320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Mina igatahes jään enda juurde, et mulle see uus formaat meeldib. Pole pelgalt loosiõnnel baseeruv, pole surmagruppe, mis olgugi, et on põnevad, on nad mingil määral ka ebaõiglased.

    Uus formaat annab väiksematele vutiriikidele samuti võimaluse play-offide melust osa saada ja ma julgen öelda, et surmagruppideta saab ka lõpuks tituleeritav meister olema õiglasem, niipalju kui see üldse selliste väljakukkumissüsteemide juures võimalik on.
    Et tuleb Argentiina 1990, alagrupist kolmandana edasi, täieliku mängutapuga. Siis läheb samamoodi finaalini välja, kuna playoffis saab pennaltega kaugele sõuda ja kaotab seal ainult tänu Brehme väravale?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Et tuleb Argentiina 1990, alagrupist kolmandana edasi, täieliku mängutapuga. Siis läheb samamoodi finaalini välja, kuna playoffis saab pennaltega kaugele sõuda ja kaotab seal ainult tänu Brehme väravale?
      mille poolest kreeka parem oli?
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Ja kas Cannumani toodud link ja viide Prantsusmaa üsna heale "loosiõnnele" pole siis loosiõnn?

        Kommentaar


          ma ei jõua seda ränti siin ära oodata, kui Wales peaks järgmiseks vastaseks Albaania või Põhja-Iiri saama

          Kommentaar


            Algselt postitas chac Vaata postitust
            mille poolest kreeka parem oli?
            Kui sa oled juba grupis pask, siis sa sinna ka jääd. Kreeka oli alakas nitsekas ja siis keeras mängu kinni. Ehk Kreeka poleks kolmandana edasi saanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust
              ma ei jõua seda ränti siin ära oodata, kui Wales peaks järgmiseks vastaseks Albaania või Põhja-Iiri saama
              Sul on vist mingi funktsionaalse lugemisoskuse peetus?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Sul on vist mingi funktsionaalse lugemisoskuse peetus?
                küllap vist

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Et tuleb Argentiina 1990, alagrupist kolmandana edasi, täieliku mängutapuga. Siis läheb samamoodi finaalini välja, kuna playoffis saab pennaltega kaugele sõuda ja kaotab seal ainult tänu Brehme väravale?
                  MM-idel kehtib sinu kiidetud süsteem, seega pole sul vaja Argentiina pärast muret tunda. :P
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    MM-idel kehtib sinu kiidetud süsteem, seega pole sul vaja Argentiina pärast muret tunda. :P
                    Ööh, jah. 1990, btw, kehtis MMl sama süsteem, mis praegu siin.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust
                      ma ei jõua seda ränti siin ära oodata, kui Wales peaks järgmiseks vastaseks Albaania või Põhja-Iiri saama
                      ja võitja läheb islandiga kokku
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ööh, jah. 1990, btw, kehtis MMl sama süsteem, mis praegu siin.
                        Õigus jah, tollal oli 24 meeskonnaga...

                        Kui ma õigesti mäletan, siis oli ka vist Holland see, kes kolmandana edasi pääses ja mis oleks olnud see turniir ilma mälestusväärse Völleri-Rijkaardi konfliktita kaheksandikfinaalis. See oli mu esimene MM, mida ma üldse täies mahus vaatasin ja see kaheksandikfinaal oli üldse kogu turniiri kõige kõvem mäng.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Rääkides loosiõnnest, siis võib Belgia E2na sattuda punti, kus kaheksandikus tuleb vastu Ungari ja veerandfinaalis Wales-Albaania (või näiteks Põhja-Iiri) võitja.

                          Kommentaar


                            wales-belgia kõlab igatahes huvitavamalt kui prantsusmaa-saksamaa... siin pole vist küsimustki.
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              wales-belgia kõlab igatahes huvitavamalt kui prantsusmaa-saksamaa...
                              Aplaus.

                              Mine ja postita nüüd end pirnideõunte teemasse.

                              Kommentaar


                                Pidin mälu värskendamiseks natuke googeldama ja nüüd meenub endalegi, et Holland jäi grupis kolmandaks LOOSI alusel. Kui õiglane oleks olnud see kui nad loosialusel poleks play-offi saanud kui väravatesuhe ja kõik teised parameetrid olid Iirimaaga, kes grupis lõpuks teiseks loositi, olnud!?
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X