320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paneme siis päevale ilusa punkti



    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Algselt postitas Mustang Vaata postitust
      Mul ei ole küsimus nii väga selles, kui selles, et grupifaasi lõpufassis on teada kes kuhu paigutub ja siis ongi nii, et mõni meeskond vaatab, oota 3ndana on parem lõpetada kui teisena sest saab kuhugi tabeli teise poolde. Portugal oleks võinud ju ka grupi võita kui oleks Ungarit võidetud kui mälu ei peta.
      Portugal on ju hea näide, nemad ei vaadanud, et saada tabeli nõrgemasse poolde. Nad oleksid võinud võidu peale mängida, et seda teha. Neil lihtsalt joppas, et Island 90+ ära lõi ja nad sellega tabeli nõrgemasse poolde aitas.

      Teiseks, tabeli 1 pool tuli "nõrgem", sest Wales, Horvaatia ja Ungari võitsid oma alagrupid. Oleksid turniiriga rahul olnud, kui Inglismaa, Hispaania ja Portugal oleksid nendega kohad ära vahetanud?

      Kui keegi oleks pidanud üldse "vaatama, et kas tasub kolmandada lõpetada", siis Island, aga kahjuks ei tehtud seda.

      Kommentaar


        Kas finaali võib ka keegi vahele jätta kollaste kaartide pärast?
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Kas finaali võib ka keegi vahele jätta kollaste kaartide pärast?
          Ei. Kaardid on nullis nüüd.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
            Ei. Kaardid on nullis nüüd.
            No tegelikult kui mängija saab poolfinaalis 2 kollast kaarti, siis teoreetiliselt ikkagi võib

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              No tegelikult kui mängija saab poolfinaalis 2 kollast kaarti, siis teoreetiliselt ikkagi võib
              Otse punane ka või kui saab ühe kollase ja otse punase järgi.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Otse punane ka või kui saab ühe kollase ja otse punase järgi.
                no seda jah, aga originaalis oli ju küsimus ainult kollaste kohta

                Kommentaar


                  See kollaste kaartide asi on ka huvitav. "Nii lihtne on saada 2 kollast 5 mängu jooksul". Hui on lihtne. See on liiga hooaja peale mingi 15+ kollast kaarti, kus EPLis näiteks võidetud kollaste kaartide tabel 11, 14, 11 kaardiga.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    See kollaste kaartide asi on ka huvitav. "Nii lihtne on saada 2 kollast 5 mängu jooksul". Hui on lihtne. See on liiga hooaja peale mingi 15+ kollast kaarti, kus EPLis näiteks võidetud kollaste kaartide tabel 11, 14, 11 kaardiga.
                    Igaks juhuks mainin, et Jack Colback kogus 11 kollast 29 mänguga, eelmisel hooajal Cattermole 14 kaarti 28 mänguga ning Zabaleta üle-eelmisel hooajal 11 kaarti 35 mänguga. Kaardimaiamatel meestel tulebki sinna kaart kahe-kolme mängu kohta. Ning ega need ei kipu eriti ühtlaselt jaotuma hooaja lõikes, ma pakun Ehk siis, minu arust on küll üsna lihtne saada kaks kaarti viie mängu jooksul. Teine küsimus on see, kas kaks kaarti viie mängu jooksul on liiga palju või mitte.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma ei taha, et suured oleksid kõik kaheksa seas. Ega ka seda, et neli oleks kõik suured. Ja ma ei hädalda seepärast, et Wales on poolfinaalis. Vaid selle pärast, et sisuliselt on kolm "suurt" jõudnud poolfinaali välja sisuliselt jalutades. Portugali ainus probleem on see, et nad on übersitad (aga alagrupp oli ka sitt ja siis oli loosiõnne) ja Saksamaa-Prantsusmaa on kahe peale saanud ühe tõsise ja ohustava vastase. Ehk minu soov on just pigem selline, et poolfinaali saaksid meeskonnad, kes on pidanud juba alagrupist saati karmilt omavahel kaklema. Ja kui mingi väiksem sealt edasi läheb, siis annab see draamat ainult juurde.
                      Ma pakun et Mõnu paneb lihtsalt kirja loetelu Saksamaa jaoks piisavalt väärikatest vastastest (aiman juba et braziilia sinna nimekirja kindlasti ei kuulu), - nii saame pisutki surnud punktist edasi liikuda.

                      Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                      Pigem tuleks vaadata üle turniiri formaat. Natuke naljakas ja ebavõrdne on ju küll kui seal Portugal viikidega kolmandana edasi ja sai tabeli kergemasse poolde, samal ajal kui Hispaania, Itaalia, Saksamaa ja Prantsusmaa olid ühel poolel kõik (kellest 3 siis oma grupi võitsid kah) Edaspidi võib nimme mõni meeskond mängida 3ks jäämisele grupis et saada ka kuhugi kergemasse poolde. Susserdamist võib tulla ette kindlasti.
                      oeh. kordame siis üle.
                      Turniiri formaadil pole midagi viga, 6st alagrupi võitjast läks 3 ühele, 3 teisele poole.
                      See et 6 alagrupi peamisest favoriiidist EI võitnud täpselt 3 ja lisaks kõik veel ühe poole omad on suur ja lollakas juhus.

                      Viska münti 6 korda õhku. Suure tõenäosusega jaotuvad kullid-kirjad 3:3 või vähemalt 4:2. Praeguse juhul sul tuli lihtsalt 6st 6 korda 'kull'. Bad luck. Proovi korra kodus järgi - mitmendal katsel seeriaid visata tuleb 6 korda järjest kull.
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Et kuna ma ei tea kuhu ma täpsemalt 100 emaili peaksin saatma. Siis äkki seltsimehed ajakirjanikud teevad natuke kisa-kära ja ühe tarbia24 artikli ka näiteks. Probleem siis selline, et miks vabaduse väljakul suurelt ekraanilt EMi ei näe!?

                        Et kui praegu teema tõstatada, äkki on lootust, et saab Finaali rahvamassis nautida?

                        Kommentaar


                          harjumatu on vaadata seda kui keskel mängu alustades üks mees lööb palli kohe taha poole, milleks selline reegli muudatus?
                          Proud to wear Claret & Blue!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas avfc Vaata postitust
                            harjumatu on vaadata seda kui keskel mängu alustades üks mees lööb palli kohe taha poole, milleks selline reegli muudatus?
                            Sest muidu kippus üks ründaja olema mängu alustades vastaspoolel, aga reeglite järgi ei tohi keskelt lahtilöögi ajal vastase poolel olla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Et kuna ma ei tea kuhu ma täpsemalt 100 emaili peaksin saatma. Siis äkki seltsimehed ajakirjanikud teevad natuke kisa-kära ja ühe tarbia24 artikli ka näiteks. Probleem siis selline, et miks vabaduse väljakul suurelt ekraanilt EMi ei näe!?

                              Et kui praegu teema tõstatada, äkki on lootust, et saab Finaali rahvamassis nautida?
                              Tartus näeb suurelt ekraanilt, tule siia
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Isegi Pärnus rannas näeb suurelt ekraanilt, tegelt on välja reklaamitud isegi, kui eesti suurim väliekraan.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X