320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 play-offid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Ei ole Järvela Ott ka minu cup of tea. Ennemgi selliste "huvitavate" mõtteavaldustega välja tulnud.
    Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
      Ei ole Järvela Ott ka minu cup of tea. Ennemgi selliste "huvitavate" mõtteavaldustega välja tulnud.
      Mulle meeldib Ott jalgpallikommentaatorina, not so much ajakirjanikuna.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        #93
        Noh. Tegelikult ei ole ta ju midagi nii valesti ka öelnud. Belgia on läinud paremaks, aga EM-i võitmiseks vaja minevat kvaliteeti nad siiani ka minu arvates näidanud ei ole. See ei tähenda, et Belgial seda ei oleks või nad seda järgnevates mängudes näidata ei võiks. Mängitud on siiski ühe tippmeeskonnaga ja seal häviti. Mis kokkuvõttes tuli muidugi Belgiale paradoksaalsel kombel kasuks.

        Aga eilne. Ungari mängis ka eile taktikaliselt Belgia jaoks ideaalset mängu. Lasti Belglased jooksma ja kohe tuli tuppa. Lõppseis tuli ikka siis, kui Ungari oli juba all-in. Ja ega Belgia uuesti tippmeeskonnaga enne võimalikku finaali ei mängi ka. Selles mõttes jäävad küsimärgid õhku.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Noh. Tegelikult ei ole ta ju midagi nii valesti ka öelnud. Belgia on läinud paremaks, aga EM-i võitmiseks vaja minevat kvaliteeti nad siiani ka minu arvates näidanud ei ole. See ei tähenda, et Belgial seda ei oleks või nad seda järgnevates mängudes näidata ei võiks. Mängitud on siiski ühe tippmeeskonnaga ja seal häviti. Mis kokkuvõttes tuli muidugi Belgiale paradoksaalsel kombel kasuks.

          Aga eilne. Ungari mängis ka eile taktikaliselt Belgia jaoks ideaalset mängu. Lasti Belglased jooksma ja kohe tuli tuppa. Lõppseis tuli ikka siis, kui Ungari oli juba all-in. Ja ega Belgia uuesti tippmeeskonnaga enne võimalikku finaali ei mängi ka. Selles mõttes jäävad küsimärgid õhku.
          No kui peaks poofinaalis Portugaliga kokku minema, siis see saab ikka väga raske mäng olema. Neid ei saa ikkagi maha kanda. Pigem arvan, et Ronaldo ja co võib siin play-offis veel teise tulemise teha ja ükskõik,kes neile tabeli allosast vastu tuleb võib päris keeruliseks nendega minna. Belgia ilmselt oleks omavahelises mängus domineeriv nagu horvaadid portudega kuid põhiküsimus saaks olema Wilmotsi taktikaline taiplikkus, mis võib väga määravaks saada.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            #95
            Enda arust ma täpselt seda Põhja-Iirimaa osas kirjutasingi, et olen mõttega sisulises plaanis täiesti nõus, aga faktid pole õiged.

            Itaalia kui soosiku kohta võin ma lugeda ka Mongoolia suurimast päevalehest, aga see ei tähenda veel, et itaallased oleksid hakanud ennast kellekski-millekski pidama ja võiksid selle tõttu vastu näppe saada. See viimane oli sinu algne mõttekäik (tsiteerin: "nagu Azzurri pärast Belgia alistamist"). Muus osas ongi otse loomulikult täiesti vaba voli oma arvamust avaldada, seda nii Järvela kui ükskõik kelle kohta.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              suht purjus oldi küll peale esimest mängu.
              Äh traküllnoh. Ma pidasin silmas mängijaid- treenerit. AJakirjandus paugub ikka üle võlli.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Enda arust ma täpselt seda Põhja-Iirimaa osas kirjutasingi, et olen mõttega sisulises plaanis täiesti nõus, aga faktid pole õiged.

                Itaalia kui soosiku kohta võin ma lugeda ka Mongoolia suurimast päevalehest, aga see ei tähenda veel, et itaallased oleksid hakanud ennast kellekski-millekski pidama ja võiksid selle tõttu vastu näppe saada. See viimane oli sinu algne mõttekäik (tsiteerin: "nagu Azzurri pärast Belgia alistamist"). Muus osas ongi otse loomulikult täiesti vaba voli oma arvamust avaldada, seda nii Järvela kui ükskõik kelle kohta.
                Nagu Jasper välja tõi, siis ikka on neil eufooria teatud määral olemas selle Belgia võidu pärast ja kui täna peaks kojusõit ootama, siis kindlasti oleks see nende jaoks valus. Hispaania läheb sellele mängule vastu pigem underdogina just alagrupimängudes näidatu baasilt.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                  Nagu Jasper välja tõi, siis ikka on neil eufooria teatud määral olemas selle Belgia võidu pärast ja kui täna peaks kojusõit ootama, siis kindlasti oleks see nende jaoks valus. Hispaania läheb sellele mängule vastu pigem underdogina just alagrupimängudes näidatu baasilt.
                  Underdogina? Kust otsast? Va Belgia mäng siis mida Itaalia tegi nii erilist et Hispaania peaks underdog olema? Rootsi vastu 1:0, Hispaania Tsehhidele 1:0, Iirlastelt kotti, Hispaania HORVAATIALT kotti. Belgia 2:0 ja Türgi 3:0. Viimane kui 1 bookie vaidleb sulle ka vastu. Kui üldse siis on suht 50:50 seis aga Hispaanial on siin paaris ikkagi favoriidi koormus.
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    #99
                    sarnaselt orbikule mõistsin ka mina ilmselgelt Azzurri all koondist. press võib mida iganes kilgata.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      sarnaselt orbikule mõistsin ka mina ilmselgelt Azzurri all koondist. press võib mida iganes kilgata.
                      Press kilkab igal pool maailmas sellest. Pole Eestigi mingi erand ja see ongi nende leib.Loogiline ju, et turniiri käigus mängijad hoiavad oma suud üldjuhul lukus kui just pressikatele ei kutsuta.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                        Underdogina? Kust otsast? Va Belgia mäng siis mida Itaalia tegi nii erilist et Hispaania peaks underdog olema? Rootsi vastu 1:0, Hispaania Tsehhidele 1:0, Iirlastelt kotti, Hispaania HORVAATIALT kotti. Belgia 2:0 ja Türgi 3:0. Viimane kui 1 bookie vaidleb sulle ka vastu. Kui üldse siis on suht 50:50 seis aga Hispaanial on siin paaris ikkagi favoriidi koormus.
                        Ja mida erilist on Hispaania näidanud! Hädine võit nõrgukese tśehhi üle, kes statistika järgi on tagantpoolt kolmas-neljas sats koos Austriaga Ukraina ja Venemaa järel. Ja Türgi ei pääsenud sootuks edasi. Lisaks on neid alistanud Horvaatia juba kodus. Polegi nagu mingit tõsist argumenti neid seniste esituste pealt favoriidiks pidada. Itaalia seevastu on võitnud kindlalt meeskonda, kes juba koha taganud veerandfinaalis. Argumendid vist üsna veenvad.

                        See on rohkem maitseasi, keda eelistada. Neutraalne jääb neutraalseks ja nii La Roja kui Azzurri tulihingelised fännid on nagunii omade poolt.

                        PS. Endal jumala ükskõik, kes edasi saab. Kuna Holland ei mängi ja kindlasti ei sooviks nö vanade meistrite võitu (Saksamaa, Itaalia, Prantsusmaa, Hispaania), siis ainsad satsid, kelle poole soojemalt vaataks on Portugal, Belgia ehk kübeke ka Inglismaa. Kuna nemad pole varem kunagi kontinendi meistriks kroonitud ja vähemasti on neil mingigi kvaliteet, et eelpool nimetatud varasemale meistrite nelikule vastu saada või vähemalt valusalt hammustada.
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                          Press kilkab igal pool maailmas sellest. Pole Eestigi mingi erand ja see ongi nende leib.Loogiline ju, et turniiri käigus mängijad hoiavad oma suud üldjuhul lukus kui just pressikatele ei kutsuta.
                          No siis kirjutagi nii, et fännid, ajakirjandus, hobikommentaatorid on nii öelnud. Sest, ausõna, mul jäi mulje nagu oleks itaalia meeskond koos treeneriga ennast favoriidiks järsku pidanud.
                          Ja ühtlasi - see on endiselt üks lambimaid itaalia koondiseid kui Juve kaitseliin välja jätta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            Underdogina? Kust otsast? Va Belgia mäng siis mida Itaalia tegi nii erilist et Hispaania peaks underdog olema? Rootsi vastu 1:0, Hispaania Tsehhidele 1:0, Iirlastelt kotti, Hispaania HORVAATIALT kotti. Belgia 2:0 ja Türgi 3:0. Viimane kui 1 bookie vaidleb sulle ka vastu. Kui üldse siis on suht 50:50 seis aga Hispaanial on siin paaris ikkagi favoriidi koormus.
                            Ah ei ole ta midagi. Hispaania 87. minuti värav Tšehhidele päästis VdB naha esialgu ja viletsa Türgi alistamine suurelt oli ainuke kõrghetk. Seejärel kaotus Horvaatiale, kellega muide mängiti täiskooseisus. Itaalaste kaotus Iirimaale tuli vähemalt vahetusmeeste pealt.
                            Kui üldse midagi siis on seisud täpselt 50-50.

                            Ja kui särgiküsimus kedagi vaevab siis Hispaania peaks täna plätakaga mängima.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Eelmise EM finalistid. Päris mitu meest veel kummalgi pool rivis.
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                No siis kirjutagi nii, et fännid, ajakirjandus, hobikommentaatorid on nii öelnud. Sest, ausõna, mul jäi mulje nagu oleks itaalia meeskond koos treeneriga ennast favoriidiks järsku pidanud.
                                Ja ühtlasi - see on endiselt üks lambimaid itaalia koondiseid kui Juve kaitseliin välja jätta.
                                Ma loodan sa ei jälgi vutti esimest aastat. Kogu meie info ja selle baasilt loetu mõtestamine pärineb ju 99% ulatuses meediast, kriitikutelt, kolumnistidelt jne. Mängijad teevad oma tööd ja neile antakse sõna siis kui vajadus tekib.
                                Wij komen terug met de cup in de hands

                                Kommentaar

                                Working...
                                X