320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV- kommentaatorid

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Suur probleem on ka selles, et ETV kommentaatorite puhul puudub täielikult selline vajalik omadus nagu teravmeelsus. Mehed, kus on eluterve mõnitamine?
    Mul on liiv ja sul on savi.

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

      brasiilia vs saksamaa.....mees lõi palli napilt väravast mööda(ei mäleta selle sakslase nime kes löi).kommentaator pani hästi..."oli võimalus ka pall väravast mööda lüüa"...(algul oli vaikus ja pärast tuli vaikus)

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

        Kõige normaalsemad on Jurtsenko ja Luik. Kui lüüakse värav, siis on nad kõige emotsionaalsemad mitte nagu Rääk ja Osila, et mis värav oli vä, oi ma ei pannudki tähele! LAV ja Paraguai mängus oli ju, et Rääk ajas seal oma lolli mula ja ei pannud tähele, kui mingi LAV sai kollase ja siis enam-vähem tunni aja pärast avastas, et tollel on kollane kaart!!!

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

          rääk ei kannata ültse kriitikat.
          coqito ergo sum.

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

            milline rääk on?...kas see vanem või see ilus poiss ?

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

              Algselt tegi selle postituse pelaja


              milline rääk on?...kas see vanem või see ilus poiss ?
              Vana ja ilus mees...midagi Eesti Charlton Hestoni taolist :P
              Mul on liiv ja sul on savi.

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

                Iga kord kui ma telekast Ronaldinho't näed ütlen Kaljuveere lemmiklause, mida ta iga kord kui Ronaldinhot näeb, telekas ette kannab. "Ronaldinho on mängumees keda on võrreldud nii Carrincha kui Pelega"
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

                  Eesti poisid peaksid õppust võtma oma Soome kolleegidelt, kes kommenteerivad mängu stiilis "kohe tuleb värav" . Eesti poisid on kahjuks enne mängu iga mängija, treeneri kohta välja otsinud võimalikult palju "kollast" infot, mida nad kohe peavad oma paberitelt ette vuristama, nagu me seda tahaksime kuulata, mitte mängu vaadata.
                  Parim kommentaator ETV'sse veel tuleb (loodetavasti ).
                  Parim saatekülaline oli J. Kivisild.

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

                    Algselt tegi selle postituse Maarek


                    Iga kord kui ma telekast Ronaldinho't näed ütlen Kaljuveere lemmiklause, mida ta iga kord kui Ronaldinhot näeb, telekas ette kannab. "Ronaldinho on mängumees keda on võrreldud nii Carrincha kui Pelega"
                    Maarek, no ma arvasin, et ma olen ainuke, kes seda tähele pani :P Kaljuveeri lemmikväljendite hulka kuulub veel "Käib kohtumise 39. mänguminut". Mis saatekülalistesse puutub, siis Kivisild on tõesti hea, kuid samuti on väga nauditavad Aiver Pohlaku kommentaarid, mees kohe oskab midagi teravat, kuid asjalikku sekka öelda, Mart Poom on samas aga jalgpalluritest vaieldamatu number üks, Inglise liiga kohapealt oskad mees ikka päris korralikult kommenteerida

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

                      EPL: ETV ei lubanud Savisaarel jalgpalli kommenteerida (link)

                      Keskerakonna juht ja Tallinna linnapea Edgar Savisaar ei pääsenud püüdlustest hoolimata osalema ETV suve spordisündmuse, jalgpalli MMi finaali stuudiokommentaaris.

                      ETV sporditoimetus sai enne Saksamaa-Brasiilia põnevusmängu telefonikõne, mis pakkus Savisaart vutistuudiosse, kirjutab Eesti Ekspress.

                      "Helistasin paar nädalat tagasi omaenese tarkusest ETV sporditoimetuse juhile Marko Kaljuveerile, et küsida, kas ta on huvitatud. Kaljuveer keeldus järsult," ütles linnakantselei meediaosakonna juhataja Allan Alaküla, kelle sõnul konkreetsest mängust juttu polnud. "Savisaare enesega pole ma sel teemal ei enne ega pärast kõnelnud."

                      Finaalmängu kommenteerisid eetris siiski asjatundjad Marko Kaljuveer ja jalgpalliajakirjanik Margus Luik.

                      Kaljuveer ei soovinud teemat kommenteerida.

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

                        Tra, see propaganda hakkab siibrisse viskama! Aga mis parata, valimised tulekul ju- ega ilma asjata ei valmi kõik teed meil siin Tallinnas 1-ks oktoobriks
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

                          Mul jäi MMst meelde see, kui kodanik Kaljuveer Saksa mängu ajal tuletas spordisõpradele vähemalt 5 korda meelde, et Ballack mängis Leverkusenis ja siirdus Bayernisse ja et tema number särgil MMi ajal on endiselt 13....Tundub, et neil on iga meeskonna mänguks paber ees, kust siis enamus asju uuesti ja uuesti ette loetakse. Rääkida tuleks rohkem mängust enesest, see nagu ju põhiline...Ja tegelikult ei huvita mind üldse, mitmendal minutil keegi palli väravast mööda lõi...See jäägu puhtalt statistikute mitte meite,spordisõprade, pärusmaaks.

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

                            Tahan kriitika vahele paar positiivset sõna ka poetada, sest eilne ülekanne Kuressaarest oli Eesti tingimustes täiesti OK. Pildi kvaliteet ning heli oli täiesti tasemel, tõestuseks see, et JH fännihordu jorin täitis minu kõrvad lauluga. Muidugi eriti lahe oli kuulda seda, kui mingi väike poisi hääl ka juurde laulis: "Võitle, Eesti, võitle!".

                            Muidugi Osila ja Lehiste nüüd küll aplausi ei saa, esimene ei tea ikkagi jalgpallist peale statistika suurt midagi ning Lehiste rääkis liiga palju pilti ning jäi ka kohati hiljaks (nt. pilt Arno Pijpersil: "Siin näete siis Indrek Zelinskit, kes jäi äsja suluseisu":P ). Ei saa aru, miks Kaljuveer enam Eesti mänge kommenteerida ei viitsi? Või on äkki tööjaotus: Venemaa: Jurtshenko, Aserid: Osila, Gruusia: Kaljuveer, Rääk, Savisaar???

                            Muide, ETV on vist sellest kellaprobleemist üle saanud, igatahes ka eile jooksis mänguaeg ilusti ekraani ülaservas.

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

                              Algselt tegi selle postituse Juks


                              Tahan kriitika vahele paar positiivset sõna ka poetada, sest eilne ülekanne Kuressaarest oli Eesti tingimustes täiesti OK. Pildi kvaliteet ning heli oli täiesti tasemel, tõestuseks see, et JH fännihordu jorin täitis minu kõrvad lauluga.
                              no ise ikka pildiga päris rahule ei jäänud, polnud just eriti haruldane mõni kaader, kust pall oli juba aaammu läbi läinud ning kaamersilm ei tea keda näitas, ju vist kaameramees piilus teise silmaga Saarepiigasid?:P

                              aga jah parem ikka see kui mitte midagi

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

                                Algselt tegi selle postituse Juks


                                Ei saa aru, miks Kaljuveer enam Eesti mänge kommenteerida ei viitsi? Või on äkki tööjaotus: Venemaa: Jurtshenko, Aserid: Osila, Gruusia: Kaljuveer, Rääk, Savisaar???
                                Kaljuveer oli eile Kuressaares mängul kohal.
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X