320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2014 finaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kuskilt kõrva jäänud, et James valiti kellegi poolt alagrupiturniiri parimaks mängijaks. Minu teada vähemalt varasemalt on parima mängija, noormängija ja väravavahi valimine pärast poolfinaale korraldatud.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas sepakas Vaata postitust
      Neur? Kõige stabiilsem esitus..


      Müller saagu parimaks.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #18
        Kas kellegil on tutvusi või mingit ideed kus ma võiksin saada endale finaaliks Argentiina lipu? Olen uurinud juba kesklinna Argentiina restoranist, neil ei ole laenata, samuti saatkonda meil ei eksisteeri.
        Igasugune abi oleks päris armas.
        Olen nõus ka natukene laenutuse eest välja käima eurosi.

        Cheers!

        Kommentaar


          #19
          Ma ei saa nüüd päris täpselt aru mis värk selle Mascherano aanusega on Rebestas seda v?

          http://www.marca.com/2014/07/10/en/f...405012770.html
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            #20
            The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


            Üks osapool on igatahes hoos.

            Kommentaar


              #21
              Rizzoli siis vilistamas.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Elliet Vaata postitust
                Kas kellegil on tutvusi või mingit ideed kus ma võiksin saada endale finaaliks Argentiina lipu? Olen uurinud juba kesklinna Argentiina restoranist, neil ei ole laenata, samuti saatkonda meil ei eksisteeri.
                Igasugune abi oleks päris armas.
                Olen nõus ka natukene laenutuse eest välja käima eurosi.

                Cheers!
                Otsi mõni õmbleja ja paar tükki õiget värvi riiet.

                Kommentaar


                  #23
                  Argentiina peatreener Alejandro Sabella paneb peale pühapäevast finaali ameti maha. Peamine kandidaat tema asendajaks on Gerardo Tata Martino.
                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    #24
                    Kui Saksamaa võidab, siis ma olen teinud triobeti antud kahest eurist 162 euri selle mmi ja santosega.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kui Saksamaa võidab, siis ma olen teinud triobeti antud kahest eurist 162 euri selle mmi ja santosega.
                      All in Saksamaa?

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kui Saksamaa võidab, siis ma olen teinud triobeti antud kahest eurist 162 euri selle mmi ja santosega.
                        Kui saladus ei ole, siis võiksid listi panna, millele panustasid. Täitsa huvitav oleks vaadata seda kasvu. Endal MM + Eesti klubie eurokad +250€ puhast, aga alustasin 35-ga.

                        Kommentaar


                          #27
                          Parima mängija valimine võiks ikka toimuda pärast finaali. Ikkagist kõige tähtsam mäng ja kui seal hästi mängid, siis see muidu arvesse ei läheks. Mäletatavasti valiti 2006 aastal parimaks Zidane, kuid finaalis peaga löömise eest poleks teda parimaks valitud. Las olla kõik mängud tehtud, siis vaatame kes oli parim. Nii meeskonniti kui üksi.
                          http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Stok
                            Mul on halb uudis kõikidele latiinofännidele. Maksimarketi õlleleti põhjal ennustan, et Saksamaa võidab Argentiinat 7-0, Holland Brasiiliat 2-0.

                            /Alkohoolik Paul/
                            sitt pood.

                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Kui saladus ei ole, siis võiksid listi panna, millele panustasid. Täitsa huvitav oleks vaadata seda kasvu. Endal MM + Eesti klubie eurokad +250€ puhast, aga alustasin 35-ga.
                              1. 2 eurot ja 19.06.2014 19:00 Colombia - Côte d'Ivoire (1X2) 1 2 - 1 2.04 Won
                              2. 4.08 eurot ja 22.06.2014 22:00 Korea Republic - Algeria (1X2) 2 2 - 4 3.08 Won
                              3. 11,27 eurot ja 23.06.2014 23:00 Croatia - Mexico (1X2) 2 1 - 3 2.71 Won

                              Seejärel tegin kolm kümneeurost panust.
                              24.06.2014 23:00 Greece - Côte d'Ivoire (1X2) 2 2 - 1 2.05 Lost
                              24.06.2014 19:00 Italy - Uruguay (1X2) 2 0 - 1 2.78 Won
                              24.06.2014 23:00 Japan - Colombia (1X2) 2 1 - 4 2.10 Won

                              Seejärel oli raha 49 koma midagi. Panin veel 10 euri mängu, mille kaotasin ja siis tahtsin raha välja võtta. Triobet hakkas nõudma kommunaalarveid ja trateabmida ning ülekanne katkestati.

                              Seejärel panin 1,8 koefiga mängu, et Santos kaotab vähemalt viie väravaga.
                              10.07.2014 20:00 Tromsø - Tartu FC Santos H(0 - 4) 1 6 - 1 1.80 Won

                              Võidusummaks oli 70,20

                              Ja nüüd on siis:

                              13.07.2014 22:00 Germany - Argentina (1X2) 1 - 2.30 Pending
                              Bets
                              System Bets Total Odds Your Bet # Bets Total Bet Total Winnings*
                              Singles 2.30 70.54 € 1x 70.54 €
                              162.24 €

                              Kommentaar


                                #30
                                Kui Saksamaa peaks finaalis võitma, kas siis tehakse Juventust ja lüüakse endale rinda üks lisatärn või loetakse seda ausalt nende esimeseks tärniks. Teadupärast pole Saksamaa kui selline varem kunagi tiitlit võitnud , need võidud noppis Lääne-Saksamaa. Nii Lääne kui Ida Saksamaa pidid mõlemad eraldi MMile kvalifitseeruma, seega päris silmakirjalik oleks neid "Saksamaa" võitudeks lugeda. Samahästi võiks Läti ennast kõikide NSVL riikide saavutustega üle ehtida...
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X