320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tuleb uusi riike otsida? Teha valitute võistlus? Oeh. Ju jääb.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Ma ei tea, kas ma ei suuda end normaalselt väljendada või inimestel on raskusi lugemisega.

      Mure on ju selles, et Prantsusmaa pääses poolfinaali nii:
      võit vs Rumeenia
      võit vs Albaania, sealjuures Albaania tuli puhtalt 0:0 peale mängima
      viik vs Šveits nii, et mõlemad oli tulemusega rahul ja kumbki ei üritanud ja veeretati 0:0
      võit vs Iirimaa, kes oli täispask ja pääses edasi kolmandana kuna Itaalia sisuliselt lasi neil võita
      võit vs Island

      ja Sakamaa poolfinaali pääsu seeria oli
      võit vs Ukraina
      viik vs Poola
      võit vs Põhja-Iirimaa, kes oli sisuliselt napi kaotusega rahul ja kuna teises mängus ka midagi ei toimunud, siis veeretati rahus 1:0 võiduni
      võit vs Slovakkia, kes pääses grupist edasi tänu võidule Venemaa üle ja kes sisuliselt oli ikka täispask
      võit vs Itaalia

      Kust te selle välja loete, et me nende asemel suuri oleks tahtnud? Pigem on soov selles, et need meeskonnad võinuks saada poolfinaali nii, et olnuks vähegi tõsisemaid mänge veel (jah, Saksamaa mängis Itaaliaga ja see on oosom).
      Aga kes siis jõudis poolfinaali nii, et pidi suuri välja lükkama?
      Ja miks see üldse tähtis on, et peab "suuri" välja lülitama, kui need samad "suured" kukkusid ise "väiksemate" vastu välja? See tähendab ju, et "väiksemate" vastu ongi raskemad mängud? Ei?

      Lõpuks on ikkagi tähtis, et poolfinaalid ja finaal tuleb SUUR!
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Aga kes siis jõudis poolfinaali nii, et pidi suuri välja lükkama?
        Ja miks see üldse tähtis on, et peab "suuri" välja lülitama, kui need samad "suured" kukkusid ise "väiksemate" vastu välja? See tähendab ju, et "väiksemate" vastu ongi raskemad mängud? Ei?

        Lõpuks on ikkagi tähtis, et poolfinaalid ja finaal tuleb SUUR!
        Ei taha teada, mis veel siis lahti läheb kui Wales (üldse mitte päris jalkariik) peaks finaali jõudma (kes 16-meeskonna turniirile poleks kvalifitseerunud). Mingi Mõttetu Island lülitas Inglismaa (tõeline jalkariik) välja. Kusjuures Šveits (turniiri 8. paigutus), Austria (turniiri 5. paigutus) jne pole mingid tõelised jalkariigid. Kõige tipuks otsustas veel Holland (tõeline jalkariik) üldse turniiri vahele jätta.

        Kommentaar


          Ma ise tahaks täiega Wales võitu ja ilmselt elan poistele salaja kaasa, aga see on naljakas, kuidas te ei saa aru, mida eika ja kamraadid öelda tahavad.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ma ise tahaks täiega Wales võitu ja ilmselt elan poistele salaja kaasa, aga see on naljakas, kuidas te ei saa aru, mida eika ja kamraadid öelda tahavad.
            Et veerandfinaalides oleksid Saksamaa, Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa, Inglismaa, Holland, Portugal ja Belgia?
            www.playmaker.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas gd77 Vaata postitust
              Et veerandfinaalides oleksid Saksamaa, Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa, Inglismaa, Holland, Portugal ja Belgia?
              Tead, ma ei viitsi seletada. Proovi uuesti ja keskendunult kogu seda jauru läbi lugeda. Minu jaoks probleemi pole, mina seda seisukohta kaitsta ei viitsi.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Tead, ma ei viitsi seletada. Proovi uuesti ja keskendunult kogu seda jauru läbi lugeda. Minu jaoks probleemi pole, mina seda seisukohta kaitsta ei viitsi.
                Kumb oleks kõvem turniir - kas praegune EM või kui ette loetud 8 meeskonda omavahel ühes grupis kõik kõigiga läbi mängiksid?
                www.playmaker.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ma ise tahaks täiega Wales võitu ja ilmselt elan poistele salaja kaasa, aga see on naljakas, kuidas te ei saa aru, mida eika ja kamraadid öelda tahavad.
                  Kõik saavad väga hästi aru - neil eksisteerib peas enda paremusjärjestus, kus on kaks gruppi - suured jalkariigid ja mõttetud jalkariigid. See, et näiteks Šveits viimastel aastatel olnud euroopas tugev meeskond ja prantsusmaast FIFA rankingus eespool, ei lähe arvesse. Šveits kaotas 2014. MMil kaheksandikfinaalis argentiinale lisaajal 0-1. Aga ega jalgpallikaugele inimesele Šveitsi koondis ikka midagi ei ütle, Mingi mõttetu vastane, kellest üle jalutati.

                  Saksamaal vedas, et alagrupi loosimisel sai teisest kausist vastaseks Ukraina, kes turniiril täielikult läbi põles.. MMilt jäi Ukraina napilt välja inglismaa järel, (inglismaa 22 punni, ukr 21) play-off prantsusmaa vastu, kodus 2-0 võit, võõrsil 0-3. Aga jalgpallikaugele inimesele muidugi tundub - Ukraina, mis vastane see ka Saksamaale on.

                  Kommentaar


                    Ma ei taha, et suured oleksid kõik kaheksa seas. Ega ka seda, et neli oleks kõik suured. Ja ma ei hädalda seepärast, et Wales on poolfinaalis. Vaid selle pärast, et sisuliselt on kolm "suurt" jõudnud poolfinaali välja sisuliselt jalutades. Portugali ainus probleem on see, et nad on übersitad (aga alagrupp oli ka sitt ja siis oli loosiõnne) ja Saksamaa-Prantsusmaa on kahe peale saanud ühe tõsise ja ohustava vastase. Ehk minu soov on just pigem selline, et poolfinaali saaksid meeskonnad, kes on pidanud juba alagrupist saati karmilt omavahel kaklema. Ja kui mingi väiksem sealt edasi läheb, siis annab see draamat ainult juurde.

                    Ja funktsionaalse lugemisega või siis täiesti kesise väljendusoskusega on siin probleeme ikka kõvasti.

                    Kommentaar


                      Alustuseks võiks keegi ära defineerida, millised on siis need jalkariigid?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma ei taha, et suured oleksid kõik kaheksa seas. Ega ka seda, et neli oleks kõik suured. Ja ma ei hädalda seepärast, et Wales on poolfinaalis. Vaid selle pärast, et sisuliselt on kolm "suurt" jõudnud poolfinaali välja sisuliselt jalutades. Portugali ainus probleem on see, et nad on übersitad (aga alagrupp oli ka sitt ja siis oli loosiõnne) ja Saksamaa-Prantsusmaa on kahe peale saanud ühe tõsise ja ohustava vastase. Ehk minu soov on just pigem selline, et poolfinaali saaksid meeskonnad, kes on pidanud juba alagrupist saati karmilt omavahel kaklema. Ja kui mingi väiksem sealt edasi läheb, siis annab see draamat ainult juurde.

                        Ja funktsionaalse lugemisega või siis täiesti kesise väljendusoskusega on siin probleeme ikka kõvasti.
                        Probleem on sellest, et vähemalt mina mõtlen juba lahendusele ehk ma küll ei tea mis parem lahendus oleks.
                        Ja jään ikkagi selle juurde, et kuidas saab kellegi vastu mängimist nimetada "jalutuskäiguks", kui see "keegi" on välja lülitanud meeskonna, kelle vastu teoreetiliselt ei tohiks "jalutuskäiku" olla.
                        Ehk küsimus pole meeskondade tugevuses vaid puhtalt koondise nimes.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Ühesõnaga Poola, kes mängis Saksamaaga viiki, lõpetas alagrupi Sakslastega võrdsetel punktidel ja kaotas portugalile penaltitega on ikkagi perifeerse närvisüsteemi keskse mõtlemise jaoks mõttetu vastane? Kogu turniiri üks mustemaid hetki on, et islandi tõttu jäi nägemata prantsuse-inglise veerandfinaal? Tugev Ukraina koondis, kes napilt inglismaa ja prantsusmaa vastu MMilt eemale jäi on mõttetu vastane. MMi kaheksandikfinalist Šveits on täiesti tühi koht. Horvaatia madalat taset näitab, et nende MM lõppes alagrupis Brasiiliale ja Mehhikole kaotamistega. jne.. Funktsionaalne probleem tundub ikka kusagil mujal olevat, kui muidu jalgpallis sees olevad inimesed ennast järsku EMi koha pealt iluvõimlemise fännidest kehvemal tasemel väljendama kukuvad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Kutid küsimus ei ole selles, kes selle turniiri võidab. Küsimus on selles, et need suured, kes on praegu kuhugi jõudnud, pole raskeid vastaseid enda teel sisuliselt kohanud.
                            No aga need nn. suured, kes on välja langenud ei kvalifitseerugi vähemalt osaliselt enam suurte sekka. Näiteks Inglismaa, mis alusel teda üldse suureks pidada?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas uhuu Vaata postitust
                              Ühesõnaga Poola, kes mängis Saksamaaga viiki, lõpetas alagrupi Sakslastega võrdsetel punktidel ja kaotas portugalile penaltitega on ikkagi perifeerse närvisüsteemi keskse mõtlemise jaoks mõttetu vastane?
                              Kogu turniiri üks mustemaid hetki on, et islandi tõttu jäi nägemata prantsuse-inglise veerandfinaal?
                              Tugev Ukraina koondis, kes napilt inglismaa ja prantsusmaa vastu MMilt eemale jäi on mõttetu vastane.
                              MMi kaheksandikfinalist Šveits on täiesti tühi koht.
                              Horvaatia madalat taset näitab, et nende MM lõppes alagrupis Brasiiliale ja Mehhikole kaotamistega. jne.. Funktsionaalne probleem tundub ikka kusagil mujal olevat, kui muidu jalgpallis sees olevad inimesed ennast järsku EMi koha pealt iluvõimlemise fännide tasemel väljendama kukuvad.
                              Oeh. Ei.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Alustuseks võiks keegi ära defineerida, millised on siis need jalkariigid?
                                Maailmameistrid Hispaania, Inglismaa, Prantsusmaa, Itaalia, Saksamaa. Külalisesinejatena Argentina ja Brasiilia. Ühe koha võib kvalifikatsioonis välja jagada ülejäänud euroopa riikide vahel, eeldusel, et nad veerandfinaalist edasi ei saa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X