320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2022 valikmängud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Aga, aga neid ju juhatas maailma parim mängija... Nüüd saan Nasfali heiti taas...
    Ei ma olen nõus sinuga. Ronaldo on täielik sitt ja tema 183 mängu ning 115 väravat koondise eest ei kompenseeri tema kohati olematut pressi ning meeskonna üleüldist nõrgestamist ning tema koondises hoidmisega on takistatud noorte palju andekamate ja vihasemate noorte pealekasvu. Portugal oleks võinud olla palju edukam.

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Aga, aga neid ju juhatas maailma parim mängija... Nüüd saan Nasfali heiti taas...
      Mis teema sul selle Ronaldoga on muidu? Ma täitsa ausalt küsin, ehk kunagi pikalt kirjutasid ja nüüd jätkad sama flow pealt vm. Barca fänn sa ei ole ja seetõttu mingit "mina vs nemad" teemat ei ole sul. Aga isegi sinu suure postituste arvu juures tuleb arvestatav protsent viiteid Ronaldole. Muidu oled ju mõistlik vend, aga selle krissu teemaga mingi selline linnuka vibe tbh. Kinda weird.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Mis teema sul selle Ronaldoga on muidu? Ma täitsa ausalt küsin, ehk kunagi pikalt kirjutasid ja nüüd jätkad sama flow pealt vm. Barca fänn sa ei ole ja seetõttu mingit "mina vs nemad" teemat ei ole sul. Aga isegi sinu suure postituste arvu juures tuleb arvestatav protsent viiteid Ronaldole. Muidu oled ju mõistlik vend, aga selle krissu teemaga mingi selline linnuka vibe tbh. Kinda weird.
        Ma kunagi hiljem vastan. Aga see postitus oligi odav provotseering. Mängu nägemata on raske midagi öelda. Kuuldavasti oli Serbia oluliselt parem ja tahtis rohkem.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Kuuldavasti oli Serbia oluliselt parem ja tahtis rohkem.
          See on alati see juhtum, et Barca ja Bayern mängivad, avamängu võidab kodus Bayern 4:0 ja korduskohtumises ajab Barca endalt ninast vere välja, võidavad 2:0 ja siis tulevad inimesed jutuga "Bayern oli ülisitt ja polnud edasipääsu väärt". Ehk sisuliselt viigiga oleks ju Portugal edasi olnud. Mitrovici polnud enne väravat näha, teisel poolajal ei olnud Jugoslaavial eriti võimalusi enam. Neid oli eelkõige avapoolajal, kui Serbia ja Montenegro oli kaotusseisus. Ehk Serbia sai küll võidu kätte ja oli ründavam, aga seda eelkõige ikka seepärast, et Portugal oli kuni viimase minutini edasipääsus kinni.

          Kommentaar


            Fantastiline pinge! San Marinol vaja 7 lüüa teine poolaeg ja võit olemas.
            Fakk kaua see süsteem kestab?

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Fantastiline pinge! San Marinol vaja 7 lüüa teine poolaeg ja võit olemas.
              Fakk kaua see süsteem kestab?
              Loodetavasti igavesti.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Mäkaiver jälle külasatsile värava löönd. Nüüd saab köik sitad mängud Manus andeks nagu näpuviibetega nöuab?
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Itaalia chockemine Suurbritannias tuli natukene hilja. Oleks see juhtunud Juulis oleks jalgpall palju ilusam mäng olnud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Fantastiline pinge! San Marinol vaja 7 lüüa teine poolaeg ja võit olemas.
                    Fakk kaua see süsteem kestab?
                    A mida alternatiiviks pakud? Arvestades, et äärmiselt ühepoolseid mänge ei ole eriti palju, siis ma ei kujuta küll ette muud süsteemi. Ei saa ju nelja-viit kääbust päris pildilt ära ka suruda, et vat mängige nüüd ainult omavahel. See oleks mäda lahendus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MNa Vaata postitust
                      A mida alternatiiviks pakud? Arvestades, et äärmiselt ühepoolseid mänge ei ole eriti palju, siis ma ei kujuta küll ette muud süsteemi. Ei saa ju nelja-viit kääbust päris pildilt ära ka suruda, et vat mängige nüüd ainult omavahel. See oleks mäda lahendus.
                      Tegelikult mängupilti vaadates, siis on ikka väga palju väga ühepoolseid ja igavaid koondisemänge.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Fantastiline pinge! San Marinol vaja 7 lüüa teine poolaeg ja võit olemas.
                        Fakk kaua see süsteem kestab?
                        Mul Bundesliga kohta sama küsimus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Tegelikult mängupilti vaadates, siis on ikka väga palju väga ühepoolseid ja igavaid koondisemänge.
                          See on paratamatus, aga tegelikult kui võtta nüüd ikkagi mõned suurriigid ära, siis ikkagi paljudel käib see pilt lainetustega. Olenevalt põlvkonnast ollakse mõned valikalagrupid sõiduvees ja siis ollakse taaskord ise need, kelle vastu on enamasti ühepoolsed mängupildid. Teises võtmes jälle kaks viimast Euroopa meistrit said ikkagi oma grupis kotte ja ei pääsenud otse peale seega nüüd nii ühepoolne ka kogu see värk ei ole.

                          Nagu Mna ka küsis, et ega tegelt alternatiive ju ei ole. Rahvuste liiga küll tehti. ja tõi uut hingamist, aga mingit boomi see küll ei toonud ehk A tasandi finaalid, sest no seal olid ikkagi suurriikide duellid.

                          Kommentaar


                            Ega ei vaidlegi vastu, et lained ja paremat süsteemi pole ja üleüldse, aga viimase mõne aasta jooksul on kuidagi tunnetuslikult tihti tulnud selliseid koondisemänge ette, kus sportlik pinge puudub, kuna suure vastu isegi ei üritata, kuna sihiks on teine koht ja siis ei viitsi ka see nö. suur väga hullu panna. Ja tihti on lihtsalt mõlemal meeskonnal täiesti pohh - ala Poola-Albaania kuulus mäng Tiranas jne.

                            Kommentaar


                              MM playoffide süsteem on küll segane Euroopa osas. Kui kellelgi siit on see nüüd sulaselge, et kuidas see kõik koos Rahvuste liigaga kokku läheb, võib selgitada.

                              Kommentaar


                                Minu mäletamist mööda oli see valiksari päris huvitav. Eriti esimestes voorudes hakkasid väiksemad suurematele vastu ja üllatusi oli mitmeid. Päris pisiriigid on muidugi omaette teema, aga nemadki lisavad värvi. Gibraltari tulek valmistas kõneainet, Kosovo hakkas kohe tublilt mängima. Mingeid A-, B- ja C- liigasid ei tahaks ma MM-valikturniiril kunagi näha.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X