320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2014 veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Ilus turniir Costa Ricalt, tõeline üllatus. Väga sümpaatne sats, langeda veerandfinaalis penaltitega Hollandi vastu ja võita Grupp Uruguay ja Itaalia ees. Super. Lõpuks pidisee teekond lõppema, aga olgem ausad, Holland - Argentiina poolfinaal on tunduvalt atraktiivsem ja kvaliteetsem ikkagi kui seda oleks olnud Costa Rica - Argentiina.



    Ei usu et suurt vahet on - kas 1-0 emmale kummale või siis 0-0 või 1-1 viik ja penaltid.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Ei usu et suurt vahet on - kas 1-0 emmale kummale või siis 0-0 või 1-1 viik ja penaltid.
      Seis seisuks, mänguliselt on kindlasti vahet.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        LVG on idioot. Selle asemel et ühte vahetust varus hoida penaltite jaoks võiks ju Krul selle teise klouni asemel algkoosseisus olla. Ei usu et ta kehvem oleks.
        Kloun? fuck yuuuu, lõpus nägid seda tõrjet? muidu minu arust ka Krul parim neist kolmest, aga see hooaeg oli tal ebastabiilsem ja ma arvan, et hetke valik on seni suurepäraselt hakkama saaanud. Aga jah Holland siis viimane lootus, et me näeme uut maaimameistrit. Kes oleks enne mm. arvanud, et Holland nii võimas on? Salamisi küll lootsin, aga jah pigem ei uskunud oma lemmiku edusse. Ülejäänud kolm tiimi ei meeldi kohe üldse seega mina loodan, et tuleb uus maailmameister.

        Muidugi nüüd oleks äge üks nendest, Brasiilia - Argentiina või siis Holland - Saksa finaal. Klassikalised duellid, nii jalgpallimõistest kui ka üldiselt ajaloost.

        Kommentaar


          #79
          Brasiilia vs Argentiina oleks unelmate finaal, ning kindlasti paljude poolt enne turniiri ennustatud. Kuidas saab Brasiilia hakkama ilma Thiago Silva ja Neymarita? Dantel ja Bernardil/Ramiresel/Willianil peaks piisavalt kvaliteeti olema, kuid kapteni ja parima mängija puudumine võib psühholoogiliselt muret tekitav olla. Luiz ja Oscar peavad ennast liidritena tõestama.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            Kloun? fuck yuuuu, lõpus nägid seda tõrjet? muidu minu arust ka Krul parim neist kolmest, aga see hooaeg oli tal ebastabiilsem ja ma arvan, et hetke valik on seni suurepäraselt hakkama saaanud. Aga jah Holland siis viimane lootus, et me näeme uut maaimameistrit. Kes oleks enne mm. arvanud, et Holland nii võimas on? Salamisi küll lootsin, aga jah pigem ei uskunud oma lemmiku edusse. Ülejäänud kolm tiimi ei meeldi kohe üldse seega mina loodan, et tuleb uus maailmameister.

            Muidugi nüüd oleks äge üks nendest, Brasiilia - Argentiina või siis Holland - Saksa finaal. Klassikalised duellid, nii jalgpallimõistest kui ka üldiselt ajaloost.

            Mänguliselt on Holland päris hea aga samuti hiilgab praegune koondis ülbusega. Bergkampi aegne holland oli väga positiivne, aga ei maksaks retro pealt ka neid niisama toetada. Brasiilia vs Argentiina finaal.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              LVG on idioot. Selle asemel et ühte vahetust varus hoida penaltite jaoks võiks ju Krul selle teise klouni asemel algkoosseisus olla. Ei usu et ta kehvem oleks.
              Vaevalt, et nüüd oodati, et pennude peale asi läheb. Panused pandi ikka sellele, et lõpetatakse asi normaalajal ära. Krul on lihtsalt parem penaltitõrjuja, aga ju siis on Cillessen mängulistes olukordades paremast küljest näidanud.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                LVG on idioot. Selle asemel et ühte vahetust varus hoida penaltite jaoks võiks ju Krul selle teise klouni asemel algkoosseisus olla. Ei usu et ta kehvem oleks.
                Selle postitusega oled küll u kolm nädalat hiljaks jäänud. Ehk ütled, millal üldse mõni (võitev) meeskond turniiri käigus algkoosseisu väravavahti on vahetanud (vigastused ja alagrupi viimane mitte midagi otsustav mäng ei loe)??

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                  Vaevalt, et nüüd oodati, et pennude peale asi läheb. Panused pandi ikka sellele, et lõpetatakse asi normaalajal ära. Krul on lihtsalt parem penaltitõrjuja, aga ju siis on Cillessen mängulistes olukordades paremast küljest näidanud.
                  Pole see Cillessen midagi paremini näidanud lihtsalt Van Gaali lemmik laps. Mehhiko vastu pudistas küll paar korda.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas staykool Vaata postitust
                    Bergkampi aegne holland oli väga positiivne, aga ei maksaks retro pealt ka neid niisama toetada.
                    Pigem ei maksaks niisama laiata, igaüks toetab nagu heaks arvab. Mõni näiteks ei vaheta lemmikut iga hooaja või siis iga turniiri tagant vastavalt sellele, kes parajasti ilusamat vutti mängib. Selle kohta oli mingi ingliskeelne sõna ka vist tegelikult olemas, praegu näed vana pea ei mäleta...

                    Costa Ricale oli muidugi selles mõttes jube vahva kaasa elada, et jalgpalliromantika ja värki, aga tõepoolest nagu juba midfielder Hollandi teemas mainis, siis meeskond, kes 2x120 minutit ajab niimoodi läbi, et paneb mõlemas mängus ainult ühe löögi raami, ei ole ehk siiski päris MM-poolfinaali materjal.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas moya Vaata postitust
                      Selle postitusega oled küll u kolm nädalat hiljaks jäänud. Ehk ütled, millal üldse mõni (võitev) meeskond turniiri käigus algkoosseisu väravavahti on vahetanud (vigastused ja alagrupi viimane mitte midagi otsustav mäng ei loe)??
                      Noh ma pigem mõtlesingi, et minu meelest võiks Krul üldse esikinnas olla. Mitte see LVG lemmikblond. Ehk siis eriti täpselt väljendudes - võinuks esikindana turniiri alustada ka.
                      Seda ma aru ei saa, miks peatreenerist hakkatakse kohe geeniust tegema, kui ta oma esiväravavahti penaltites nii vähe usaldab, et see välja vahetada on vaja seeria jaoks. See ka muide esmakordne juhtum mmi ajaloos. Ja Soome tvs öeldi et see Cillesen on karjääri jooksul seisnud vastamisi 16 penaltiga ja pole neist ühtegi ära võtnud

                      Kommentaar


                        #86
                        Oled loll või püüad välja paista nii? Pole midagi palli mängimisest rääkinud, sellepärast rääkisingi, et see reeglite järgi puhas kollase koht.
                        1. Vigade määramisel ei loe palli mängimine või mitte mängimine juba ammu.
                        2. Kui sa nüüd tõesti arvad, et mees mõtles "Oh ma lähen murran neymari selja pooleks", siis sul peab ikka väga kõva fantaasia olema. Pall tuleb õhust , vana jookseb palli peale ka nii, et vahib ülesse , aga pall maandub varem ja jääb hiljaks.
                        Punast kujutatakse siin ette kuna Neymar läks katki, oleks Neymar terveks jäänud ei oskaks enamus siit olukorrast kollastki tahta.
                        Küll poiss klubihooajaks Sul terveks saab.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Mõni näiteks ei vaheta lemmikut iga hooaja või siis iga turniiri tagant vastavalt sellele, kes parajasti ilusamat vutti mängib. Selle kohta oli mingi ingliskeelne sõna ka vist tegelikult olemas, praegu näed vana pea ei mäleta...
                          OT: Ei maksa laiata tõesti, ma ei näe, et keegi peaks nui neljaks endise lemmiku poolt olema, kui selle endise lemmikuga miskit reaalset elulist seost ei ole ning seal pallivad antud hetkel ebardlased. Omast käest võin tuua klubilise näitena, et 2007. aastal Bremenis elades käisin kohaliku tiimi mängudel ning vägagi sümpaatne oli Klose-Frings-Schulz-Diego-Mertesacker-Naldo jne kooslus. Jah, mängisid ilusasti ja hästi ka. Tänane (eilne) Werderi tiim oma Makiadide-Elijate-Ekicide-Yildirimide(-Sokratistega) ei suuda ilmselgelt midagi võrdväärset pakkuda ning raske on seda meeskonda tõsiselt fännata. Tõsi, eks tulemustel hoian siiski silma peal. Ja ma ei näe, et ma seepärast oleksin kuidagi kehvem mees kui tsiteeritud härra foorumi moraalipolitseinik. Ei maksa laiata.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas skint Vaata postitust
                            OT: Ei maksa laiata tõesti, ma ei näe, et keegi peaks nui neljaks endise lemmiku poolt olema, kui selle endise lemmikuga miskit reaalset elulist seost ei ole ning seal pallivad antud hetkel ebardlased.
                            Eriti hinge läks... Sulle oma, mulle oma, see oli jutu mõte. Tee nagu meeldib.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Pigem ei maksaks niisama laiata, igaüks toetab nagu heaks arvab. Mõni näiteks ei vaheta lemmikut iga hooaja või siis iga turniiri tagant vastavalt sellele, kes parajasti ilusamat vutti mängib. Selle kohta oli mingi ingliskeelne sõna ka vist tegelikult olemas, praegu näed vana pea ei mäleta...
                              Eestlase ja eesti koondise fännina valmistan sulle pettumuse ja tunnistan et olen meie omasid kogu aeg fännanud. Ja kuna eestil seni suurturniiridele asja pole hoian pöialt tõesti sellele kes ilusamat vutti mängib või muul põhjusel sümpaatne on. Gloorihunterlus on mingi inglise liiga teema - kui sünnid Leicesteris toetad elu lõpuni Leicesteri. Kahjuks Vääna-Jõesuul ühtegi head tiimi ei ole. Saad ikka aru mida ma öelda tahan? Üldiselt eestlasel pole ühtegi seost mingi x meeskonnaga mida väidetakse "15 aastat fännanud" olevat. See on rohkem nagu mingi eputamise asi, veits tõusiklik pettekujulm et sul on mingi seos nt Cardiffiga. Eesti koondise või mõne klubi toetamine on teine asi, aga täitsa siiralt usun et enamus eesti jalkahuvilistel on olemas oma väljakujunenud sümpaatiad keda turniiridel toetatakse aga samas võib neid sõltuvalt mängupildist tulla juurde või ka muutuda. Nt Brasiilia on sellel turniiril väga sümpaatne oma tahtejõuga olnud ja toetan seepärast neid. Gloorihanterlusega pole sellel mingit pistmist.

                              Kommentaar


                                #90
                                Lolololololololololololo
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X