvad kohtunike vastu, sekkub polizai ... nalja kui palju.
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas chac Vaata postitust
                        siis on kahju tõesti et Totti koju jäeti... oleks Suarezega koos olnud märkimisväärne paar.
                        kujutage ette live stseeni: Totti sülitab Suarez't, Suarez ründab hammastega vastu, kohtunikud tormavad lahutama... nalja kui palju.
                        Õnneks sai eile näha ühte teist Roma mängumeest, kes oli sama sama hea kui Inglismaal mängides.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Ma lihtsalt jätan selle reverse angle'i siia, neile, kes on paberitega kohtunikud ja arvavad, et punane oli imelik.
                          Newton Heath 1878

                          Kommentaar


                            Ma jätan selle siia , aga ainult eest angeliga aga selle eest nii palju et jagub sulle ja kõikidele sinusugustele imbetsillidele. Sina oledki jalgpalli häbiplekk ja peaksid sellest võimalikutl kaugele hoidma. Sinugususte pärast jalgpall aasta aastalt taandarenebki ja sellised kretiinsused läbi lastaksegi. Sinusugused tapavad jalgpalli!

                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Õnneks sai eile näha ühte teist Roma mängumeest, kes oli sama sama hea kui Inglismaal mängides.
                              Andis väravasöödu ? Ja lõi eelmises mängus selle turniiri ühe ilusaima individuaalvärava ?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Tekib küsimus, mida ta enda arust sinna tegema läks. Niimoodi palli mängima? Itaalia fännide postitusi lugedes imestan, et kas sellised inimesed on päriselt ka olemas...
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X