320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ära uhkusta.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Kuna võitjameeskond ning enamus teistestki mängisid nelja kaitsjaga, siis jääme ikka selle juurde. Minu arvates võiks turniiri XI välja näha selline:

      Rui Patricio;
      Soares, Pepe, Koscielny, Guerreiro;
      De Bruyne, Kroos, Ramsey, Payet;
      Griezmann, Bale

      Turniiri parima mängija valik on üsna raske aga Griezmannist paremat kandidaati väga võtta ei ole. Pepe tegi nii mõneski mängus (üks neist oli ka finaal) väga küsitava etteaste, pigem on tema partner jätnud kindlama mulje. Minu arust oleks portugallaste parim mees nende väravavaht.

      Kommentaar


        ESPN pani viis turna tähtsaimat/meeldejäävaimat mängu kokku. Mõtlesin kah et why not sportlikust huvist:
        Island - Austria Just oma meeldejääva lõpu poolest, võimsam moment kui Inglismaale pähe tegemine. Nad said kindlalt edasi, tundus rohkem enda ületamine olevat ja võisid unistama hakata. Või juba tegid seda. Nii murranguline tähtsus küll lõpptulemusele polnud, kuid see oli see turna fairytale'i sünd.
        Hispaania - Horvaatia Hispaania tundus oma tavapärases seilamises tagasi olevat, aga Horvaatia vastupanu oli imeline. Ja veel suutsid tagasi tulles võita. Ka väga tähtis, kuna see lükkas Hispaania alumisse poolde ja Itaalia vastu - ülemises play-off pooles olnuks nad ehk haavatavama portugali kõrvale pühkinud ja kergemat teed sealt edasi nautinud.
        Itaalia - Hipsaania Itaalia mitte ei istunud totaalses bussis, vaid tuli välja ja tegi meisterlikku survet - Conte taktikaline võit ikka veel kõva Hispaania üle. Kõvasti kvaliteeti ja itaallastest hakati kui ühtedest favoriitidest rääkima.
        Saksamaa - Itaalia Oodati siit turna võitjat, ei tulnud ka finalisti. Kas teineteise ületamine võttis mõlema nii läbi, võib spekuleerida, aga tõeline kahe raskekaallase võitlus. Et aga Saksamaa pendlad ka kinni pani ja Itaalia trikkidele ei allunud, näitas kui hästi nad ette valmistatud olid (ka mentaalselt). Ehk ei jäänud enam nii palju keskendumisvõimet peale seda prantslaste vastu.
        Saksamaa - Prantsusmaa Ja ehk võttis see omakorda prantslased finaaliks läbi. Aga nende esitus üllatas siin mängus väga, ei taheta Dechampsi väga kiita, aga mu meelest hea ettevalmistus ja taktika. Emotsionaalne jõud oli siin prantslastel veel tugevalt taga. Ehk nauditavaim mäng see turna, just oma tormilise algusega.
        (finaal ei pakkunud enam niiväga pinget)

        Ekspressi stiilis üldine guud ja bääd:
        Guud: Island ja Wales köitsid kõigi kujutlusvõimeid ja panid kaasa elama. Uus formaat pakkus teistmoodi huvitavaid alagrupi mänge ja rohkem vaatamist. Prantslaste, itaallaste, sakslaste ja hispaanlaste madistamised alumistes play-offides olid võimsad. Turvameetmed hoidsid suurema terrorijama ära. Oli toredaid fänne ja koos tähistamist, eesotsas iirlased.
        Bääd: Portugal libistas ennast antikangelasena võitjaks (ka isiklik ebasümpaatia olnud alati selle koondise vastu). Russid, inglased ja muud huligaanitsemised ning ksenofoobia ja rassism tahtsid levida - tulgem palun käesolevasse sajandisse ja kasvagem üles. Mitte ainult siin foorumis, aga palju mujal üle mämmutatud lapsik vingumine uue formaadi üle.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          ESPN pani viis turna tähtsaimat/meeldejäävaimat mängu kokku. Mõtlesin kah et why not sportlikust huvist:
          Island - Austria Just oma meeldejääva lõpu poolest, võimsam moment kui Inglismaale pähe tegemine. Nad said kindlalt edasi, tundus rohkem enda ületamine olevat ja võisid unistama hakata. Või juba tegid seda. Nii murranguline tähtsus küll lõpptulemusele polnud, kuid see oli see turna fairytale'i sünd.
          Hispaania - Horvaatia Hispaania tundus oma tavapärases seilamises tagasi olevat, aga Horvaatia vastupanu oli imeline. Ja veel suutsid tagasi tulles võita. Ka väga tähtis, kuna see lükkas Hispaania alumisse poolde ja Itaalia vastu - ülemises play-off pooles olnuks nad ehk haavatavama portugali kõrvale pühkinud ja kergemat teed sealt edasi nautinud.
          Itaalia - Hipsaania Itaalia mitte ei istunud totaalses bussis, vaid tuli välja ja tegi meisterlikku survet - Conte taktikaline võit ikka veel kõva Hispaania üle. Kõvasti kvaliteeti ja itaallastest hakati kui ühtedest favoriitidest rääkima.
          Saksamaa - Itaalia Oodati siit turna võitjat, ei tulnud ka finalisti. Kas teineteise ületamine võttis mõlema nii läbi, võib spekuleerida, aga tõeline kahe raskekaallase võitlus. Et aga Saksamaa pendlad ka kinni pani ja Itaalia trikkidele ei allunud, näitas kui hästi nad ette valmistatud olid (ka mentaalselt). Ehk ei jäänud enam nii palju keskendumisvõimet peale seda prantslaste vastu.
          Saksamaa - Prantsusmaa Ja ehk võttis see omakorda prantslased finaaliks läbi. Aga nende esitus üllatas siin mängus väga, ei taheta Dechampsi väga kiita, aga mu meelest hea ettevalmistus ja taktika. Emotsionaalne jõud oli siin prantslastel veel tugevalt taga. Ehk nauditavaim mäng see turna, just oma tormilise algusega.
          (finaal ei pakkunud enam niiväga pinget)
          Eh see nimekiri on minu jaoks natuke enesepiinaja käsiraamatust. Tõsi - Hispaania vs Horvaatia ja Itaalia vs Hispaania jäid mul nägemata, nii et kes teab. Mina nautisin tõsiselt Wales vs Belgia mängu, mis jah tagantjärele tarkusena võinuks teistpidi minna, aga ikkagi nad mõlemad meeldisid. Portugal vs Ungari oli puht väravate pärast vahva ja Iirimaa vs Itaalia selle uskumatu lõpu pärast.
          Aga play-offide edenedes sai jaks ikka väga otsa. Poolikutest alates vaatasin juba täiesti emotsioonitult.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Opta parim koosseis.
            Minule jättis Belgia nii meh mulje, et ei paneks sinna kedagi neist. Mingi Iirimaa või Ungari vastu löödud värav ei tee veel parimaks valikuks. Belgialt ikkagi juba peaks midagi tulema ka, aga siis saadakse Walesilt sisse. Meh indiviidide meeskond.

            Ja ma paneks Bonucci sinna Chiellini asemele. Pepe peaks ka kuskil seal olema.

            Kommentaar


              Island tegi hea turniiri. Mina olen EM-iga rahul.

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Eh see nimekiri on minu jaoks natuke enesepiinaja käsiraamatust. Tõsi - Hispaania vs Horvaatia ja Itaalia vs Hispaania jäid mul nägemata, nii et kes teab. Mina nautisin tõsiselt Wales vs Belgia mängu, mis jah tagantjärele tarkusena võinuks teistpidi minna, aga ikkagi nad mõlemad meeldisid. Portugal vs Ungari oli puht väravate pärast vahva ja Iirimaa vs Itaalia selle uskumatu lõpu pärast.
                Aga play-offide edenedes sai jaks ikka väga otsa. Poolikutest alates vaatasin juba täiesti emotsioonitult.
                See oli üks üksikutest mängudest mis jäi nägemata tõenäoliselt oli ka turna mäng
                ★★★★★★

                Kommentaar




                  nutke, naerge, torisege, porisege. jee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust


                    nutke, naerge, torisege, porisege. jee
                    Tunnen sulle kaasa, elu puudumise puhul..

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          õigem oleks, kui selili oleks Champions Route bracketi suured, a noh ...
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Ma ei viitsi teisi postitusi lugeda, aga kas kedagi häirib veel see uus autasustamise tseremoonia formaat? See, et mängust ja emotsioonidest väntsutatud mängijad ronivad täisvormis ja puutsades kuhugi suure karja ülikonnastatud bürokraatide vahele, kes neid siis ringiratast patsutavad, nagu mingid kupjad või kupeldajad, juubeldamiseks ega kepslemiseks õieti ruumi pole? Kuidagi jubedalt tõmbab eufooriat maha, see karika pea kohale tõstmine oli ilus hetk vanasti. Esimest korda jäi silma vist siis, kui Chelsea Meistrite Liiga võitis. Kuna nad on nii leim klubi, siis tol hetkel tundus see isegi kohane olevat.

                            Kommentaar


                              Renato Sanchest ei saadud kuhugi panna siis? Tundub rohkem selline lohutamine, et paneme Ramseyd ja Allenid sisse mis siis et jäid semifinaalist eemale. Boateng võib kaitses lolli mängida ja silm ka kellegil ei pilgu? Oleks tegu mõne teise rahvusega siis oleks naerdud välja et nii lolli käepalli penaltiga mees siin on. Teise poolaja värav Saksa-Prantsuse mängust lekkis just sealt paremalt äärelt kus Boateng ja Kimmich olid kui Pogba pani söödu ja Neuer puterdas.

                              Ikka peab nimede peale minema, selle asemel et tunnustada väiksemaid nagu Fonte, miks mitte A Williams näiteks, kogu see tagala võiks Portugali kaitse olla, sest peale grupifaasi oldi soliidselt tugevad. Ja ei tahaks alahinnata kaitse rolli Portugali tiitli võidus.

                              Kommentaar


                                Kle, jäta Semy rahule. Ramsey ja Allen on mõneti üllatavad valikud ning mõni veel, kuid suurt pahameelt pole Semy siiski ära teeninud.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X