320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2014 veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Jah, ei maksa laiata. Paljuks hakkab selle moraalilugemisega minema mõne sulest. Siililegi selge, et sulle oma, mulle oma, ka kellelegi staycoolile oma. Minu vabadus on arvata, et iga meeskond mängib nii, kuidas oskab ning Costa Rica tegi kaotuseta turniiril mängides tubli töö. Oleks neil veel Robbeni laadne tegelane tiimis, oleks nad ka mänguliselt penalti kätte saanud eile.

    Kommentaar


      #92
      Di Maria jaoks MM läbi. Päris korralik pauk Argentinale.

      Kommentaar


        #93
        Muidugi, sest kõigi jaoks on maailmas asjad ju ühtemoodi. Seoseid pole, eputamise asi, üldiselt eestlased jne. Fakte tuleb robinal.

        Otseses stiilis väljendatud arvamus, skint. "Ei maksaks toetada" või "paljuks hakkab minema" on põhiolemuselt täpselt samasugune hinnangu jagamine. Tahad vägisi võtta kui moraalipolitsei teemat, võta. Aga vaata siis ausalt peeglisse ka.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Noh ma pigem mõtlesingi, et minu meelest võiks Krul üldse esikinnas olla. Mitte see LVG lemmikblond. Ehk siis eriti täpselt väljendudes - võinuks esikindana turniiri alustada ka.
          Seda ma aru ei saa, miks peatreenerist hakkatakse kohe geeniust tegema, kui ta oma esiväravavahti penaltites nii vähe usaldab, et see välja vahetada on vaja seeria jaoks. See ka muide esmakordne juhtum mmi ajaloos. Ja Soome tvs öeldi et see Cillesen on karjääri jooksul seisnud vastamisi 16 penaltiga ja pole neist ühtegi ära võtnud
          Algselt postitas jamminsheva
          Depay vs Australia - goal + assist
          Fer and Depay vs Chile - 2 goals
          Huntelaar vs Mexico - goal + assist
          Krul vs Costa Rica - 2 penalties saved
          Luis van Geenius.

          Costa Rica oleks võinud ikka ära kobistada. ma oleks paar tundi põgiti naernud ja järgmine hommik nautinud Hollandi antifootball nuttu. sellise võidu pealt oleks CRC ka Messi turniirilt välja trollinud. a noh - oleks, oleks, oleks.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #95
            Pisut veider on see Costa Rica kritiseerimine osade poolt siin, kuigi nendega võiks me ise just kõige rohkem samastuda. Minu poolt küll müts maha nende eest. Vinge turniiri mängisid.

            Kommentaar


              #96
              Mai saa aru miks kõik vutifännid on Alo otsusest sellises ekstaasis - 29.01.1997 Sodružestvo karika 1/4 finaalis Thbiliso Dünamo vastu Riia Skonto peatreener Aleksandrs Starkovs vahetas Kolinko Raimonds Laizanse vastu 119 minutil ning Laizans viis Skonto 1/2finaali penaltiseerias tegi ta paar tõrjet ka..... Seega - Skonto uzvara, sarauj etc!

              Kommentaar


                #97
                No minu jaoks pole tähtis, kuidas Holland mängib, süüdi on siis 2000 em, kus siis Holland, siis ilmselt oma ilusa mänguga ja Portugal tänu Nuno Gomesele said südamelähedaseks, esimene kord kui elus jalkat vaatasin ja kahekesti nad siis ongi suured lemmikud (eesti ei mängi kahjuks suurturniiridel). Ja mänguline pool enam tähtis pole, lemmik tiimid on nad ikka, sõltumata, kui hästi või halvasti neil läheb ja kui ilusat vutti nad mängivad. Ja ma ei tea, kuidas see lemmiku vahetamine käib, ManU sai ka kohe lemmikuks ja jäi sinna. Südame panevad põksuma need tiimid ja teised seda teha ei suuda
                Aga igastahes, et teemast liiga kõrvale ei kalduks, siis jah Holland võiks tulla maailmameistriks, aga nagu ikka otustavas faasis ehk siis poolfinaalis või finaalis jääb vast midagi puudu ja ma veel ootusi liiga kõrgele ei ajaks. Samas see võib jääda viimaseks tiitli võimaluseks pikaks ajaks, vaadates staarmängijate vanuseid ja uus põlvkond ei tundu piisavalt konkurentsivõimeline võrreldes, Saksa, Prantsusmaa, Hispaania, Brasiilia ja Itaalia poolt peale tuleva staaridearmeega. Portugaliga on muidugi seis veel kurvem ja tundub, et nemad kaovad paari aasta jooksul suurest mängust ära, seda kurvem on, et Figo kuldne põlvkond, ega ka Ronaldo aegne tiim midagi võita ei suutnud. Paraleele tõmbaks Tsehhi koondisege, kus siis oli ka ülimalt kuldne põlvkond, Nedved jne ja kahjuks ka nemad ei suutnud midagi võita ja nüüd on nende koondis täielikult pildilt kadunud, kardetavasti kaob ka Portugal tipust, Hollandil vähemalt midagi sellist karta ei tule, aga raske on eelpoolmainitud suurte jalgpallimaadega konkureerida.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Hollandil vähemalt midagi sellist karta ei tule, aga raske on eelpoolmainitud suurte jalgpallimaadega konkureerida.
                  Tõsi ta on, et ei ole hetkel silmapiiril selle klassi mehi nagu oli '98 generatsiooni vennad De Boerid ja Stam. Samuti keskväljal kui Sneijder ja Van Der Vaart ketsid varna riputavad pole nagu Strootmani kõrvale sinna otseseid säravaid tähti nii kerge leida. Maher on suures osas maha kantud, De Guzmanil pole loovust, Wjinaldum on lihtsalt arusaamatu vend. Kui Van Persie ja Robben pensionile lähevad siis on üldse katastroof vist. Depayl on potensiaali, aga mitte päris sama klassi vend ta ei ole, vähemalt hetkel nagu tundub nii...

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas OhYeah Vaata postitust
                    Tõsi ta on, et ei ole hetkel silmapiiril selle klassi mehi nagu oli '98 generatsiooni vennad De Boerid ja Stam. Samuti keskväljal kui Sneijder ja Van Der Vaart ketsid varna riputavad pole nagu Strootmani kõrvale sinna otseseid säravaid tähti nii kerge leida. Maher on suures osas maha kantud, De Guzmanil pole loovust, Wjinaldum on lihtsalt arusaamatu vend. Kui Van Persie ja Robben pensionile lähevad siis on üldse katastroof vist. Depayl on potensiaali, aga mitte päris sama klassi vend ta ei ole, vähemalt hetkel nagu tundub nii...
                    Ma nii nukrates toonides seda tulevikku ei näeks. Igapäevaselt Hollandi liigavutti jälgides võib öelda, et potensiaali kindlasti on. Muidugi mitte 98-00 või 88-92 ning 74-78 Oranje tasemele, kuid mängijaid, kellel võiks eeldusi tippu jõuda, siiski leidub. Ei tasu siiski unustada, et Holland on Saksamaa, Itaalia, Prantsusmaa, Itaalia, Inglismaa ja Lõuna-Ameerika hiidude kõrval ikka suhteliselt väike riik ja potensiaalne valik mängijatest, kelledest võiks tippmehed saada , on paratamtult kasinam. Nende eelpool toodud generatsioonide puhul oli väga viljakas materjal olemas, kelledest sai tippmehi voolida. Kuid nii ei saa see pidevalt olla.

                    Üks suur pluss, mida LVG oma treeneritulekuga kaasa tõit, oli totaalse noorenduskuuri tegemine. Just kaitseliin vajas seda nagu õhku. Praegusest kooslusest Blind, de Vrij, Martins Indi, Veltman ja võimalik, et ka Janmaat võivad lähiajal teha hüppe oma klubilises karjääris.
                    Lisaks on kogenud Vlaar veel oma 4 a koondise jaoks oluline mängija. Isiklikult loodaks veel mitme noore kaitsja arengusse, kes seekord Brasiiliasse ei lennutatud nagu Rekik, Bruma, Hendrixx, Willems.

                    VV-te suunal on olukord isegi veel parem. Eredivisie tippude Cilleseni ja Zoeti kõrvale on panna kolm Inglise liiga kiiprit (Krul, Vorm, Stekelenburg).

                    Keskväljal suudavad nii Sneijder kui de Jong kindlasti 2018 mm-ini rivis olla. Võib olla VDV-ga saab ka arvestada kui vigastused ei piinaks. Lisaks kindlasti Strootman, kelle ümber tuleviku koondis ehitatakse. Noortest on optsioonid veel Chelseas pinki nühkiv Marco van Ginkel, kuid eelkõige Eredivisies pallivad Wijnaldum, Maher, Klaassen, Promes, Clasie. Neil kõigil on potensiaali kui mitte päris absoluutsesse tippu jõuda, siis mõne tippliiga subtopperid võivad maandumispaikadeks saada küll.

                    Ründes on muidugi Robben ja RVP eelkõige esmased valikud. Kusjuures Robin lausus peale Ecuadori mängu mais, et soovib Oranjes pallida vähemalt 38 või 40 aastaseks saamiseni. Kindlasti pole Robbenit ka mõtet lähiajal maha kanda. Siin võib mängu tulla faktor, mis esmapilgul tahaplaanile jääb.

                    Nimelt nooruses olid ju pea kõik Arjeni hooajad kantud pikkadest vigastuspausidest ja käimasolev hooaeg on vist esimene nö vigastustevaba sessioon tema jaoks. Vähemasti kuudepikkusi pause on suutnud vältida. Tänu nendele pikkadele sunnitud pausidele pole ta pidanud ülipikki hooaegu mängima ja seeõtttu võib isegi 30-dates suuta üsna kõbusalt veel liikuda. Minimaalselt järgmise mm-ini on ta kindlasti koondise jaoks olemas, miks mitte isegi 2020 em-ni kui tervis lubab.

                    Noortest peaks läbimurde ründes tegema eelkõige Depay, kuid kindlasti on valikud ka Boetius Feyenoordist ja Locadia ning Narsingh PSV-st. Huntelaar ja Kuyt on tagavara valikutena samuti olemas, kuid järgmise em tsükli jooksul kaasab ilmselt Hiddink sama jõuliselt noori koduliiga pallureid koondisesse nagu LVG selle tsükli jooksul teinud.
                    Wij komen terug met de cup in de hands

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      No minu jaoks pole tähtis, kuidas Holland mängib, süüdi on siis 2000 em, kus siis Holland, siis ilmselt oma ilusa mänguga ja Portugal tänu Nuno Gomesele said südamelähedaseks, esimene kord kui elus jalkat vaatasin ja kahekesti nad siis ongi suured lemmikud (eesti ei mängi kahjuks suurturniiridel). Ja mänguline pool enam tähtis pole, lemmik tiimid on nad ikka, sõltumata, kui hästi või halvasti neil läheb ja kui ilusat vutti nad mängivad. Ja ma ei tea, kuidas see lemmiku vahetamine käib, ManU sai ka kohe lemmikuks ja jäi sinna. Südame panevad põksuma need tiimid ja teised seda teha ei suuda
                      Aga igastahes, et teemast liiga kõrvale ei kalduks, siis jah Holland võiks tulla maailmameistriks, aga nagu ikka otustavas faasis ehk siis poolfinaalis või finaalis jääb vast midagi puudu ja ma veel ootusi liiga kõrgele ei ajaks. Samas see võib jääda viimaseks tiitli võimaluseks pikaks ajaks, vaadates staarmängijate vanuseid ja uus põlvkond ei tundu piisavalt konkurentsivõimeline võrreldes, Saksa, Prantsusmaa, Hispaania, Brasiilia ja Itaalia poolt peale tuleva staaridearmeega. Portugaliga on muidugi seis veel kurvem ja tundub, et nemad kaovad paari aasta jooksul suurest mängust ära, seda kurvem on, et Figo kuldne põlvkond, ega ka Ronaldo aegne tiim midagi võita ei suutnud. Paraleele tõmbaks Tsehhi koondisege, kus siis oli ka ülimalt kuldne põlvkond, Nedved jne ja kahjuks ka nemad ei suutnud midagi võita ja nüüd on nende koondis täielikult pildilt kadunud, kardetavasti kaob ka Portugal tipust, Hollandil vähemalt midagi sellist karta ei tule, aga raske on eelpoolmainitud suurte jalgpallimaadega konkureerida.
                      Portugali liigal natuke silma peal hoides võib öelda, et nende klubide näiline edu võrreldes nt. Hollandi satsidega euroopas, võib neile koondise tasemel lõivu maksta. Nimelt nende tippklubides pallib väga vähe oma mängijaid ja needki vähesed on pigem kvoodi täiteks. Suur leegionäride hulk annab küll võimaluse eurosarjades paremaid tulemusi noolida ja Doyen Sports kaudu investeerimisfondide abi paluda andekate Lõuna-Ameerika pallurote skautimisel ja ostmisel, kuid Portugali enda noorte areng jääb sedaviisi toppama. Sellel mm-il oli seda ka selgelt näha kui algkoosseisus oli koduliigast stabiilne vaid vv ja ülejäänud 2-3 meest sekkusid pigem vahetusest. Seevastu Hollandis pallib stabiilselt mängust sõltuvalt koduliiga mehi algkoosseisus 5 või 6 ning esimestes matśides oli 14-st platsil käinud mehest tervelt 7 Eredivisie pallurid. Liigne välismängijate kasutamine oma koduliiga tippsatsides on just väiksematele riikidele hukutav tendents ja õnneks on Hollandis sellest aru saadud ning soositakse igati oma poiste eelistamist välismaalaste suhtes.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                        Noortest on optsioonid veel Chelseas pinki nühkiv Marco van Ginkel
                        Sai ta ju juba septembris vigastuse, mis terveks hooajaks mängust kõrvale jättis. Chelsea fännina loodan küll, et see hooaeg hakkab ta koos Maticiga kaitsvas poolikus lammutama. Potentsiaali on rohkelt.

                        Kommentaar


                          palju juttu räägitud siin hollandi väravavahtidest, aga mu meelest täiesti teenimatult tähelepanuta jäänud hollandi 4 lööjat - kes kõik eranditult tegid väga hea löögi turniiri arvatavasti parima vv vastu.
                          mis kasu olnuks tõrjetest kui ise omi ära ei löö?
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Veel Hollandi väravavahtidest rääkides, siis mulle oli ülisuureks üllatuseks, et Stekelenburg ei pääsenud isegi koondisesse. 4 aastat tagasi MMi järel tõusis mees minu silmis maailma absoluutsete tippväravavahtide hulka ja nüüd järsku ei pääse isegi koondisesse. Kas ta hooaeg Fulhamis oli tõepoolest nii kehv või milles on asi?
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                              Veel Hollandi väravavahtidest rääkides, siis mulle oli ülisuureks üllatuseks, et Stekelenburg ei pääsenud isegi koondisesse. 4 aastat tagasi MMi järel tõusis mees minu silmis maailma absoluutsete tippväravavahtide hulka ja nüüd järsku ei pääse isegi koondisesse. Kas ta hooaeg Fulhamis oli tõepoolest nii kehv või milles on asi?
                              Fulham oli sitt ja Stekelenburg oli sitt. Stockdale tõrjus ta minu mäletamist mööda umbes poole hooaja pealt jäädavalt pingile. Lõpuks erilist vahet ei olnud kes Fulhami väravas istus, sest Fulhami kaitsemängijad jooksid ringi nagu peata kanad. Pidevatest kaitse eksimustest löödi neile väravaid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                                Veel Hollandi väravavahtidest rääkides, siis mulle oli ülisuureks üllatuseks, et Stekelenburg ei pääsenud isegi koondisesse. 4 aastat tagasi MMi järel tõusis mees minu silmis maailma absoluutsete tippväravavahtide hulka ja nüüd järsku ei pääse isegi koondisesse. Kas ta hooaeg Fulhamis oli tõepoolest nii kehv või milles on asi?
                                Sai terve hooaja peale 19 appi kokku ning lasi tervelt 44 väravat lüüa. Muidugi oli kogu Fulham kehv ning see ei pruugi õiget taset näidata, kuid midagi imelist ta küll ei teinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X