320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 play-offid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav, et siin ei ole veel räägitud sellest, et prantslased islandlaste chanti kasutasid. Muidu pole prantslaste vastu midagi, aga see oli ikka väga odav.

    Kommentaar


      Sa ei tea ikka elust midagi. Kui sa vastase alistad, siis see mis oli tema, on nüüd sinu.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Clattenburg vilistab finaali.

        Kommentaar


          Algselt postitas allarn Vaata postitust
          Huvitav, et siin ei ole veel räägitud sellest, et prantslased islandlaste chanti kasutasid. Muidu pole prantslaste vastu midagi, aga see oli ikka väga odav.
          ... oot, oot ma ei saa aru, kui wales islandi chanti kasutas siis nagu oli see okei aga kui prantsusmaa siis paha. WTF?!

          Kommentaar


            Vau, ma oma lugemisega kuskil 19. leheküljel, aga nüüd on vähemalt selge, kes on selle turniiri kõige sitemad kaotajad. Respekt Petterile ja teistele Saksa fännidele, kes pimedaks ei jäänud selle trauma tõttu. Lihtsalt, vau.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Vau, ma oma lugemisega kuskil 19. leheküljel, aga nüüd on vähemalt selge, kes on selle turniiri kõige sitemad kaotajad. Respekt Petterile ja teistele Saksa fännidele, kes pimedaks ei jäänud selle trauma tõttu. Lihtsalt, vau.
              Ole nüüd. Itaalia kohtunik tegi ilmselgelt mängu ära Itaalia kaotuse eest, sest ainult idioot nägi Schweini olukorras kätt. Täiesti nullist antud penalti. Uskumatu lihtsalt, et sellisel tasemel nii amatöörlikku vilet näeb ja loodetavasti on järgmistel turniiridel videokordused, et sellised ebaõiglused jalgpallist kaoksid!

              Kommentaar


                Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                ... oot, oot ma ei saa aru, kui wales islandi chanti kasutas siis nagu oli see okei aga kui prantsusmaa siis paha. WTF?!
                Kes seda väitnud on?

                Kommentaar


                  Algselt postitas allarn Vaata postitust
                  Kes seda väitnud on?
                  ma isiklikult ei näe selle "huh" tegemises midagi odavat, seda tegid ka saksa fännid ja ilmselt tehakse seda ka paljudel klubi mängudel eeloleval hooajal. Mulle just meeldib, et Island suutis lisaks oma heale ja võimsale mängule tuua uue tuule ja muutuse ka fännidesse. Ei saanud aru lihtsalt miks sa nii "valulik" oled ses suhtes.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                    Vist üks Saksamaa toetaja ja kesa ajasid seda neegri jura. Ja siis tuleb kasutaja Mask ja hakkab üldistama. Palju õnne Prantsusmaa võidu puhul ja kui emotsioon taandub võiksid lahmimise lõpetada
                    No andke andeks Saksamaa toetajad, kellele ülekohut tegin, aga no see, mis siin vaheajal ja peale mängu toimus, oli lihtsalt piinlik lugeda, kus muidu täiesti normaalased ja toredad foorumlased digimuutusid üheks tuntud Itaalia koondise toetajaks (nimesi nimetamata), kus siis algselt see kohtuniku kaart lauale löödi antud penalti eest, ja kui oldi piisavalt gife/vine/youtube/pilte tollest olukorrast nähtud, siis mindi sujuvalt üle tavapärase "aga neil on ju rohkem neegreid, nad on nõmedamad" (mõned jauravad muidugi siiani, et polnud penalti). Et kirjutasid ilmselt enamus emotsioonide pealt nagu ka mina. Pikka viha ehk keegi ei pea.

                    Kommentaar


                      Päris "hea" EMi finaal. Omavahel kohtuvad Brasiilia ja Nigeeria. Võimalik ainult aastal 2016.
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Päris "hea" EMi finaal. Omavahel kohtuvad Brasiilia ja Nigeeria. Võimalik ainult aastal 2016.
                        Kuule Itaalia ei saanud juba mingi sadakond aastat tagasi MM-tiitlit muudmoodi kätte, kui pidi sisserändaja poegi hulgakaupa koondisesse tassima. Isegi 2006 olid ikka mingid kuradi argentiinlased ja inglased koosseisus, piinlik lihtsalt.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Ahh jah: Lloris > Neuer.
                          What else is new?

                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Viisakale pöördumisele, viisakas vastus.... ehk kahma lutti punnsilm
                          Francesco on Özil?

                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          paneme rahad kokku ja teeme kesale DNA testi?
                          Quote of the Year.

                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Käi putsi Rizzoli. Mõni otsus õigesti ka läinud?
                          Algselt postitas v1per Vaata postitust
                          Minu poolt finaalile kindel boikott - tean, et ega kedagi see ei huvita, peale minu, kuid mina kahjuks ei ole ja ei saagi olema nii tolerantne, et suudaks selliseid läsusid finaalis vaadata. Ühelt poolt kari kongolasi, kes jõuluõhtul konnasid kaifivad ja teisel pool koondis, keda ma lihtsalt ei suuda vaadata - kari homosid tõesti!

                          Ma ei vaidlegi vastu, et Saksa kaitses olid täna ikka tõsised apsud sees ning rünnakud meenutasid meie poiste taset, kuid see ei välista fakti, et kohtunik oli ära ostetud, täiesti ühe poolne vile, kindel penalt jäi sakslastel andmata, vilistati suluseis, mida polnud, käsi mida polnud, prantslased seevastu said vabalt oma karistusalas toorutseda.

                          Võimalik, et sakslased oleks ka neutraalse vile puhul kaotanud, kuid fännina on lihtsalt raske sellist ebaausust taluda.
                          Algselt postitas v1per Vaata postitust
                          Kohtunik lihtsalt feiliski ja asi pole konkreetselt nahavärvis, osad neegrivärvilised oskavad ka inimese moodi käituda.
                          Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                          Rizzoli võib ikkagi ennast rahulikult põlema panna.


                          Parimad meeskonnad on finaalis.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Vau, ma oma lugemisega kuskil 19. leheküljel, aga nüüd on vähemalt selge, kes on selle turniiri kõige sitemad kaotajad. Respekt Petterile ja teistele Saksa fännidele, kes pimedaks ei jäänud selle trauma tõttu. Lihtsalt, vau.
                            Sellele saame vastuse siis kui need samad Saksa toetajatest jaurajad lähevad pärast finaali kaotajate toetajatele kütet alla viskama. Või ei lähe..
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Ootaks siis finaalistki kahtlaste otsuste tõttu sündinud värava tõttu kaotanute leerist heakskiitvat reaktsiooni.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X