320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 alagrupp F

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Ei olnud seda nelja aasta tagust maagiat enam. Özil, Khedira, Müller - kõik uskumatult kahvatud. Aeg uus meeskond üles ehitada: noori on selleks küll ja küll.
    Rootsi tegi suurt rõõmu. Kahtlesin, kas nad suudavad ründavalt mängida, aga kuidas veel.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #62
      Tiitlikaitsjate needus sai jätku.

      Kommentaar


        #63
        Nii palju asju juhtus selles alagrupis täna, et ei teagi, millest alustada:

        1. Respekt korealastele, kes sisuliselt motivatsioonita võitlesid.
        2. Respekt Rootsile, keda kõik niiväga alahindasid.
        3. Shoutout Mehhikole, kellel seekord joppas. Ilmselt langevad 1/8-finaalis nagu alati.
        4. Kui mängijad ei kanna, siis Löwil on raske midagi välja mõelda. Lisaks astus ta iseenda ämbrisse seekord.
        5. Granqvist on löönud samapalju väravaid, kui Saksamaa kogu turniiri jooksul ja rootslasel on veel aega.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Nii palju asju juhtus selles alagrupis täna, et ei teagi, millest alustada:


          5. Granqvist on löönud samapalju väravaid, kui Saksamaa kogu turniiri jooksul ja rootslasel on veel aega.
          No Zlatan, no problem.

          Kommentaar


            #65
            ma ei saa aru mis valemiga see werner patseeris seal nii kaua
            The One and Only

            Kommentaar


              #66
              Seekord siis nii. Eelmine MM nägin ülivõimsat ja motiveeritud Saksamaad, nüüd nägin aegluubis ja tahtejõuetut Saksamaad. Polegi sellist näinud, võib-olla Euro 2006 Portugalis kui Lätiga 0-0 viik saadi, oli sama kehv. Aga nüüd aeg haavad lakkuda ja edasi minna. Olgu kõigil, kes Saksamaa käest nahutada on saanud. ka oma rõõmupäev. Tihti seda ei juhtu :-) Mul endal eriliselt kahju ei ole, sellise mänguga ei vääritud tõepoolest edasipääsu. Olen näinud neljast Saksamaa meistritiitlist kahte, nüüd aeg neid meenutada. MM minu jaoks sisuliselt läbi, ka teine lemmik Island langes välja, eilseid õhtuseid mänge ei viitsinudki vaadata, šveits, brasiilia mida iganes. :-/
              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
              I don’t care what you think of me!
              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                Seekord siis nii. Eelmine MM nägin ülivõimsat ja motiveeritud Saksamaad, nüüd nägin aegluubis ja tahtejõuetut Saksamaad. Polegi sellist näinud, võib-olla Euro 2006 Portugalis kui Lätiga 0-0 viik saadi, oli sama kehv. Aga nüüd aeg haavad lakkuda ja edasi minna. Olgu kõigil, kes Saksamaa käest nahutada on saanud. ka oma rõõmupäev. Tihti seda ei juhtu :-) Mul endal eriliselt kahju ei ole, sellise mänguga ei vääritud tõepoolest edasipääsu. Olen näinud neljast Saksamaa meistritiitlist kahte, nüüd aeg neid meenutada. MM minu jaoks sisuliselt läbi, ka teine lemmik Island langes välja, eilseid õhtuseid mänge ei viitsinudki vaadata, šveits, brasiilia mida iganes. :-/
                Euro 2004.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  3. Shoutout Mehhikole, kellel seekord joppas. Ilmselt langevad 1/8-finaalis nagu alati.
                  Finaalis Portugaliga ja loodetavasti võit.
                  Kui juba Trumpiga läks täppi Simpsonitel.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Finaalis Portugaliga ja loodetavasti võit.
                    Kui juba Trumpiga läks täppi Simpsonitel.
                    Mehhiko ja Portugal ju samas tabeli pooles. Parimal juhul saavad ainult poolfinaalis kokku minna.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Mehhiko ja Portugal ju samas tabeli pooles. Parimal juhul saavad ainult poolfinaalis kokku minna.
                      Aaa ma pole ühtki tabelit vaadanud, ei tea. Ma vaatab jalgpalli.

                      Kommentaar


                        #71
                        Noh seda alagruppi nüüd küll keegi võita ei soovi! Teiseks jääjal on suht lihtne tee poolfinaalini. Tuleb võimas mäng
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          Noh seda alagruppi nüüd küll keegi võita ei soovi! Teiseks jääjal on suht lihtne tee poolfinaalini. Tuleb võimas mäng
                          Kolumbia oleks kohe kaheksandikfinaalis lihtne vastane?
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                            Noh seda alagruppi nüüd küll keegi võita ei soovi! Teiseks jääjal on suht lihtne tee poolfinaalini. Tuleb võimas mäng
                            a) Kas sa oled kursis H alagrupi tulemustega?
                            b) Kui vastasid eelmisele küsimusele jaatavalt, siis milliseid aineid sa hiljuti tarvitanud oled?
                            c) Kus kohast neid aineid saada?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #74
                              Oh vale tähe alla läks! See oli mõeldud ikka inglaste belglaste gruppi, aga vahet pole. Kained inimesed saavad aru. Byvajet
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                #75
                                sakslaste kaotuse põhjuseks liigne enesekindlus - pall ju valdavalt meie käes , kiigutame-söödame . ükskord ikka ära lööme
                                ainult et peale lüüa nagu ei viitsitudki ... et mannschaft ei alustanud kohe nagu Rootsi vastu - see on juba Löwi süü
                                nagu ka Özili ja Khedira tagasi toomine, ilma nendeta mängiti ju palju paremini
                                meenub 2010 - ENG ja ARG ju lihtsalt purustati, ning seejärel ilma lahinguta kaotus ESP vastu , lihtsalt laskuti sügavale oma väljakupoole kaitsesse , seegi Löwi sitt
                                liigne enesekindlus sai kindlasti ka II ilmasõja kaotuse põhjuseks
                                just Rootsi vastu näidatud mängu-potentsiaali tõttu oleks mul neist ka kahju , aga siis paratamatult meenub Merkeli-mutt - no ei ole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X