320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U20 MM 2015 Uus-Meremaa

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  U20 MM 2015 Uus-Meremaa

  Turniir on täies hoos ja üks favoriit on mängust väljas, Argentiina on tõesti üllatavalt nigel olnud, kuigi mängudes võimaluste tekitamisega pole probleeme, teised kaks suurt Brasiilia ja Saksamaa on seni suurepäraselt hakkama, saanud samuti valmistab rõõmu oma lemmiku Portugali suurepärane algus. Võib vist öelda, et võit rändab kas Euroopasse või siis L-Ameerikasse, kus on ka hetkel Kolumbia ja Uruguay asiselt mängimas, Euroopas on kõik tiimid head, aga Saksamaa ja Portugal peaks siiski olema ainsad, kes võiks mõelda võidule. Aafrikat ei tasu unustada, seekord tundub sealt parim tiim olevat Ghana, korralike nimedega USA võib vist esimeste mängude põhjal juba vaikselt maha kanda.

  #2
  Esimesed 2 mängu võideti koguseisuga 6-1. Et alagrupis üks kaotus, mängus kus ühed kasutasid oma võimalused ära ning teised mitte samas kui mängiti võrdne võrdsega. Eks ole täislootusetu tõesti see värk USA'l. Seis võis ju 3-0 jääda aga ei olnud see midagi hullu mänguliselt.
  Alagrupist on tarvis edasi saada ning edasi minnakse juba mäng mängu haaval. Mitu korda on Hollandi meestekoondis alagrupis hullu pannud, et siis saada knockoudis igasugu Venemaa ja asjade käest suhkamisse.

  Ei usu reaalselt ka mina USA noortesse, aga maha kanda ühe kaotuse pärast nüüd küll ei tasu. Tähtsam turniiriosa on alles ees.

  Kommentaar


   #3
   Veerandfinaalid peetud. 4st mängust 3 vajasid penaltiseeriat.
   Brasiilia (3) 0 - 0 (1) Portugal
   Mali (4) 1 - 1 (3) Saksamaa
   USA (5) 0 - 0 (6) Serbia
   Usbekistan 0 - 1 Senegal

   Aafriklastel 2 tiimi poolfinaalides ning võimalik et tuleb ka Aafriklaste omavaheline finaal (kes oleks seda osanud oodata turniiri alguses või isegi peale alagrupi turniiri kust ei tuldud väga kindlalt edasi). Senegal sai veel eelmises voorus penaltidega jagu Ukrainast kes alagrupis ei lasknud endale lüüa ühtegi väravat. Sakslased üllatuslikult väljas ning Serbia ainuke Euroopa au ning uhkust üleval hoidmas. Brasiilia poistel võib toss aga juba vaikselt väljas olla kuna ka eelmises voorus Uruguai vastu vajasid nad penalte.

   Poolfinaalid 17.juunil ning finaal 20.juunil
   Brasiilia - Senegal
   Serbia - Mali

   Kommentaar


    #4
    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Aafriklastel 2 tiimi poolfinaalides ning võimalik et tuleb ka Aafriklaste omavaheline finaal (kes oleks seda osanud oodata turniiri alguses või isegi peale alagrupi turniiri kust ). Senegal sai veel eelmises voorus penaltidega jagu Ukrainast kes alagrupis ei lasknud endale lüüa ühtegi väravat. Sakslased üllatuslikult väljas ning Serbia ainuke Euroopa au ning uhkust üleval hoidmas.

    Poolfinaalid 17.juunil ning finaal 20.juunil
    Brasiilia - Senegal
    Serbia - Mali
    Eks endast 6-7 aastat vanemate meestega ongi raske mängida U20 poistel.

    Kommentaar


     #5
     Serbia võitis ära.
     Instagram

     Twitter

     Eesti Lokomotiv Moskva fännid

     telekavaataja.blogabet.com

     Kommentaar

     Working...
     X