320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 play-offid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mida see Neuer seal teise värava puhul tegi. Maailma parim IRW

    Kommentaar


      @ fritzu fännid

      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
        No kes Inglismaad tõsiselt võttis? Räägime suurtest siin ikkagist kes floppis.
        Inglased ise kindlasti Müller peale väravate ju muuga ikka pigem positiivselt silma paistnud.

        Kommentaar


          Finaalis on etnilised eurooplased vist väljakul vähemuses

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Finaalis on etnilised eurooplased vist väljakul vähemuses
            Aga vähemalt oli ju sitaks põnev turniir!

            Kommentaar


              EM on läbi. Vähemalt pole nüüd kahju, et finaal nägemata jääb.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                Mida see Neuer seal teise värava puhul tegi. Maailma parim IRW
                Jep, sest mitte keegi kunagi ei eksi
                Päris kurb peab elu olema, et oodata neid 4-5 päeva aastas, et tulla mõlisema Neueri kallal.

                Kommentaar


                  Tuleb ikka full retard nahavärvi jutt ka ära.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Tuleb ikka full retard nahavärvi jutt ka ära.
                    Tra, endal on sul meestel juuksed lakised!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Koduseinad, loosiõnn, mitte parimad jalgpallurid. Kui Sissoko saab Euroopa meistriks, siis on see veel kummalisem juhtum, kui Quivarchi tiitel MM-l.
                      Ilmselgelt lahmid. Olen olnud eelnevalt üks esimesi Sissoko ja tema koondisse pääsemise vastaseid, aga isegi mina pean tunnistama, et mees on väga hea turniiri teinud ja teenitult viimastes mängudes alustanud.
                      Muus osas jäägu sulle sinu arvamus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        Finaalis on etnilised eurooplased vist väljakul vähemuses
                        Mis või kes on see müstiline etniline eurooplane

                        Kommentaar


                          Saksamaa kaevas ise endale selle augu, kuhu kukuti. Kurat, sul on terve mängu peale häid momente, nii et igale maitsele, aga pooltel juhtudel vajutasid vennad palli Pluutole ja ülejäänud šansid võttis hiilgavalt puurilukk ära.
                          Ja ärgem võtkem õppust Boatengi hands up kastis olemisest. Korrakem ikka korrakem, sõdurid! Ja teisel poolajal väljastas Saksa köök teisegi piruka ja ahastus oli juba julmalt suur.

                          Muidu polnuks kellegi poolt finaalis, aga et raiped ahvisid Islandi tähistamist, loodan, et saavad sisse Portugalilt.

                          Teeks veel ehk leinaseisaku terrorirünnakutes hukkunute mälestuseks ja haudvaikuses olemise asemel plaksutaks energiliselt?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Jep, sest mitte keegi kunagi ei eksi
                            Päris kurb peab elu olema, et oodata neid 4-5 päeva aastas, et tulla mõlisema Neueri kallal.
                            Ei ma käin siin iga päev mölisemas, aga ma ei mäleta enamus oma aja teisi nimekaid keda tunnustati selliseid prohmakaid oma tipu vanuses tegemas väravavahtide näol. Noh Oliver muidugi tegi seda kaaaaaaaa.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Aga vähemalt oli ju sitaks põnev turniir!
                              Jah, kuniks Ida-Euroopa mängus püsis OK, ülejäänud teisejärgulised ka.

                              Kommentaar


                                Minu poolt finaalile kindel boikott - tean, et ega kedagi see ei huvita, peale minu, kuid mina kahjuks ei ole ja ei saagi olema nii tolerantne, et suudaks selliseid läsusid finaalis vaadata. Ühelt poolt kari kongolasi, kes jõuluõhtul konnasid kaifivad ja teisel pool koondis, keda ma lihtsalt ei suuda vaadata - kari homosid tõesti!

                                Ma ei vaidlegi vastu, et Saksa kaitses olid täna ikka tõsised apsud sees ning rünnakud meenutasid meie poiste taset, kuid see ei välista fakti, et kohtunik oli ära ostetud, täiesti ühe poolne vile, kindel penalt jäi sakslastel andmata, vilistati suluseis, mida polnud, käsi mida polnud, prantslased seevastu said vabalt oma karistusalas toorutseda.

                                Võimalik, et sakslased oleks ka neutraalse vile puhul kaotanud, kuid fännina on lihtsalt raske sellist ebaausust taluda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X