320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.

    Rebu, räägi teistele ka, mis haigust sa põed.
    Jäänud on küll mulje, et ühtegi normaalset lauset sinu suust ei tule.
    Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

      Mnjah, minu jaoks on see MM läbi, ainuke mida veel vaadata võiks, oleks Saksamaa - Brasiilia finaal! Kõik meeskonnad, keda mina lootsin võitjana näha, on nüüd audis - Inglismaa, Itaalia, Iirimaa, Hispaania, Portugal, rääkimata veel Hollandist...Need on meeskonnad, mida ma veel kannataks näha Maailmameistrina, ka Brasiilia teeniks selle ilmselt ära, ent minu lemmikud nad pole kunagi olnud. Eneselegi üllatusena on minu poolehoid järjest enam ja enam langemas Saksamaale, mida ma poleks ealeski uskunud, ent võib-olla on siinpuhul tegemist puhtEurooplasliku kadedusega, kes meist Europiididest ikka sooviks nähe ´unistuste finaali´ Lõuna - Korea ja Senegali vahel?! Mul on ka väljastpoolt Euroopat üks lemmik, nimelt Kamerun, kuid nemadki ei jõudnud kuigi kaugele...
      Kuna Saksamaa on teatavasti varemgi üllatajaid nokauteerinud, usun, et Finaalis siiski üks Euroopa meeskond on!

      Igatahes, Edu Sakslastele!
      Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

        Brasiilial läheb poolfinaalis raskeks!
        Türgit võitsid nad ju alagruppis väga raskelt!!(viimase minuti penalti)
        Fc Uuemõisa

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

          Nonii,kas veel keegi kahtleb, et kohtunikud teevad eelkõige poliitilisi otsuseid. Peale seda,kui ka hispaanlaste teist väravat ei loetud (ei saa absoluutselt aru, mis põhjusel, kas suluseis; kui pall on otsajoonel,ei saa ju pallist eespool olla), kaotasin täielikult huvi selle mängu vastu. Oli selge, et õnn on Hisp-le selja keeranud ja ka penalteid nad ei võida.
          Kusjuures fair play puhul poleks mul korealaste võidu vastu midagi, aga nad ju ei väärinud seda. Liiga palju ootamatusi,võib T20ga nõus olla, et pole eriti kellegi poolt olla enam.
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

            Lõuna-Koreal on tõesti palju õnne olnud. Hispaania vääris minugi meelest võitu, aga nii on korealased saatnud auti peaaegu kogu Lõuna-Euroopa ja finaalis võivad teha sama veel Türgiga.
            Selleks, et MM saaks siiski normaalse finaali, tahaks seal näha Brasiiliat ja Saksamaad. Aga et nii läheb, pole kaugeltki kindel. Türgi näiteks mängis täna pagana hästi...ja nende füüsiline vastupidavus oli muljetavaldav. Senegaallased olid ikka teisel poolajal jumala läbi omadega, aga türklased värsked nii värsked...
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

              Algselt tegi selle postituse mcnamara
              Selleks, et MM saaks siiski normaalse finaali, tahaks seal näha Brasiiliat ja Saksamaad. Aga et nii läheb, pole kaugeltki kindel. Türgi näiteks mängis täna pagana hästi...ja nende füüsiline vastupidavus oli muljetavaldav. Senegaallased olid ikka teisel poolajal jumala läbi omadega, aga türklased värsked nii värsked...
              Saksamaa - Türgi finaali puhul puhkeks Saksamaal arvatavasti kodusõda, sest võitjana saab lahkuda vaid üks, ning me kõik ju teame Türgi jalgpallifänne...
              Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

                Algselt tegi selle postituse T20s
                Saksamaa - Türgi finaali puhul puhkeks Saksamaal arvatavasti kodusõda, sest võitjana saab lahkuda vaid üks, ning me kõik ju teame Türgi jalgpallifänne...
                Jah sellest tuleks alles lahing! Olin mõne aasta eest Frankfurdis Türgi-Saksa mängu aegu...see, mis tookord seal toimus oli ikka meeletu. Kaklused tänavatel, türklased lippudega autodes ringi kihutamas...
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

                  hmmm see MM finaal turniir jääb küll kui üllatustena meelde..... Hispaania ja Rootsi ... minu lemmikud ... jah Rootsilt lootsin üllatust ja Hispaanialt kindlamatest kindlamat turniiri ... aga näe ei midagi. Brasiilia ja Saksamaa poolfinaali jõudmine oli veel oletatav no jaa mingil võimalusel ka Türgi aga Lõuna - Korea ... midagi ei ole öelda ... tahaks tõesti näha finaali Bra - Ger seest siis oleks midagi vaadata kui oleks Türgi ja Korea ... siis ma pigem mängiks ise jalgpalli ja laseks selle mängu linti et paari aasta pärast seda vaadata ... pöialt hoian ma nüüd vist kas Saksamaale või Brasiiliale isee ka veel ei tea ... ühesõnaga oleks ükskõik kes selle võidaks sest brassid oleks selle vist rohkem ära teeninud kuid sakslased võiksid ka 4. tiitli koju viia. igatahes üks euroopa maa on finaalis ... ma usun vähemalt ... kuid viimasel ajal on mu uskumised väga metsa läinud

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

                    a ühe asja unustasin .... seoses selle Esp-Kor mänguga ... ma meibi ei tea reegleid aga kas väravavaht võib joonelt lahkuda ehk sammu ette astuda enne lööki ja peale vilet või peale lööki??? eehk veidi loll küsimus aga äkki keegi teab???

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

                      peale lööki, aga sellist asja võetakse väga harva ära

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

                        njahhh minumeelest eile oleks võinud võtta kui kordust vaadata

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

                          Algselt tegi selle postituse gnat
                          a ühe asja unustasin .... seoses selle Esp-Kor mänguga ... ma meibi ei tea reegleid aga kas väravavaht võib joonelt lahkuda ehk sammu ette astuda enne lööki ja peale vilet või peale lööki??? eehk veidi loll küsimus aga äkki keegi teab???
                          See on nii tavaline, et seda ei oleks ükski kohtunik ära võtnud.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

                            Mööda joont võib vist vabalt ka enne vilet liikuda, ennevanasti ei tohtind vist üldse liigutada
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

                              See oli ainuke Saksamaa mäng kus ma olin sakslaste poolt!!!
                              L-Korea võit oleks finaali nii mõttetuks teinud ja mingit pinget poleks seda vaadata!!

                              Loodan et brasiilia ikka võidab türklasi!!
                              Fc Uuemõisa

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale 'Jalgpalli MM-i play-off kohtumised.'

                                minumeelest Korea-Türgi mäng MM parim oma väravate rohkuse ja paljude võimaluste poolest. Türgi ja Korea olid mõlemad suhteliselt suured üllatajad ja selles mängus ei olnud nagu kellegil pingeid, et peaks seisu hoidma vaid mängiti lahtiselt. Ja see Sükuri värav 11 sekundil oli päris mõnus apsakas Hwangi poolt MM-ide kiireim värav ja veel millises mängus. Nüüd ainult üks mäng lõpuni ja siis oota jälle 4 aastat

                                Kommentaar

                                Working...
                                X