320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 alagrupp E

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Mis elamuse need kaikad täna pakkusid?
    Hoolahan lõi värava. Hoolahan-Norwich
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Mis elamuse need kaikad täna pakkusid?
      Korralik kontrate sats tugeva kaitsega. Nagu Wales, aga ilma Baleta.

      Kommentaar


        #48
        Just hakkasin kirjutama kuidas tsiakkeriini vaatamine ajab silmi peast kratsima...
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Jätke Kiatserini rahule, mees on liiga hea lihtsalt.
          always rated him.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #50
            Bonucci sööt Giaccherinile, WOW. Imeline
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              #51
              Mees,kes esimesed pool tundi vedeles ja laiutas käsi ja oli koos Ederiga niisama mõtetu,lööb sellise koha pealt ära,väga hea

              Kommentaar


                #52
                Tsiakeriini kiirelt välja teiseks pooleks ja Florenzi sisse. Ikka suht rõve kui see värava välja jätta. Teine lambiahv on see Pede-Redel-Eder. Kiirelt Insigne sisse, kes jõuaks alla ka liigutada. Ei lase mingitel gloory p3deahvidel survet peale tõmmata. See on siin nelja tärniga Itaalia ja mingitel reitingu p3derastidest hipster h0mode Belglaste puur tuleb täis taguda!!!!!!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  #53
                  De Rossi välja ja Motta asemele!
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    #54
                    Einoh, Sa pead ikka peast totaalne pu*s olema, kui Sa mängitad faking Felllainit eespool Dembelest.

                    Esimene mängis Premmis 1000 minutit keskpärasust, teine oli üks kuradima liiga parimaid poolikuid üldse. Jalgpalli jagavad punditid laulsid konstantselt oodi mehele... ja faking Wilmots paneb ikka piksevarda platsile. Keskel püsib pall ainult siis kui tuleb hea kvaliteediga pall otse mikri pea peale vs Dembele just maas palli hoidmises ülihea. Anna olla...

                    Kommentaar


                      #55
                      Hazard on platsil vä?

                      Kommentaar


                        #56
                        Ma olen Wilmotsit pikemat aega nõrgaks treenerils pidanud ja täna ta on seda taas tõestamas. Tundub, et ta valib oma koosseise puhtalt selle põhjal, et kui kõlava nimega klubis keegi mängib. Hetkevormi põhjal ta oma (alg)koosseise ilmselgelt ei koosta. Ründetalenti on s*ttamoodi, aga mängu null.

                        Kommentaar


                          #57
                          Ma saan aru, et talent, aga Origi tundub vahel paras puujalg.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                            Ma saan aru, et talent, aga Origi tundub vahel paras puujalg.
                            Mis ta sulle tegi? kaotas vist ainult ühe korra palli. Tõsi, oleks võinud värava ees paremini tegutseda
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Ma olen Wilmotsit pikemat aega nõrgaks treenerils pidanud ja täna ta on seda taas tõestamas. Tundub, et ta valib oma koosseise puhtalt selle põhjal, et kui kõlava nimega klubis keegi mängib. Hetkevormi põhjal ta oma (alg)koosseise ilmselgelt ei koosta. Ründetalenti on s*ttamoodi, aga mängu null.
                              Olen 100% nõus. Selle mängu kaotas Wilmots Contele taktikaliselt. Talenti on meeletult, aga treener on täielik keskmik. Itaalial seevastu meeskond natuke üle keskmise, aga treener geenius. Lisaks puudub Wilmotsil visioon kuidas mehi kasutada. Enamus rünnakuid lõpevad 16 kasti juures mingite huupi löökidega vastu kaitsjaid. Kahjuks pole Belgial klubitasandil ka suurt paremaid lootse võtta ja see on nende probleem. Ilmselt kogu nende vutiajaloo andekaim põlvkond ja ilmselt läheb see raisku tänu saamatule treenerile.
                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                                Ma saan aru, et talent, aga Origi tundub vahel paras puujalg.
                                Mees. Lukaku ~70 minutit mõtetut paska ja sa hakkad Origi kallal võtma?
                                Belgia. Suurim pettumus seni
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X