320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 alagrupp E

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Says who? Üldiselt saa üle.

    Minu esimene postitus ei olnud umbes 75% troll. Tee või tina, aga tõesti oli igavavõitu ja magasin teise poolaja enamuses maha. Aga võibolla oli asi pikas tööpäevas või ma tõesti ei jaga itaallaste (ja rootslaste) taktikalist geniaalsust ja olen ka rumal "fanboy".
    Rootsi on lihtsalt sitt ja mingit taktikalist geeniust sealt mängust näha polnud. Magasid sa seepärast, et sul on täiesti savi nii Rootsist kui ka Itaaliast.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      0 - Italy have conceded no shot on target in a European Finals match for the first time in their history. Strong. ‪#‎ITASWE‬

      4 - Italy have made 4 clean sheets in a row for the first time since World Cup 2006. Dream. #ITASWE

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Rootsi on lihtsalt sitt ja mingit taktikalist geeniust sealt mängust näha polnud. Magasid sa seepärast, et sul on täiesti savi nii Rootsist kui ka Itaaliast.
        Selle loogika järgi peaks ma kõik mängud, välja arvatud prantslaste omad, maha magama. Erapooletu olin. Aga las see teema olla.

        Oleks ma Itaalia pooldaja, oleks ilmselt sillas kahest võidust. Eriti Belgia omast, kus tehti (taktikaliselt) väga korralik esitus. Tänane, kus oldi ikkagi pigem favoriidid, oli väike pettumus.

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Rootsi on lihtsalt sitt ja mingit taktikalist geeniust sealt mängust näha polnud. Magasid sa seepärast, et sul on täiesti savi nii Rootsist kui ka Itaaliast.
            No ajab ju magama kui kõik pikad pallid maandusid Itaalial praktiliselt üle otsajoone või väravavahi käes. See söödutäpsus andis ikka soovida, polegi enne näinud nii kehva kvaliteeti.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust

              Kommentaar


                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  [twitter]
                  zzzZZZZZ...
                  chillout squad
                  ...
                  ~~käest parem kinni hoia oma noormehel
                  ja naudi seda, et sa mõtlema ei pea rahast.
                  Kahe käega täna kinni hoidma ei pea peast,
                  naudi seda, et siin olla on hea.~~
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ibrahimovic
                    If we’d been fighting for real, he (Chiellini) would be in hospital.
                    12345

                    Kommentaar


                      Rode Duivels-itelt hoopis kvaliteetsem esitus kui avavoorus. Wilmotsilt kolm olulist vahetust algkoosseisu ja tundub kõik olid täppi pandud. Muuseas üks huvitav fakt on Belgia meediast välja imbunud. Nimelt Witseli teisele väravale eelnes 28 !!! täpset söötu, mis on kogu EM-finaalturniiride rekord. Isegi Hispaania oma tika-taka-ga ei suutnud 2008 ja 2012 sellist kombinatsioonilist täpsust üles näidata.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        aaaaand the haters are back. good!


                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          ZLATAN lõpetab siis rahvusvahelise karjääri. Vot siis.
                          MIA SAN MIA!

                          Kommentaar


                            Võiks enne viimast mängu öelda nüüd: "Ei ma mängi midagi, lõpetasin koondisekarjääri keset turniiri ju ära"

                            Kommentaar


                              Itaalia tõmmati lahedalt orki. well played, Wilmots.

                              ja rootslased olid kindlasti taanlastega asja kokku leppinud.

                              Kommentaar


                                Hahah Roy Keane pressikal, vaadake eilset MOTDi Ülimalt võimas oleks, kui Iirimaa suudaks võita täna ja edasi jalutaks sellest grupist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X