320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 alagrupp F

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Delfino Vaata postitust
    Neilt kellelt oodati on teisigi. Müller ja Lewa ka pole ntx.
    Müller pole enda meeskonna ainus tugitala. Lewa pole mänginud päris Austria ja Islandiga.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Müller pole enda meeskonna ainus tugitala. Lewa pole mänginud päris Austria ja Islandiga.
      Põhja-Iirimaa vastu on mänginud küll.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #48
        Lewandowski tundub ka vastaste kaitsjate poolt erilise markeerimise all olema ja ainsa tipuründajana pole tal seal sugugi kerge. Samas on seetõttu üsna palju võimalusi saanud Milik ja natukese parema realiseerimise korral võiks ta antud hetkel olla turniiri parim väravakütt, kuid see jalg on kaunis kõver olnud.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          #49
          Müller oli samas kihlveokontorite arvates suurim favoriit turniiri top skooreriks.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            #50
            Müller lööb homme 2x

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Müller lööb homme 2x
              Kui ei löö, kas lubad, et ei ennusta enam kunagi siin?

              Kommentaar


                #52
                Jube lahja värk on kuidagi. Nr7 tegi eile sellise esituse, mille üle isegi Giroud` oma parimal päeval uhke oleks (jutumärkides muidugi), aga siin sisuliselt mitte piiksugi. Mõõdaks ikka sama mõõdupuuga, onju. Ehk alagrupi viimaseks mänguks suur staar pingile, paluks.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Jube lahja värk on kuidagi. Nr7 tegi eile sellise esituse, mille üle isegi Giroud` oma parimal päeval uhke oleks (jutumärkides muidugi), aga siin sisuliselt mitte piiksugi. Mõõdaks ikka sama mõõdupuuga, onju. Ehk alagrupi viimaseks mänguks suur staar pingile, paluks.
                  Nr7 hooajalõpp on üsna ära vajunud, see on vist kõigile ilmselge. Paistab ta üsna väsinud olevat ning need pisivigastused pole ka vormile kaasa aidanud. Aga ma kardan, et portudel kedagi paremat ka võtta pole. Ning erinevalt Giroud'st tuleb tal neid paremaid päevi pisut rohkem minu arust :P

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Nr7 hooajalõpp on üsna ära vajunud, see on vist kõigile ilmselge. Paistab ta üsna väsinud olevat ning need pisivigastused pole ka vormile kaasa aidanud. Aga ma kardan, et portudel kedagi paremat ka võtta pole. Ning erinevalt Giroud'st tuleb tal neid paremaid päevi pisut rohkem minu arust :P
                    Ronaldo platsil olemine lihtsalt kammitseb ülejäänud meeskonda ning kahes esimeses mängus on ta ikka väga kehva olnud. Eder, kes tegi hea hooaja teise poole Lille`is, algkoosseisu Nani kõrvale ja Ronalts pingile, ning saab rallit sõita küll.

                    Giroud` tõin lihtsalt seetõttu välja, kuna osade mängijate puhul meeldib meedial lihtsalt nö nõiajahti pidada, olenemata, mida nad platsil korda saadavad (Giroud viimases 7-s 8väravat koondises, aga ikka saab pidevalt puid alla), mille järel osad fännid ka üles keeratakse. Özil minu arvates oli teine selline mängija, kelle puhul eelmine hooaeg ja selle hooaja algul sarnast asja sai täheldatud. Kui kritiseerida, siis ikka samade kriteeriumite alusel. Sama asi ka siin foorumis. Giroud saab pidevalt kriitikat olukordade raiskamise eest, aga mida Ronaldo esimeses kahes mängus teinud on? Kriitikat sisuliselt null tema aadressil.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Ronaldo platsil olemine lihtsalt kammitseb ülejäänud meeskonda ning kahes esimeses mängus on ta ikka väga kehva olnud. Eder, kes tegi hea hooaja teise poole Lille`is, algkoosseisu Nani kõrvale ja Ronalts pingile, ning saab rallit sõita küll.

                      Giroud` tõin lihtsalt seetõttu välja, kuna osade mängijate puhul meeldib meedial lihtsalt nö nõiajahti pidada, olenemata, mida nad platsil korda saadavad (Giroud viimases 7-s 8väravat koondises, aga ikka saab pidevalt puid alla), mille järel osad fännid ka üles keeratakse. Özil minu arvates oli teine selline mängija, kelle puhul eelmine hooaeg ja selle hooaja algul sarnast asja sai täheldatud. Kui kritiseerida, siis ikka samade kriteeriumite alusel. Sama asi ka siin foorumis. Giroud saab pidevalt kriitikat olukordade raiskamise eest, aga mida Ronaldo esimeses kahes mängus teinud on? Kriitikat sisuliselt null tema aadressil.
                      Eder küll ei vea iialgi seda kvaliteeti välja, et põhimees olla.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Eder küll ei vea iialgi seda kvaliteeti välja, et põhimees olla.
                        No igaüks võib nii lahmida, aga põhjenda ka siis juba, sest Lille`is tema poolt nähtud esituste põhjal mina seda küll nii surmkindlalt väita ei julgeks. Seni Lorient`is pallinud Guerrero on näiteks vaat, et üks portugaallaste silmapaistvamaid olnud. Et puhtalt see, et Eder Prantsusmaal mängub, ei tohiks ka nüüd mingi vett pidab põhjendus olla.

                        Teine võimalus on Ronaldo äärele lükata, kus ta ikkagi enamasti klubi eest mängib. Seal tipus on tal minu mälu järgi ka Realis probleeme olnud. Aga eks Reali fännib parandavad mind, kui eksin.

                        Kommentaar


                          #57
                          Absoluutselt polnud Prantsuse liigaga see seotud!

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            No igaüks võib nii lahmida, aga põhjenda ka siis juba, sest Lille`is tema poolt nähtud esituste põhjal mina seda küll nii surmkindlalt väita ei julgeks. Seni Lorient`is pallinud Guerrero on näiteks vaat, et üks portugaallaste silmapaistvamaid olnud. Et puhtalt see, et Eder Prantsusmaal mängub, ei tohiks ka nüüd mingi vett pidab põhjendus olla.

                            Teine võimalus on Ronaldo äärele lükata, kus ta ikkagi enamasti klubi eest mängib. Seal tipus on tal minu mälu järgi ka Realis probleeme olnud. Aga eks Reali fännib parandavad mind, kui eksin.
                            On tal probleeme olnud igal pool, see vist pole saladus, et tujutseda CR7 oskab. Üsna selgelt, nagu ei panda teda pingile klubis, ei tehta seda ka koondise eest.

                            Kui tahab, saab ka keskel väga oivaliselt mängitud, kui ei taha või ei tule välja, siis nii lihtsalt ongi. Ederi puhul oleks minu jaoks takistuseks pigem eelmistes koondisemängudes näidatu. Nendes, mis mina vähemasti nägin, jättis äärmiselt puise mulje. Aga võib-olla on pool aastat Prantsusmaal üht-teist muutunud.

                            Aga, ma ise pole Portugali mänge väga aktiivselt jälginud. Peamiselt hoian pöialt just prantslastele, seda juba Zidane'i ajast See ehk selgitab, miks Giroud mu kriitika teenis, kuid Ronaldo mitte. Samas, prantslastel oli ründeosakonnaga päris pikk draama ning neilt oodatakse ka mõnevõrra rohkem kui näiteks Portugalilt, seega ei tohiks üllatada tähelepanu, mille osaks saab Giroud.

                            Kommentaar


                              #59
                              Inglismaa vastu peetud sõprusmängus oli küll näha, et ega erilist plaan Bd ilma Ronaldota pole.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Inglismaa vastu peetud sõprusmängus oli küll näha, et ega erilist plaan Bd ilma Ronaldota pole.
                                Seal mängiti ju enamus mängust vähemuses ka ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X