320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

    Algselt tegi selle postituse Alo

    Ise ka kuni lõpuni Iiri poolt olin, kuid olgem ausad - meeskond, kes 7st penaltist suudab realiseerida vaid 3, pole väärt MM'i veerandfinaali jõudma.
    Sellega pole ma päris nõus, penaltide löömine on ikka paras loterii, õnnevärk noh. Selles suhtes on eriti kahju muidugi M.Hollandist, kuid ega Valeronil ka just eriti palju õnne ei olnud Kokkuvõtteks, ennem võiks öelda nii, et iirlased polnud VF-i kohta väärt seetõttu, et nad ei suutnud mängu enda kasuks pöörata juba normaal- või lisaajal(võimalusi selleks oli piisavalt )
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

      Algselt tegi selle postituse Fazz


      Tõenäosuse puhul polegi vaja midagi ennustada, piisab, kui vaatad kihlveokoefitsente.
      No neid ma nüüd küll eriti ei vaataks.
      Eile selgus siis, et see kõige traditsioonilisem Ladina-Ameerika palliveeretamine, mille tüüpilisemad esindajad sel olid Uruguai, Mehhiko, ka Argentiina mingil määral, on sellel MM-il out. USA kiire avavärav dikteeris mängu käiku ja mehhiklased ei suutnud oma tavapärast stiili sugugi muuta.
      Brasiilia oli pettumus ses mõttes, et Belgia mängis nendega täiesti võrdselt. Kui ainult see värav... Arvan, et Inglismaal ei ole brasside vastu midagi karta - kui vaid kaitseformatsiooni suudetakse kindlana hoida. Väravavõimalusi peaks igal juhul tekkima, seda on brasside senised esitused näidanud. Ainult ära tuleb nad kasutada sama efektiivselt, kui Taani vastu. Räägitakse Oweni vigastusest, aga loodetavasti on see vaid vastase uinutamiseks. Ootaks väga poolfinaali Inglismaa-Senegal!
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

        Kui Inglismaa Brasiiliat võidab on ta maailmameister.
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

          hetkel täiesti võimalikuna tunduv inglismaa-türgi poolfinaal oleks üsna karm matsh. on ju klubitasemel kahe riigi vahel üsna palju paksu verd tekitatud. samuti läksid 2 riigi jalgpalliliidud omavahel tülli kui eelseisva em-i valikturniiri mängugraafikut koostati. türgi ametnikud nimetasid inglasi (mitte küll sõna-sõnalt) s***peadeks ja teatasid, et türgi jalgpall on palju kõvemal tasemel kui inglise oma. seega oleks asi üsna verine.

          P.S. USA tegi Mehhikole ära vaid ühe taktikalise lükkega. keskväljal pandi üks mees (nr.4 mastroeni) blancot katma ja elimineerisid mehhiko ründetegevuse üsna edukalt. ahjaa, samuti oli reyna pandud mängima paremkaitset. kuna mm valikturniiril on mehhiko ja usa ühes grupis, siis peaksid nad teineteist üsna hästi tundma. seega võib kokkuvõttes öelda, et mängu võitja oli tegelikult taktikaliselt õige valiku teinud usa treener bruce arena.

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

            Tänase mängu järel lendab siis koju järjekordne ex-maailmameister. Siinjuures hakkasin mõtlema, et täiesti reaalne on finaal Inglismaa - Saksamaa. Oi seda maiust . Muidugi, brassid on praegu favoriidid, aga ausalt öeldes pole ma 1996 EM-ist neil ligilähedaseltki nii head meeskonda näinud.

            Türgi võit Jaapani üle oli minu jaoks küll üllatus, ei uskunud, et Jaapan võib neile kaotada. Senegali vastu ei saa nad sellegipoolest.

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

              Jah nüüd siis ka italianod väljas ja Hiddinkist saab nüüd vist L- Korea sangar tegelt ta juba oli sangar nii et saab vist isegi mingiks jumalaks seal kaugel maal nii et Buddha hoia alt ... tegelt Buddhasi seal pole aga ikkagi ..... usun et nüüd ka Türgi ainsana 4 parema hulgas kindlasti sest Senegali hoog peab ka lõpuks raugema .. samuti ka Korea hoog aga eks näis ... mina kaldun arvama hetkel finaali Bra-Ger/Esp a eks näis.

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

                Itaalia ka koduteel... olukord on ikka päris kontrolli alt väljumas. Et siis finaalis

                Senegal - USA?
                või
                Türgi - Korea?

                ))))))))))))))

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

                  Küll oli kahju Totti'st Nii see elus on - "what goes around comes around"

                  Ja kui vaadata Korea mängu, siis kas see oleks nüüd mingi superüllatus, kui nad siit veel kaugele edasi lähevad?
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

                    Kuradi Itaalia! Minu kindel lemmik oskab kaodata sellisele vastasele nagu on seda Korea. See on ennekuulmatu. Itaalia kaitse mis peaks olema kõige parem MMil osalevate meeskondade seast ei näidanud seda turniiri jooksul välja. Tihti jäid mehed katmata või ei püsitud vastastega samas tempos. Viimases mängus näitas klassi ainult Buffon, kes hoidis Itaaliat niigi kaua konkurentsis. Kaitseliini oli ikka hale vaadata küll, põhitegevusega ei saadud hakkama.

                    Mis siis ikka... Minu lemmikud on selleks turniiriks väljas Itaalia, Argentiina ja Portugal , enam pole kellele südamest pöialt hoiaks.

                    ... KAHJU...
                    JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

                      jah Itaaliast on tõesti kahju Korealaste värav pani neile ikka paraja põntsu ja Totti lahkumine punasega tegi jõudude vahekorra nii moraalselt kui ka füüsiliselt ebavõrdseks - siit ka tulemus. Totti teine kollane oli antud asjatult, rikkus mängu ilu ära!

                      Mina aga olen endiselt Saksamaa poolt. Kui tuleks !Saksamaa - Inglismaa finaal see oleks alles tõeline maiuspala!

                      Mis puudutab USAkate edu, siis ütleksm et nad ei vääri nii head tulemust vaadates riigisisest suhtumist jalgpalli, kus kõigil on sügavalt pohhui ning normaalolukorras ei ole võimalik üldse telekast hooaja mänge näha
                      Why do gorillas have big nostrils?
                      Because they have big fingers!

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

                        Ma olin Itaalia poolt eile ja mul oli tõesti kahju kui L-Korea lisaajal võitis ja Totti punase sai, aga see punane (ehk teine kollane) oli minu arust õigustatud, sest Totti juba üsna ammu väga kergelt kukub ja lõpuks pidi see talle kätte maksma. Mäletan juba EM2000 kui ta Hollandi vastu nii kukkus, et vastane sai kollase ilma teda puutumata. Seetõttu (kuigi Totti mängijana mulle meeldib, välja arvatud tema head sukeldumisoskused) oli ärasaatmine õigustatud, vähemalt minu arust.
                        ¡No Pasarán!

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

                          Ex Itaalia ole ikka ise rohkem süüdi selles kaotuses. Keskenduti rohkem kaitsemängule, mis ei pidanud ja kui tulid paar väga head olukorda, siis ei suudetud neid realiseerida. Kohtunikku ka nagu eriti süüdistada ei saa. Päris tühjast Totti ei kukkunud küll aga pani kõvasti juurde ka. Korea mängis innustunult, eriti teist poolaega ja lisaaega. Miski pärast ei lähe eurooplastel seal eriti hästi

                          Loodame, et Saksamaa ei lase end üllatada

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

                            Heidaks siis väikese pilgu eelseisvatele veerandfinaalidele.

                            Inglismaa - Brasiilia. Kõige põnevam mäng. Võimatu ennustada. Tähtis on Inglismaa kaitsemäng vs "kolm R-i". Tähtis on ka, kuidas inglased avanevad võimalused ära suudavad kasutuda. Ootan üsna avatud, ründavat jalgpalli mõlemalt poolt.
                            Võimalikke võtmemängijaid: Inglismaal Mills, Ferdinand, Beckham, Owen; Brasiilial kolm R-i, Marcos.

                            Saksamaa - USA. Sakslased saavad ilmselt välja panna tugevama meeskonna, kui viimati Paraguai vastu. Väga otsustav on see, kumb meeskond lööb esimese värava? Nii või teisiti, selle värava lööja jääb lootma põhiliselt kaitsemängule. Ameeriklased on kiired, sakslaste mänguklass aga kahtlemata kõrgem. Ei usu enam üllatust.
                            Võimalikke võtmemängijaid: Saksamaal poolkaitse tervikuna, Klose; USA-l Friedel, O'Brien, Donovan.

                            Senegal - Türgi. Kes oleks veel paar nädalat tagsi uskunud, et need kaks MM-i veerandfinaalis kokkus aavad. Vapustav. Arvan, et Senegal on aktiivsem. Nende rünnakukolmik Boupa Diop, Diouf, Camara näitab ilusat mängu. Kuid Türgi on tugev meeskond, kindla kaitse ja ühe turniiri parima väravavahiga. Jällegi too close to call.
                            Võimalikke võtmemängijad: Senegalil Cisse, Diouf, Camara; Türgil Hasan Sas, Bastürk.

                            Hispaania - Lõuna-Korea. Korealaste võit Itaalia üle jättis veidra tunde. Selliseid asju lihtsalt ei juhtu MM-idel! Itaalia mängis ometi nii nagu alati play-offides ja varem on sellest enamasti piisanud. Korea veel ühte võitu ei suuda mina küll uskuda. Hispaanial on piisavalt aega, et oma read koondada. Diego Tristani mängukõlbulikkus on väga oluline, sest muidu pole Raul'il ja Morientesel õieti alternatiivi.
                            Võimalikke võtmemängijaid: Hispaanial Valeron, Raul, Tristan; Koreal kaitseliin tervikuna, Seol, Ahn.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

                              Algselt tegi selle postituse erx777

                              Kohtunikku ka nagu eriti süüdistada ei saa. Päris tühjast Totti ei kukkunud küll aga pani kõvasti juurde ka.
                              Kui tühjast ei kukkunud siis oleks pidanud ju penalti andma. Fcking kohtunik ma ütlen - mingi järjekordne oskamatu pigi

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

                                Mina arvan, et see oli lihtsalt mänguolukord ja kohtunik oleks pidanud lihtsalt mängul jätkuda lasta. Ma täpselt ei mäleta kas Totti hakkas seal kätega vehkima ja pennalt nõudma- võib-olla sai selle eest kaardi?
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X