320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 alagrupp D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
    Mingid tilulilu käed vilistatakse penaltiks(Iraani eilne pennal) ja siis selline Argentina kaitsemängija ebaõnnestunud peapuude, millest pall kõvasti vastu kätt. Juures ka Nigeeria ründaja, kes oli lähedal palli saamisele..oeh..hea meel, et Argentina edasi, kuid kahju et Nigeeria nõnda kaotas.
    Sa vist oled üks nendest vanakooli madalama liiga jalgpalluritest, kes IV liigas iga käepuute peale kätt nõuab, aga tegelikult absoluutselt ise aru ei saa, millal "käsi" on viga ja millal "käsi" pole viga? Aastaid on juba nii vilistatud, ei tohiks olla üllatuseks.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Sa vist oled üks nendest vanakooli madalama liiga jalgpalluritest, kes IV liigas iga käepuute peale kätt nõuab, aga tegelikult absoluutselt ise aru ei saa, millal "käsi" on viga ja millal "käsi" pole viga? Aastaid on juba nii vilistatud, ei tohiks olla üllatuseks.
      Mina poleks kumbagi penaltiks vilistanud. Lihtsalt tõin võrdluse, et mõlemaid vaadati VARi abiga ja penalti määrati sellesse olukorda, kus käsi mõjutas mängu kõvasti vähem kui üldse. Kui mängudel oleks vastupidised kohtunikud olnud, kohtuks Portugal Venemaaga ja Nigeeria oleks edasi.

      Kokkuvõttes õige jalgpall siin maailmas on koduhoovis ja koduväljakutel, kus 20 matsi saavad kokku ja mängivad enda lõbuks jalkat. Ja neid ei huvita kas oli mingi suluseis, väike aut või midagi muud.

      Nii kui asi läheb professionaalseks ja keegi hakkab kohtunikku mängima, tekivad inimlikest eksimustest olukorrad, mis kokkuvõttes võivad väga tugevalt tulemust mõjutada. Mängijad ja koondised peavad sellega arvestama, et kohtunikud on erinevad ning vahel tehakse nende vastu õigeid, vahel valesid otsuseid.

      Loodan, et turniiri võidab kõige tugevam meeskond, kes lööb väravad konkreetsetest mängulistest olukordadest.

      Kommentaar


        Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
        Mingid tilulilu käed vilistatakse penaltiks(Iraani eilne pennal) ja siis selline Argentina kaitsemängija ebaõnnestunud peapuude, millest pall kõvasti vastu kätt. Juures ka Nigeeria ründaja, kes oli lähedal palli saamisele..oeh..hea meel, et Argentina edasi, kuid kahju et Nigeeria nõnda kaotas.
        Oota, aga see pall ju kukkus Nigeeria ründajale, kes selle kuhugi tribüünile lajatas peale pea + käsi puudet?
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Island on rahvaarvult jne muidugi väga sümpaatne aga kas keegi nende valikmänge ka on näinud? Selles mõttes, et viimasel kahel suurturniiril on nad ainult kaitses mänginud ja paarist vasturünnakust ära löönud aga aru ma ei saa, kuidas sedaviisi terve valikgrupi saab ära võita?

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust


            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Nuh ega tookord oli kah päris yllatav, et varuväravavaht Coycochea nii hästi penalte võtab....

              Kommentaar


                Kas Dybala pole tõesti minutitki sellel turniiril mängida saanud? Kosmos.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Kas Dybala pole tõesti minutitki sellel turniiril mängida saanud? Kosmos.
                  On küll saanud.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Kas Dybala pole tõesti minutitki sellel turniiril mängida saanud? Kosmos.
                    Eelmises kohtumises sai. 10+ minutit

                    Kommentaar


                      Viimati olin ma nii närvis vist viimati Reali-Juve poolfinaali mängu vaadates. Läbi ussikaka tähtede poole. Eile oli näha juba miskit, mis meenutab AFA meeskond ja hinge, kuid asi on veel kaugel sellest, mis ta võiks olla. Messi näitas oma klassi, ilmselgelt tujutsemised on platsil läbi ma loodan.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Vaatan seda Nigeeria lühendit NGA ja mõtlen, mnjaa, ei kõla just päris hästi. Äkki poleks parem olnud NIG? Eip, pigem mitte. NGR? Ee.. las jääb NGA.
                        NIG on Nigeri lühend. NGR käib Nigeeriaga kaasas vaid olümpial, aga 1936 neid veel peale ei lastud .

                        Kommentaar


                          Messi ja C. Ronaldo on muidugi fenomenaalsed mängijad. Mul on sitaks hea meel näha mõlemat mängimas minu elu ajal. Mul on ülim hea meel, et olen mõlema mängu saanud näha ka laivis, staadionil.

                          See kõige jaburam tänapäeva vaidlus, millesse laskumine liiga suurt intelligentsitaset ei näita, et kes neist parim on. Üks on tugev ühes asjas, üks on teises. Mõlemad on võimsad sportlased. Üks ehk suurem atleet, teine suurem andekus. Aga mõlemad on liigagi head...

                          Aga eile ma tabasin end mõttelt, et hoian Messile pöialt ja Ronaldole mitte. Miks? Eile Argentiina, kellel pole hetkel treenerit, kellel on iga mäng omamoodi plaan, kes ei tea kuidas päris täpselt mängida, lõi võiduvärava mängus, mis ei kulgenud üldse nende stsenaariumi järgi lõpus. Võimalusi oli megavähe, veel vähem oli ideid. Ja siis saadi värav, kõigil oli hea meel. Kuid vastastel oli veel aega, oli piisavalt minuteid. Ja muidugi Argentiina pidi seda aega surnuks lööma. Muidugi läksid nigeerlased närviliseks ja muidugi on kõige raskem palli ära võtta Messilt. Ja muidugi tehti ta vastu viga. Ja muidugi ta kukkus ja siis ta jäi vedelema. Ta jäi vedelema 13 sekundiks... See oli Messi kõige pikem ajavenitus pärast viga, mida mina olen näinud. 13 sekundit...

                          Ma lugesin Ronaldol 15+ sekundilisi "teesklusi/ajavenitus" esimese kolme mänguga üle 10 tükki. Sorry C. Ronaldo...
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Ma seda ideed ei usu üldse, et "no kui Argentina juba siit läbi tuli siis venitab finaalini välja" .

                            Ma mõistan kust selline idee tulla võiks / mis tagamaad - võib juhtuda, et raskused karastavad ja sellistest olukordadest õpitakse. Samas eeldaks see mingisugust mõistlikku platvormi, millelt startida. Arentinal sellist asja pole. Ei ole süsteemi, ei ole plaani ja iga mäng algab täiesti puhtalt lehelt.

                            Muidugi jalgpall sõltub ka indiviidide meelestatusest ja tujust, aga praegu pakuks, et kui Didi teeb õiged otsused ja Pogba tujutsema ei hakka, siis lööb Prantsusmaa Argentina põlvedeni mutta, midagi selle Islandi 5:2 võitmise kategooriasse.
                            Aga eks aeg näitab muidugi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Ma seda ideed ei usu üldse, et "no kui Argentina juba siit läbi tuli siis venitab finaalini välja" .

                              Ma mõistan kust selline idee tulla võiks / mis tagamaad - võib juhtuda, et raskused karastavad ja sellistest olukordadest õpitakse. Samas eeldaks see mingisugust mõistlikku platvormi, millelt startida. Arentinal sellist asja pole. Ei ole süsteemi, ei ole plaani ja iga mäng algab täiesti puhtalt lehelt.

                              Muidugi jalgpall sõltub ka indiviidide meelestatusest ja tujust, aga praegu pakuks, et kui Didi teeb õiged otsused ja Pogba tujutsema ei hakka, siis lööb Prantsusmaa Argentina põlvedeni mutta, midagi selle Islandi 5:2 võitmise kategooriasse.
                              Aga eks aeg näitab muidugi
                              Argentiina mäng on väga perses tegelikult. Mis kõige hullem- keskväli puudub absoluutselt.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Argentiina mäng on väga perses tegelikult. Mis kõige hullem- keskväli puudub absoluutselt.
                                Jep.
                                Osaliselt sellepärast ka Pogba välja tõin...

                                Selles osas, et Kante keskväljal bossab, ei tohiks küsimust ollagi. Aga kui ongi juba kaks meest keskväljal at their best (Pogba-Kante) siis on raske näha, mida Argentinal vastu panna on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X