320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 play-offid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Mis või kes on see müstiline etniline eurooplane
    Meie!

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Tra, endal on sul meestel juuksed lakised!
      Tra see on geel raisk.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Ilmselgelt lahmid. Olen olnud eelnevalt üks esimesi Sissoko ja tema koondisse pääsemise vastaseid, aga isegi mina pean tunnistama, et mees on väga hea turniiri teinud ja teenitult viimastes mängudes alustanud.
        Muus osas jäägu sulle sinu arvamus.
        Ei tabanud arooniaid?

        Kommentaar


          Kurat, ütled, et turniirisüsteem on viltu ja kuidagi liiga lihtsalt võivad mõned edasi saada - ilge kisa läheb lahti.
          Siis tulevad üsna samad inimesed jaurama, et kuradi neegrid on finaalis, homod ka peale kõige - aa, chill, see on okei.
          Okei.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kurat, ütled, et turniirisüsteem on viltu ja kuidagi liiga lihtsalt võivad mõned edasi saada - ilge kisa läheb lahti.
            Siis tulevad üsna samad inimesed jaurama, et kuradi neegrid on finaalis, homod ka peale kõige - aa, chill, see on okei.
            Okei.
            Rahune maha üldse. Aitab äkki sellest trollimisest selleks turniiriks? Äkki lähed ja kirjutad mõne sisuka loo Ekspressi hoopis vahelduseks.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Tuleb ikka full retard nahavärvi jutt ka ära.
              Teie see pedepunt on ikka paras naljanumber. Ise ilgute absoluutselt iga asja üle kollektiivselt. Tõmba nüüd see saag ka käima.

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Tra see on geel raisk.
                Täpselt raisk, ise oled staarajakirjanik. Vastutad ka oma sõnade eest Dannar?
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                  Rahune maha üldse. Aitab äkki sellest trollimisest selleks turniiriks? Äkki lähed ja kirjutad mõne sisuka loo Ekspressi hoopis vahelduseks.
                  Ma olen puhkusel või nii.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    Teie see pedepunt on ikka paras naljanumber. Ise ilgute absoluutselt iga asja üle kollektiivselt. Tõmba nüüd see saag ka käima.
                    See on meeskonnavaim. Tule punti, saad pool hunti!
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Kui kohtuniku kaart enam läbi ei lähe, siis neegrite oma ikka ja alati! Masendavad tondid olete enamus Saksamaa fänne (mõne erandiga: Mõmmik ja elx räägivad mõistlikku jutt nt)

                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Ei tabanud arooniaid?
                      Ei...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust

                        Ei...
                        Ma ka mitte. Aga tõsiselt, et koduväljak toodab korralikult niiehknaa. Lisaks oli Prantsusmaal eelnevate vastastega tugev eelis Saksamaa ees. Ja ma pole Saksamaa poolt, kui olukord oleks vastupidine ehk turniir Saksamaal ja nad saaksid endale vastasteks Rumeenia, Albaania, Šveitsi, Iirimaa, Islandi ja siis alles Prantsusmaa, kelle nad võidaks, siis ma ei julgeks öelda, et nad on parimad jalgpallurid.

                        Kommentaar


                          paneme rahad kokku ja teeme kesale DNA testi?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Kui kohtuniku kaart enam läbi ei lähe, siis neegrite oma ikka ja alati! Masendavad tondid olete enamus Saksamaa fänne (mõne erandiga: Mõmmik ja elx räägivad mõistlikku jutt nt)



                            Ei...
                            Teiste riikide fännid on kohe eriti kukupaid - isegi kui Saksamaa ei mängi on nad ikka kõigi hädades alati süüdi...
                            Kohtunik lihtsalt feiliski ja asi pole konkreetselt nahavärvis, osad neegrivärvilised oskavad ka inimese moodi käituda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Kui kohtuniku kaart enam läbi ei lähe, siis neegrite oma ikka ja alati! Masendavad tondid olete enamus Saksamaa fänne (mõne erandiga: elx räägib mõistlikku jutt nt)



                              Ei...
                              Parandasin.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                Teie see pedepunt on ikka paras naljanumber. Ise ilgute absoluutselt iga asja üle kollektiivselt. Tõmba nüüd see saag ka käima.
                                Kus ma ilkumas olen käinud siis? Paluks tstitaate.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X