320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 kaheksandikfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jätke see jutt, et Inglismaa veerandfinaalkohta ei väärinud. Esimesed 70 minutit ainult üks meeskond ründas ja see ei olnud Kolumbia.


    Palun lugege VAR-i kasutamise kohta enne kui midagi selle kohta ütlete. See käib ka ETV kommentaatorite kohta (penalti olukorras räägiti miks ei kasutata VAR-i). Paar mängu tagasi öeldi, et VAR on üle vaadanud üle 300 olukorra, k.a. kõik väravad ja penalti olukorrad. Ka kõige kindlamad penaltid vaadatakse üle. Otsus tehakse kiirelt ja kohtunik ei pea seda ütlema, kui olukorda vaadatakse. Kui otsust muudetakse või VAR teeb otsuse, näitab kohtunik VAR-i märki. Kohtunik ei näita seda iga olukorra puhul, mida vaatab VAR üle.

    Kommentaar


      Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
      Jaapani-Belgia mängu vaatasid?
      Ja mis Jaapaniga juhtus? Olgem ausad, kui Jaapan oleks viimase nurgalöögi lühikeselt lahti mänginud läinuks mäng lisaajale. Kindlasti mänguliselt oli Inglismaad kole vaadata ja Jaapanit ilus, kuid üks sai veerandfinaali ja teine mitte.

      Kommentaar


        Hurt's, don't come easy.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          kolumbia Isegi penaltiseerias ei saanud neist jagu
          kellest nad penaltidega jagu on saanud?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Inglismaa võitis penaltiseeria?
            Maguire vibutas kohe püsti tõustes, et ei olnud viga.
            Pickfordi tõrje (tra, mis kuradi õhulend) enne viigiväravat turniiri parim.
            Rashfordi ja Trippieri penaltid cool as a cucumber.
            Nii ei saa jalgpalli mängida, kui 20 meest iga olukorra pärast kohtuniku ümber piiravad nagu faking hüäänid.
            Inglismaa võitis penaltiseeria!
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              Kolumbia oli paljude meelest siin ebasümpaatne ja vingujad? Eks läbi roosade prillide võisidki olla. Saareriigi mehepojad polnud samal ajal grammigi paremad. Kuidas nad üldse 11kesi lõpetasid on müstika. Tegelt nemad oleks pidanud 9 ja Kolumbia 10 mehega lõpetama. Kummagil üks vehkis peaga ja brittide tont astus jalaga näkku Falcaole.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Kohtuniku tase oli eile alla igasuguse arvestuse kuid ka sitt kohtunik ei selgita mis valemiga eile üldse Kolumbial kõik 11 meest mängu lõpetada said. See kuidas nad kuskil 10 minutit jutti terve meeskonnaga iga otsuse peale kohtuniku juurde mõlisema tõttasid ning kätega vehkima ja karjuma hakkasid oli ebanormaalne. Falcao nt oli üks kes oleks pidanud kuskil 60 minuti kandis dušši all olema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  Kolumbia oli paljude meelest siin ebasümpaatne ja vingujad? Eks läbi roosade prillide võisidki olla. Saareriigi mehepojad polnud samal ajal grammigi paremad. Kuidas nad üldse 11kesi lõpetasid on müstika. Tegelt nemad oleks pidanud 9 ja Kolumbia 10 mehega lõpetama. Kummagil üks vehkis peaga ja brittide tont astus jalaga näkku Falcaole.
                  Kummaline sõna see sümpaatsus jalgpallis mu arvates, nagu mingit Nobeli rahupreemiat ajatakse taga viimasel ajal. Müstiline üledramatiseerimine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Kummaline sõna see sümpaatsus jalgpallis mu arvates, nagu mingit Nobeli rahupreemiat ajatakse taga viimasel ajal. Müstiline üledramatiseerimine.
                    ära solva, ma solvun! report nupp! postitus sotsiaalmeediasse, letsgo, liiga tehakse.

                    edit: aga sinu väljend "müstiline üledramatiseerimine" käib selle turniiri kohta küll. Samamoodi järgmiseks turniiriks sisse seada mängijate "personal space", kuna 50cm läheduses mängijale võid juba teda ahistada ja anda piisava põhjuse üledramatiseerides murule langeda.
                    MIA SAN MIA!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas denisss Vaata postitust
                      ära solva, ma solvun! report nupp! postitus sotsiaalmeediasse, letsgo, liiga tehakse.
                      Enam-vähem nii jah. Rääkidest asjast siis, siis need kõik ala jutud, kes on sümpaatsem ja huinjaa ajavad mind naerma pigem. Absoluutne hapude viinamarjade jutt pigem. Ei, mulle ei meeldi ka Inglismaa ja ootaks juba ammu, et nad koju lendaksid ja Island on ka nunnu ja särki-värki, aga noo lõpetage ära. Sõjas relvi ei valita ja mingi haletsemise jutt, et kes kellele liiga tegi on ikka selline eesti neljanda liiga vutimeeste hala. Mõlemad mängisid robustelt eile ja see ongi okei tänapäeva vutis, sama okei kui neymari tsirkuse veeretamine. Kui tahate sümpaatsus, siis oleks aeg kiriku poole vaadata. Võib-olla Allah pakub lohutust. Tiitel on mängus,iga rahva au ja uhkus on mängus, fucking 10 kilone kullakarikas on mängus, mitte nobeli rahupreemia ja te jahute siin sümpaatsusest Inglismaa mängis sama rõvedalt kui Kolumbia ja vastupidi ja igati teenitult edasi.

                      Kommentaar


                        Minu, kui neutraalse vaataja jaoks, on Inglismaa kindlasti kõige ebasümpaatsem meeskond sel turniiril. Loodetavasti teeb Rootsi neile sama, mida Hollandile, Itaaliale ja Saksamaale.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Pole ise kunagi suurim Inglsmaa fänn olnud, aga eile läksid edasi küll tugevamad võistkonnad.

                          Muide ainult Mehhiko ja Šveits ei suutnud 1/8 mängudes skoorida.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Kui selline asi nagu karma eksisteerib AD 2018, siis lendab Ingurland analoogse penaltiga koju tagasi ilusti kui juba mitte Rootsi, siis kindlasti slaavi paari võitja vastu. Troppluse poole pealt ületamatu klounikari. Võitsite Jamesita Colombiat penaltitega? See pole päris BRA-GER-ITA tugeva/any playoff väärilise grupi kojusaatmisega

                            Kommentaar


                              Italiaanodel pole enam vist tõesti kellegi poolt olla. Oh te vaesekesed.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Kui see oli minu suunas, siis on siin vähemalt 10 aastat teada fakt, et MM olen alati (Eesti järel) Uruguay poolt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X