320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 play-offid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Portugalile annab väikse eelise ka see, et saab kauem puhata. Nagu üks treener mingi suurturniiri ajal enne finaali ütles - sellises olukorras loevad mitte päevad vaid tunnid.
    kes iganes Germany vs France paarist edasi saab, peaks lootma et asi on tehtud põhiajal... lisaaeg + penaltid annaksid kindlasti valusa laksu finaaliks
    The One and Only

    Kommentaar


      Ma arvan, et Prantsusmaa suudaks ennast finaalis ikkagi käima saada ka lisaaja puhul. Aga sakslastel ju mitu meest juba vigased siin, enne poolfinaali. Finaaliks ongi väsinud kui 2x lisaajal.

      Aga tegelt ise tahaks lisaaega ja penalteid mingil määral. Huvitav oleks näha kui palju Loew usaldaks samu lööjaid kes põrusid eelmises roundis oma löögiga ja siis see närvide mäng Prantsuse poole pealt, kas kodupubliku toetusel võidetakse või just lööb jala värisema penaltiseerias.

      Arvan siiski, et penaltiteni asi ei lähe.

      Kommentaar


        Ramsey puudumine andis ikka jubeda matsu Walesi koondisele. Kahju, aga loodame, et kes iganes Portugali vastu finaalis mängib materdab neid mingi 3-0. Portugali võitu ei ole küll kellelgi vaja.

        Kommentaar


          Algselt postitas decrakas Vaata postitust
          kes iganes Germany vs France paarist edasi saab, peaks lootma et asi on tehtud põhiajal... lisaaeg + penaltid annaksid kindlasti valusa laksu finaaliks
          Samas sai Saksamaa Itaalia vastu hakkama, kuigi eeldasin, et nüüd kuis asi pennaldeni läinud on Itaalia oma. See psühholoogiline edu, et Itaalia on see kes hoidis aega ja ootas pennalt, kui Saksa surus, kuid ei surund lõpuni. Siis veel Itaalia fännide ees ja teisena lööma. Aga ikka tegid ära, sellest peaks korralikult kindlust saama. Mitte, et muidugi pendladiil alati peapeal loto ei võiks olla.


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Ramsey puudumine andis ikka jubeda matsu Walesi koondisele. Kahju, aga loodame, et kes iganes Portugali vastu finaalis mängib materdab neid mingi 3-0. Portugali võitu ei ole küll kellelgi vaja.
          Sekundeerin. Näeksin sellest krissu eneseimetlemisest veel õudusunenägusid. On vaja korralikku ärategemist ja selleks, kardan, on ainult Sakslased võimelised.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Samas sai Saksamaa Itaalia vastu hakkama, kuigi eeldasin, et nüüd kuis asi pennaldeni läinud on Itaalia oma. See psühholoogiline edu, et Itaalia on see kes hoidis aega ja ootas pennalt, kui Saksa surus, kuid ei surund lõpuni. Siis veel Itaalia fännide ees ja teisena lööma. Aga ikka tegid ära, sellest peaks korralikult kindlust saama. Mitte, et muidugi pendladiil alati peapeal loto ei võiks olla.
            Siin mõeldi vist pigem seda, et kui teine poolfinaal läheks lisaajale, siis oldaks finaalis päeva vähem puhanud ja rohkem mänginud.

            Kommentaar


              Ma juba poolfinaalis vaikselt lootsin, et tuleb teine kollane. Siis oleks saanud peale pisarate näha ka vihapurset.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Ma loodan küll nüüd juba Portugali võitu. Noh, et nüüd on siis see olukord, kus alagrupist saab turniiri kolmas meeskond edasi ja see väldib ebaõiglust ja nüüd võidab see turniiri kolmas meeskond ära ka. See oleks priima!

                Kommentaar


                  Lõhnab küll Portugali triumfi järele. Grupis sitaks raske, playoffid samasugused kused + penaltitest ka üks võit ja nüüd Walesi vastu alles veidi näidati.

                  Kommentaar


                    Portugal pole seni veel ühegi tõsiselt võetava satsiga kohtunud - vaevalt neil finaalist sõnaõigust saab olema.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Portugal pole seni veel ühegi tõsiselt võetava satsiga kohtunud - vaevalt neil finaalist sõnaõigust saab olema.
                      Oota, kas sa pole eelmisi lehekülgi lugenud? Portugal on just läbinud kõik lahedad tiimid, kuna Horvaatia võitis alagrupi, Šveits mängis Prantsusmaaga kui võrdne võrdsega, Wales kolkis Belgiat jne. Portugal paneb pulli kinni, ma loodan.

                      Kommentaar


                        Ennem Portugal kui Saksamaa, aga finaal on nagunii sitt mis sitt juba.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Oota, kas sa pole eelmisi lehekülgi lugenud? Portugal on just läbinud kõik lahedad tiimid, kuna Horvaatia võitis alagrupi, Šveits mängis Prantsusmaaga kui võrdne võrdsega, Wales kolkis Belgiat jne. Portugal paneb pulli kinni, ma loodan.
                          Oi ei, draamakunnile lükati jälle hoog sisse. Äkki peaks tegemagi nii, et tõelised jalkariikidel on koht veerandfinaalis kindlustatud, muidu nad väetikesed kipuvad enne välja kukkuma.

                          Kommentaar


                            tõmbame peo uuesti käima?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma loodan küll nüüd juba Portugali võitu. Noh, et nüüd on siis see olukord, kus alagrupist saab turniiri kolmas meeskond edasi ja see väldib ebaõiglust ja nüüd võidab see turniiri kolmas meeskond ära ka. See oleks priima!
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Oota, kas sa pole eelmisi lehekülgi lugenud? Portugal on just läbinud kõik lahedad tiimid, kuna Horvaatia võitis alagrupi, Šveits mängis Prantsusmaaga kui võrdne võrdsega, Wales kolkis Belgiat jne. Portugal paneb pulli kinni, ma loodan.
                              Oeh Sa paneksid viiendikugi energia auhindade tegemisele, oleks see sul mõne minutiga valmis :P
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Oota, kas sa pole eelmisi lehekülgi lugenud? Portugal on just läbinud kõik lahedad tiimid, kuna Horvaatia võitis alagrupi, Šveits mängis Prantsusmaaga kui võrdne võrdsega, Wales kolkis Belgiat jne. Portugal paneb pulli kinni, ma loodan.
                                Lahe on mahe pahe, tahe millel reaalsusega suur vahe. Ainukene pull, mille Protugal kinni paneb, on näosaade.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X