320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aafrika Rahvuste Karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    AFCONi ennustamine on üks kõige raskemaid töid, Nigeeria sõitis juba koju ja Guinea on paari minuti kaugusel sellest

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      AFCONi ennustamine on üks kõige raskemaid töid, Nigeeria sõitis juba koju ja Guinea on paari minuti kaugusel sellest
      Õnneks selle eest mulle palka ei maksta

      Aga kes tahab head huumorit näha, see otsige omal Viaplay välja vaadake Kamerun - Komoorid mängu. Vähe sellest, et see niigi Taavet vs koljat heitlus, siis Komooridel kaks väravavahti koroonas ja kolmas vigastatud, niiet väravas alustab vasakkaitsja. Ülekanne hakkab 20:55
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #63
        Ja nüüd veel enam ebavõrdsem. Päris tobe olukord kuid vist siiski õige otsus kohtunikult.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          #64
          Huumorit pole tõesti, lihtsalt väga ühepoolne mäng. Kamerun midagi väga erilist teinud pole, Komooride vasakkaitsja on samas reaktsioonitõrjetel täitsa tasemel. Lihtsalt ei ulatu nurkadesse lendavaid palle püüdma.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #65
            Mis oleks olnud, kui Kameruni väravas poleks olnud Andre Onanat?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #66

              Kommentaar


                #67
                Kuuldavasti juba enne mängu läks selle asjaga pekki.

                Kommentaar


                  #68
                  Miks ei lubatud uus terve vaht kodumaalt saata?

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                    Burkina Faso - Gabon
                    Nigeeria - Tuneesia
                    Senegal - Roheneemesaared
                    Mali - Equatorial Guinea
                    Guinea - Gambia
                    Kamerun - Komoorid
                    Elevandiluurannik - Egiptus
                    Maroko - Malawi
                    5/8 päris tubli

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                      5/8 päris tubli
                      Nii mõnigi stsenaarium oli ootuspärane, aga mida ma ei oodanud, on Nigeeria langemine ja Egiptuse edasipääs. Guinea-Gambia oli minu jaoks coinflip. Mõni teine päev kirjutan veerandfinaalidest pikemalt. Aga kui siin foorumis on turniiri jälgijaid ja vaatajaid, siis võiksite ka sõna sekka öelda. Tänane Mali - Equatorial Guinea oli üsna piinarikas vaatamine.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                        Nii mõnigi stsenaarium oli ootuspärane, aga mida ma ei oodanud, on Nigeeria langemine ja Egiptuse edasipääs. Guinea-Gambia oli minu jaoks coinflip. Mõni teine päev kirjutan veerandfinaalidest pikemalt. Aga kui siin foorumis on turniiri jälgijaid ja vaatajaid, siis võiksite ka sõna sekka öelda. Tänane Mali - Equatorial Guinea oli üsna piinarikas vaatamine.
                        Ma nägin täpselt mõlema mängu pennusid eile - ühtegi mängu pole seni veel algusest peale näinud.

                        Kommentaar


                          #72
                          Täitsa vaadatav võistlus, kui käib taustaks ning hääl maas. Hääleta käib sp, et see pinin ajab närvi. Kuna sinna laulud jõuavad?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Täitsa vaadatav võistlus, kui käib taustaks ning hääl maas. Hääleta käib sp, et see pinin ajab närvi. Kuna sinna laulud jõuavad?
                            Aga miks peaks jõudma? Ma küll ei tahaks, samamoodi nagu ei tahaks, et pinin siia jõuaks. Ei ole kõike vaja suures globaalkatlas ühenäoliseks vormida. Süvenedes paneb tähele ka pininaga kaasaskäivaid kõlavaid trummimänge ja tantsusid. See kehade vōõpamine lipuvärvidesse näeb ka äge kirev välja.

                            Ma ikka imestan, et statkad nii hõredalt asustatud on. Piletid vast nii kalliks aetud et paljud ei saa lubada? Ma ei usu, et Kamerunis jalka vastu huvi pole, eriti kui seal ju demograafiline plahvatus, üle poolte inimestest noored jne.
                            ei saa faktina väita, sest pole tegelikult paljusid satse mängimas näinudki, aga põnev on jälgida ka mees- ja naisfännide vahekorda riigiti. Mõne riigi meestekeskne ühiskond paistab ikka silma võrreldes mõne teisega.

                            Burkinad võidavad

                            Kommentaar


                              #74
                              Unustasin mainida, et kohati on lahedam jälgida tribüünil toimuvat. Kõik muu on ok va siis pasunad. See ei aita kuidagi meeskonda, tundub, ning on häiriv. Igasugune uga-uga oleks parem variant. Kuid see minu arvamus.

                              Algselt postitas Mataza Vaata postitust
                              aga põnev on jälgida ka mees- ja naisfännide vahekorda riigiti. Mõne riigi meestekeskne ühiskond paistab ikka silma võrreldes mõne teisega.
                              ma pole kursis, millistes riikides on moslemi usk, kuid tundub, et nendest riikides on mehi kordades rohkem.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                #75
                                Ennustan Kameruni vs Senegal finaali, aga mine tea, vb pressib Egiptus ka end sinna ära Kameruni asemele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X