320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes võidab mõmm-mõmmi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kõige tõenäoseim võitja on minu arvates Prantsusmaa (>20%)-igatpidi tugev ja kindel meeskond,lõpus kivikõva.
    Suured favoriidid on veel Argentiina (u15%)
    Itaaalia(>10%),Brasiilia(u10%)
    Saksa võib kah head mängu teha,aga ei usu et
    ta lõpuni vastu peab,saab jälle kellegi käest suurelt (n.0-3).2006 võidab tema.
    Ka Kamerun ja Nigeeria võivad midagi suurt ära teha.
    Ka Inglismaa on viimasel ajal tugevust näidanud.

    Kommentaar


      #17
      PS. Ma arvan,et MMi ei võida see kes lööb teistele rohkem ,vaid see kes laseb endale vähem lüüa.

      Kommentaar


        #18
        No kuna on veel vara tegelikke kaalutletuid ennustusi teha, siis ilmselt kõik hääletavad oma lemmikute poolt. Ex ma teen sama. Brasiilia võidab, ja Ronaldo lööb finaalis 2 väravat, yhe neist penaltist. Tegelikkuses on lisax Brasiiliale veel minu pretendentide nimekirjas Prantsusmaa, Itaalia, Argentina. Kindlasti tuleb kuskilt yllataja, samas tahaks näha Portugali edu.
        s**t happens

        Kommentaar


          #19
          Ise olen Rootsi ja Hispaania poolt.

          Kommentaar


            #20
            Argentiina võidu vastu poleks midagi. Sümpaatne meeskond. Minu jaoks kõige sümpaatsem rahvusmeeskond väljaspool Vana Maailma.
            Loodan siiski, et Inglismaa triumfeerib.
            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

            Kommentaar


              #21
              INGLISMAA võibolla

              argentiina on ka üks peapretendente

              Kommentaar


                #22
                finaal on Brazilia v Argentina 3:1 Väravad on Bra: Rivaldo 2väravat ja ronaldo Arg: batistuta

                kes julgeb vastu vaielda see mailige.

                Kommentaar


                  #23
                  inglismaa

                  hinge ja südame ning lisaks muude siseelundite toetusel elan kaasa vaid ainult INGLISMAALE, kuigi reaalsuses see saab olema väga raske(võit ma mõtlen), kuid siiski on hea ning vägev tunne kaasa elada sellisel tippudetipulikul üritusel nagu seda on vuti MM mõnele riigile, kuhu EEstil vist asja selle 50 aasta sees asja ei ole(ilmselt)

                  go England(aga mitte Seaman)

                  Kommentaar


                    #24
                    Finaal!
                    Portugal-Prantsusmaa
                    Tulemust parem ei paku...
                    Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                    Kommentaar


                      #25
                      INGLISMAAAAAA!!!!!

                      keegi ei suuda petada owenit....ja keskv2li ca suht norm...kaice ca parem....inglismaa teeb 2raa k6ikgile .:-))))))

                      Kommentaar


                        #26
                        Arvatavasti võidab Argentiina oma Euroopas mängivate supertähtede tõttu , aga favoriit on ka Prantsusmaa ning kui Inglismaa kosub , siis hoian just neile eriti pöialt

                        Kommentaar


                          #27
                          Ingländ
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            #28
                            Argentiina võidab! Kuigi pöialt hoian Itaaliale seal.

                            Kommentaar


                              #29
                              Mis kuradi pärast neid aregumaid: Argenttinat ja Brasiiliat kogu aeg topitakse. Võtaks parem kodukamarale lähemalt-- ROOTSI võidab finaalis Taanit 3-2
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                #30
                                Ei tea, kes võidab, aga loodan igatahes Hispaania triumfi.
                                Howay the lads!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X